koji je ovo model dzeksona?

Moderators: dejankuki, Trooper, Nedalm

Post Reply
bockonocode
Posts: 38
Joined: 16 Dec 2008, 16:14

koji je ovo model dzeksona?

Post by bockonocode » 02 Sep 2014, 21:14

Image

Image


naleteh na limundu na ovo pa se pitam? znaci nisam po netu jos video ovaj model, i jos HSH kombinacija magneta. interesantno je takodje da na prvom pragu nema ovo obelezeno, a svi jackson modeli koje sam video i koji imaju obelezene pragove u ovoj formi, imaju obelezen i prvi prag.

User avatar
Gosa
Posts: 300
Joined: 10 Jul 2011, 11:10

Re: koji je ovo model dzeksona?

Post by Gosa » 02 Sep 2014, 22:12

Meni telo lici na nekog hammera ili slamer hamer kako god..Izgleda mesanac :XD:

bockonocode
Posts: 38
Joined: 16 Dec 2008, 16:14

Re: koji je ovo model dzeksona?

Post by bockonocode » 02 Sep 2014, 22:23

+

i meni to pade na pamet. video sam par onih specijalnih soloist modela da imaju slican oblik i ovaj beli okvir, al nije to to uopste.

ima li jos nekog da da svoje misljenje?

User avatar
Gosa
Posts: 300
Joined: 10 Jul 2011, 11:10

Re: koji je ovo model dzeksona?

Post by Gosa » 03 Sep 2014, 06:42

Pitao sam koji je model u pitanju.

"Ne znam, ne razumem se u gitare, ne sviram, zato i prodajem, ne bih da pricam neki model, pa da te slazem... Tako sam je dobio od brata koji radi u Jackson firmi, a nakon toga mi je ugradio jos jedan dupli magnet i ovaj sivkasti potenciometar i rekao da je tako bolje i da ima bolji zvuk... To je sve sto znam... Sve je original sa gitare, nikad nesto skidano i menjano... Pozdrav!"

bockonocode
Posts: 38
Joined: 16 Dec 2008, 16:14

Re: koji je ovo model dzeksona?

Post by bockonocode » 03 Sep 2014, 12:07

klasika, prevarant neki.

ovamo na jednom oglasu kaze da je licno dovezo iz nemacke, ovamo se razume oko nekih ''bubnjica za floyd rose'', a sad se pravi naivan kao nema pojma on brat mu dao iz ''dzekson firme''.

... a na kupujem prodajem hoce da je zameni za bilo sta (mikseta, procesor, cinele...).

User avatar
Gosa
Posts: 300
Joined: 10 Jul 2011, 11:10

Re: koji je ovo model dzeksona?

Post by Gosa » 03 Sep 2014, 12:53

Jbg, dosta se upecalo na DJeksona :XD: :XD:

User avatar
umart
Posts: 1368
Joined: 21 May 2009, 14:27

Re: koji je ovo model dzeksona?

Post by umart » 08 Dec 2014, 14:30

to je s ili sz ibanez telo (kina,ali kao top of d lajn "custom shop",po ibanezovom marketingu najbolja fabrika u kini,ja doduse nisam bas toliko impresioniran) i J (indija,eventualno indonezija) jackson vrat.sem sto je ta kombinacija upitna po pitanju toniranja (nemora da znaci,metricki sistem svi oni koriste,mozda je ispalo okej) takodje upitna je i elektronika (po slikama nemam ni najmanju predstavu o cemu se tu radi),hardver ukljucujuci i top lok (koji opet pitanje je kako je pasovao na jackson vrat) je ibanezov.

maj ges je da je predhodni vlasnik slomio vrat i naleteo na jackson J vrat i dobudzio.sad dal' je predhodni vlasnik iz nemacke,sa marsa ili surdulice,to nemeremo zasigurno znati.po meni previse muke svakako jer za male pare ovih dana zbog generalne ekonomije i stanja trzista polovnjaka moze da se uzme regularan a sasvim sjajan instrument,za bilo koji nivo sviranja i bilo koji uslovno receno "pravac" muzike.samo treba biti strpliv i obazriv,u mesec dana naletece zasigurno nesto em povoljno em dobro po oglasima.

ako je cena razumna ( u sta iskreno sumjam) ovo moze biti zgodno za nekog ko pravi partcastere i/ili izvedene gitare,pocetnicke rucne radove itd.nije ovo za nekog kome treba instrument za sviranje i/ili ucenje.stvari se po pitanju "Djeksona" nisu promenile otkad sam zadnji put bio aktivan po forumu,i dalje ako se ganja dobar Jackson za male pare treba cekati "caparison era" AMIC japanskog importa,fusion cesto naleti za 200nak e,ili cekati da neko ponudi fender "pro" za razumne pare,iako vidim da su opet nabiflali cene jer je mitros digao cene 'pro" serije.od X serije ja bih i dalje,uzled krs hardvera bezao,narocito ako je gitara sa flojdom u pitanju.od J serije takodje,jer su i polovne prosto preskupe s' obzirom sta pruzaju.

Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest