Profesionalni vst-ovi klavira

Moderators: dejankuki, toza, Reverse

Post Reply
User avatar
karmakiller
Posts: 51
Joined: 25 Sep 2008, 21:11
Location: Novi Beograd
Contact:

Profesionalni vst-ovi klavira

Post by karmakiller » 09 Mar 2011, 20:58

E pa zanima me da mi neko predlozi neki PROFESIONALNI vst za klavire ( akusticne i elektricne) a da je to predhodno isprobao... Hvala unapred.. :)))))

User avatar
Reverse
Urednik
Posts: 1136
Joined: 20 Feb 2007, 02:52
Location: Niš
Contact:

Re: Profesionalni vst-ovi klavira

Post by Reverse » 09 Mar 2011, 21:16

Probao sam vecinu "pro" klavir VSTi-a (sem mozda nekih najnovijih), ono sto se meni licno najvise svidja je Steinberg The Grand 2. Za elektricne nisam siguran na sta mislis, budi malo odredjeniji kakav zvuk trazis...

User avatar
karmakiller
Posts: 51
Joined: 25 Sep 2008, 21:11
Location: Novi Beograd
Contact:

Re: Profesionalni vst-ovi klavira

Post by karmakiller » 10 Mar 2011, 14:00

Reverse wrote:Probao sam vecinu "pro" klavir VSTi-a (sem mozda nekih najnovijih), ono sto se meni licno najvise svidja je Steinberg The Grand 2. Za elektricne nisam siguran na sta mislis, budi malo odredjeniji kakav zvuk trazis...
Rhodes...

User avatar
igorpan
MF veteran
Posts: 279
Joined: 08 Dec 2007, 19:51
Location: Ludnica

Re: Profesionalni vst-ovi klavira

Post by igorpan » 15 Mar 2011, 22:40

E, ja sam naišao na 4front TruePianos. Jako malo zauzimaju ali su (bar po mom ukusu) odlični stvarno. I imaju goooomilu "modula" kako ih oni zovu gde svaki pravi drugačiju boju zvuka koja se još dalje može menjati.

Nemaju nikakve dodatne mogućnosti podešavanja osim reakcije na sviranje,reverba i release-a ali ti preporučujem da ih probaš

User avatar
karmakiller
Posts: 51
Joined: 25 Sep 2008, 21:11
Location: Novi Beograd
Contact:

Re: Profesionalni vst-ovi klavira

Post by karmakiller » 20 Mar 2011, 00:19

igorpan wrote:E, ja sam naišao na 4front TruePianos. Jako malo zauzimaju ali su (bar po mom ukusu) odlični stvarno. I imaju goooomilu "modula" kako ih oni zovu gde svaki pravi drugačiju boju zvuka koja se još dalje može menjati.

Nemaju nikakve dodatne mogućnosti podešavanja osim reakcije na sviranje,reverba i release-a ali ti preporučujem da ih probaš
E bogami ovo dobro zvuci!! :) Hvala :) .. a neki rhodes??

User avatar
vakatt
Posts: 49
Joined: 16 Mar 2011, 14:08

Re: Profesionalni vst-ovi klavira

Post by vakatt » 28 Mar 2011, 09:08

Ja sam pre nekih par mjeseci tragao za dobrim rhodes--om i na kraju izabrao NI Elektrik Piano ..


User avatar
komplikator
Posts: 69
Joined: 04 Mar 2011, 13:49
Location: Beograd

Re: Profesionalni vst-ovi klavira

Post by komplikator » 30 Mar 2011, 10:43

jesi li probao pianos od ewql-a ?

http://www.soundsonline.com/Pianos

za ono sto je meni trebalo sa njihovim ( doduse ne ovaj pianos, vec iz nekog njihovog orkestarskog vsta ) je odradilo posao.

User avatar
karmakiller
Posts: 51
Joined: 25 Sep 2008, 21:11
Location: Novi Beograd
Contact:

Re: Profesionalni vst-ovi klavira

Post by karmakiller » 01 Apr 2011, 20:55

vakatt wrote:Ja sam pre nekih par mjeseci tragao za dobrim rhodes--om i na kraju izabrao NI Elektrik Piano ..

E probacu cim skinem... :) verujem da ce mi se svideti jer generalno "Native Instruments" je zakon! Hvala :)

User avatar
karmakiller
Posts: 51
Joined: 25 Sep 2008, 21:11
Location: Novi Beograd
Contact:

Re: Profesionalni vst-ovi klavira

Post by karmakiller » 01 Apr 2011, 20:58

komplikator wrote:jesi li probao pianos od ewql-a ?

http://www.soundsonline.com/Pianos

za ono sto je meni trebalo sa njihovim ( doduse ne ovaj pianos, vec iz nekog njihovog orkestarskog vsta ) je odradilo posao.
hmm nisam, mada ovo mi obecava sto sam cuo, tako da cu probati.... Cim ga "nabavim".. Hvala.. :) pozz

Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest