Propellerhead Reason Record

Moderators: dejankuki, toza, Reverse

Post Reply
User avatar
vlada77
Posts: 121
Joined: 06 Jun 2011, 22:33
Location: Beograd

Propellerhead Reason Record

Post by vlada77 » 25 Jan 2012, 22:54

Ima li ko Propellerhead Reason Record, interesuje me kako radi i jos gomila stvari o programu... :ziveli: Ja cuo da je odlican...

ocelot
Posts: 138
Joined: 22 Jan 2010, 21:07
Location: Zaječar

Re: Propellerhead Reason Record

Post by ocelot » 04 Feb 2012, 01:17

koristim reason već 9 godina (od 2.0 verzije) imam samo reči hvale za ovaj program
record kao dodatak je pun pogodak i tek sada postaje zanimljivo 8) mada, još nisam isprobao poslednju verziju, ali po onome što sam video po netu deluje kao još jedan veliki napredak

pratim temu

User avatar
vlada77
Posts: 121
Joined: 06 Jun 2011, 22:33
Location: Beograd

Re: Propellerhead Reason Record

Post by vlada77 » 09 Feb 2012, 21:05

kod mene je sad instaliran 5.0. mislim da i ja oko 10 godina koristim reason, doduse od verzije 1.5....za moje potrebe, program je vise nego savrsen, mada bi mi ova record varijanta znacila jos vise, da sve mogu da zavrsim u njemu...nisam gledao po netu, postoji li negde neki download record-a a da nije demo verzija? :shock:

ocelot
Posts: 138
Joined: 22 Jan 2010, 21:07
Location: Zaječar

Re: Propellerhead Reason Record

Post by ocelot » 13 Feb 2012, 22:24

je l si čuo da je odličan program ili znaš da je dobar nakon 10 godina korišćenja? :D čisto da bih znao o čemu pričamo..

mislim da ovde na forumu nisu dozvoljene priče o downloadu sem ako softver nije zvanično za free download
sve u svemu, dokopaćemo se full verzije na ovaj ili onaj način, ali kao što sam rekao, i nakon demo verzije mogu da potvrdim da je to ono što je reason-u trebalo 8) jedva čekam da se malo poigram sa pulveriserom

User avatar
vlada77
Posts: 121
Joined: 06 Jun 2011, 22:33
Location: Beograd

Re: Propellerhead Reason Record

Post by vlada77 » 05 Mar 2012, 17:17

ocelot wrote:je l si čuo da je odličan program ili znaš da je dobar nakon 10 godina korišćenja? :D čisto da bih znao o čemu pričamo..

mislim da ovde na forumu nisu dozvoljene priče o downloadu sem ako softver nije zvanično za free download
sve u svemu, dokopaćemo se full verzije na ovaj ili onaj način, ali kao što sam rekao, i nakon demo verzije mogu da potvrdim da je to ono što je reason-u trebalo 8) jedva čekam da se malo poigram sa pulveriserom
koristim ga i dan danas, odlican je, naravno sada ovu record varijantu jos nisam isprobao, ali sam u demo verziji video sta sve moze...obecava :ziveli:

Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest