Link u potpisu

JEDINO U VEZI FORUMA. Ostala pitanja postavite u odgovarajuci podforum ili ce biti obrisana bez premestanja.

Moderators: KnightOfDoom, kumkat

User avatar
cccira
MF veteran
Posts: 2955
Joined: 30 Jul 2007, 17:20

Re: Link u potpisu

Post by cccira » 16 Dec 2009, 13:45

KnightOfDoom wrote:Pa ajde da me ozbiljno shvati neko ko se tek registrovao, ali vi koji ste po par godina tu... :)
Autoritet je autoritet! :bambi:

User avatar
Wolf
Metalhead
Posts: 920
Joined: 16 Aug 2008, 13:05
Location: Kikinda, na kraj sela...

Re: Link u potpisu

Post by Wolf » 16 Dec 2009, 14:10

KnightOfDoom wrote:Jedino kad krenem da pretim banovima i warnovima...sto se ne desava cesto :)
pa ne znam bas... :lol:
sala ofc, raspolozen sam za zajebanciju pa moram nekog =P

User avatar
Doolio
Macho man-celavi batica
Posts: 3211
Joined: 09 Jun 2006, 02:27
Location: NBGD

Re: Link u potpisu

Post by Doolio » 16 Dec 2009, 16:12

kristijane ne kenjaj nego vrati sajt:)

mislim, da pravila nisu fleksibilna, ja bih bio banovan verovatno na deset godina kumulativno, samo zbog psovanja:)

a i ocu ja da stavim svoj kad budem napravio, pa da ne bude 'evo i kristijan je sklonio, sta se ti bunis' :mrgreen:

Kristijan
Uvaženi član
Posts: 4347
Joined: 09 Aug 2007, 12:20

Re: Link u potpisu

Post by Kristijan » 16 Dec 2009, 18:39

Eh, da ne kenjam... Pa čoveče, više od 2 godine ulažem u reputaciju kenjatora, i sada da prestanem?! To bi kanda bilo malo nekonzistentno :lol:

Inače nećeš imati baš nikakvog "kupusa" od toga da ovde imaš link ka svom sajtu. Coroflot, Deviantart, Linkedin... to šljaka. Na onom mom omiljenom stock sajtu mrtvo 'ladno daju da imaš link do sopstenog sajta. Pa ovi kojekakvi fetch-da-job sajtovi tipa Elance, Odesk... Pa onda imaš jedan dosta razvijen domaći forum koji se bavi raznim vidovima vizuelnih komunikacija, tu nije loše muvati se, i tamo imati link do online galerije. Sve to u nekoj meri daje rezultate. Razmišljaj u tom smeru.

User avatar
Doolio
Macho man-celavi batica
Posts: 3211
Joined: 09 Jun 2006, 02:27
Location: NBGD

Re: Link u potpisu

Post by Doolio » 16 Dec 2009, 18:45

pa da, al to se podrazumeva, ovo mi je nekako milije :mrgreen:

Kristijan
Uvaženi član
Posts: 4347
Joined: 09 Aug 2007, 12:20

Re: Link u potpisu

Post by Kristijan » 16 Dec 2009, 18:56

E pa to je druga stvar. Onda te pozdravlja tetka Sheryl simpatičnim refrenom iz još simpatičnije pesme:
[youtube]<object width="425" height="344"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/jUJtw0gCd70&hl ... ram><param name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="http://www.youtube.com/v/jUJtw0gCd70&hl=en_US&fs=1&" type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="425" height="344"></embed></object>[/youtube]

Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest