MUZIČKI FORUM, u par reči...

JEDINO U VEZI FORUMA. Ostala pitanja postavite u odgovarajuci podforum ili ce biti obrisana bez premestanja.

Moderators: KnightOfDoom, kumkat

Freeze
Posts: 18
Joined: 05 Oct 2007, 16:17
Location: Irig/Novi Sad

Post by Freeze » 14 Oct 2007, 12:50

Mozda nemate bubnjare... Ali imate toplu dusu... ;)
Mislim, forum je nastao tako sto se vise prijatelja skupilo na netu. Kako moze da bude lose ??? :lol:

User avatar
b-Looser
MF veteran
Posts: 368
Joined: 03 Aug 2007, 12:04

Post by b-Looser » 14 Oct 2007, 14:35

Priznajem, i ja sam se navuko.

keep walking

User avatar
Bodomovac
Posts: 548
Joined: 10 Feb 2007, 00:29
Location: Subotica
Contact:

Post by Bodomovac » 14 Oct 2007, 16:04

Dobar forum. Svaka čast. Posećujem ovaj i još jedan subotički forum.... nisam uvek aktivan, ali pregledam šta ima da se pregleda.

Sava
Posts: 1348
Joined: 27 Feb 2007, 13:34
Location: Beograd

Post by Sava » 14 Oct 2007, 16:26

Bodomovac wrote:Dobar forum. Svaka čast. Posećujem ovaj i još jedan subotički forum.... nisam uvek aktivan, ali pregledam šta ima da se pregleda.
Ja sam natrčao na taj subotički letos, ali je bio potpuno neaktivan, registracija nije radila, admin ne odgovara na mailove. Da li se nešto u međuvremenu promenilo?

User avatar
Bodomovac
Posts: 548
Joined: 10 Feb 2007, 00:29
Location: Subotica
Contact:

Post by Bodomovac » 14 Oct 2007, 17:01

Hmm.... ne znam na koji si naleteo, pošto ih ima više. Ako misliš na Subotica.com onda je možda otišao server nakratko... šta ja znam. Ali prilično je aktivan forum.

sry za off.

User avatar
Drobac
MF veteran
Posts: 373
Joined: 23 Jul 2007, 00:31
Location: Ruma

Post by Drobac » 14 Oct 2007, 20:35

Eleonora wrote:I ja sam to primetila, ali ovo malo što ima je sasvim dovoljno za početak, ako uzmemo u obzir kvalitet onih koji daju informacije drugima o bubnjevima. Dok npr. na već pomenutom yu.metalu ima više bubnjara nego što ovde ima ukupno članova foruma, ali su zato sve nabeđeni bubnjari, sem par izuzetaka. Tamo je neki klinac pitao za savet oko plastike za doboš (koju da kupi), a onda mu je neki bubnjar zvučnog nika (?) samouvereno rekao da uzme tu i tu. Mali se kasnije žalio da mu je pukla plastika prilikom nameštanja i da je tek posle saznao da je bacio pare na krš. E, takvi bubnjari sa takvim savetima nam na ovom forumu ne trebaju.
Hej, pa ja sam jedan od tih bubnjara. :(

User avatar
Eleonora
Posts: 51
Joined: 29 Sep 2007, 14:11
Location: Beograd

Post by Eleonora » 14 Oct 2007, 21:25

Vidiš kako je svet mali!

Tamo su uglavnom primitivci, ali neću da generalizujem. Ima i tamo ljudi koji nešto znaju, ali mudro ćute. Uvek znaj da onaj ko ti prvi priđe da ti tobože nešto objasni "argumentovano", nema blage veze, a i da zna, opet će te zeznuti. Seti se filma "Kum" i čuvene rečenice: "Onaj ko ti prvi priđe, taj će te izdati". Ali pošto je ovo muzički, a ne filmski forum, slušaj muziku iz "Kuma" i sve će ti biti jasno. (A muzika je stvarno...super) Tu mislim na yu metal i sl. forume.

User avatar
Drobac
MF veteran
Posts: 373
Joined: 23 Jul 2007, 00:31
Location: Ruma

Post by Drobac » 14 Oct 2007, 21:39

Hajde, molim te, reci na koga konkretno mislis. Plizzzzzzzzzzzzzz.

User avatar
Critical
PedoBear
Posts: 3417
Joined: 28 Jan 2007, 22:31
Location: Vienna - San Sabacisko
Contact:

Post by Critical » 14 Oct 2007, 21:54

imate PP pa se razvalite od ogovaranja

User avatar
Drobac
MF veteran
Posts: 373
Joined: 23 Jul 2007, 00:31
Location: Ruma

Post by Drobac » 14 Oct 2007, 22:20

Ma stekao sam utisak da misli na mene. Posto imam zvucni nick i jedan sam od onih koji odmah daju odgovore. :lol:

User avatar
Eleonora
Posts: 51
Joined: 29 Sep 2007, 14:11
Location: Beograd

Post by Eleonora » 14 Oct 2007, 23:01

A ja sam mislila da si ti u stvari jedan od onih koji su prevareni. Ali, čim si na ovom forumu, znam da nisi jedan od onih "zvučnijih" što sve znaju i što daju "argumente", a nemaju pojma šta je kontraargumnt (pobijanje tuđeg mišljenja). Ne umeju da razlikuju argument od stava. Stav je subjektivno mišljenje, a argument je zbir dokaza itd...

Batali ti taj yu metal. Ovde su preko potrebni takvi ljudi kao što si ti! Pozdrav!

User avatar
KnightOfDoom
Site Admin
Posts: 2608
Joined: 15 May 2006, 19:08
Location: Beograd

Post by KnightOfDoom » 14 Oct 2007, 23:46

Sve je ovo lepo ali ja mislim da nije kul koristiti ovo mesto za pljuvanje drugih foruma i osoba sa istih.

Freeze
Posts: 18
Joined: 05 Oct 2007, 16:17
Location: Irig/Novi Sad

Post by Freeze » 15 Oct 2007, 00:05

I ja smatram da je ovaj topic otvoren za pohvale OVOG foruma... ako vam se neki ne svidja, go to spitfest... ;)

User avatar
Drobac
MF veteran
Posts: 373
Joined: 23 Jul 2007, 00:31
Location: Ruma

Post by Drobac » 15 Oct 2007, 11:50

Eleonora wrote:A ja sam mislila da si ti u stvari jedan od onih koji su prevareni. Ali, čim si na ovom forumu, znam da nisi jedan od onih "zvučnijih" što sve znaju i što daju "argumente", a nemaju pojma šta je kontraargumnt (pobijanje tuđeg mišljenja). Ne umeju da razlikuju argument od stava. Stav je subjektivno mišljenje, a argument je zbir dokaza itd...

Batali ti taj yu metal. Ovde su preko potrebni takvi ljudi kao što si ti! Pozdrav!
E, pa hvala.

A vama ostalima se izvinjavam.

User avatar
Eleonora
Posts: 51
Joined: 29 Sep 2007, 14:11
Location: Beograd

Post by Eleonora » 17 Oct 2007, 20:49

Dragi prijatelju NightOfDoom, smatrala sam da si se registrovao kao prijatelj novonastalog foruma, ali kada sam bolje pogledala, ti si napisao kako je kopiran tvoj pravilnik. Pa na svakom forumu piše skoro isto i gde ti sebe pronađe u tome... Je l to taština, sujeta... Da ne bi bilo zabune, pravilnik je izmenjen i ubačena je samo jedna tačka. Tako će biti ublažena tvoja sujeta...

Donnieva Prva tačka glasi: "Sve je dozvoljeno sem što nije zakonom zabranjeno". A sam si rekao u par postova pre ovog da se ne smeju napadati tuđi forumi...

Pošto je ovo moje zadnje javljanje na ovom forumu, mogu reći da osećam samo prezir prma koncepciji i igranju policajca... Članovima svaka čast!

Naša zemlja je demokratska i uvek treba da se ceni tuđe mišljenje. Vi ste u fazonu argument, ali da se ne čuje druga strana: ni u filozofiji, ni u polemici n u pravu, ali sam o tome već govorila...

Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest