MUZIČKI FORUM, u par reči...

JEDINO U VEZI FORUMA. Ostala pitanja postavite u odgovarajuci podforum ili ce biti obrisana bez premestanja.

Moderators: KnightOfDoom, kumkat

User avatar
Critical
PedoBear
Posts: 3417
Joined: 28 Jan 2007, 22:31
Location: Vienna - San Sabacisko
Contact:

Post by Critical » 17 Oct 2007, 20:55

...........

User avatar
KnightOfDoom
Site Admin
Posts: 2608
Joined: 15 May 2006, 19:08
Location: Beograd

Post by KnightOfDoom » 17 Oct 2007, 21:10

Posto sam ti pisao odgovor na pp a ti se javila ovde , onda da ti ovde i odgovorim. Elem, kako bi ceo text imao smisla i za druge a ne samo za mene, Eleonora se zahvalila sto sam se registrovao i spomenula kako je to forum njenog prijatelja -ime uklonjeno na zahtev eleonore- (aka Donnie Cramer) koji je u Evropi pratio Sašu Distela i Džoni Holideja, kao i Tom Džonsa. Gospodin je bubnjar i forum je napravio za 20 minuta.
Posto sam prepricao evo i mog odgovora. A sve ide ovde jer Eleonora nema strpljenja da saceka odgovor na PP. I pre celog odgovora podatak da je taj pravilnik smisljen i napisan za nase potrebe a ne uzet iz knjige "pravilnici za sve tipove foruma". A na vasem forumu sam rekao da nisam tu da se svadjam i bacam hejt po vama vec da Vas ZAMOLIM da bar malo promenite jer je isto...

Dakle...pp, doduse malo izmenjen zbog ovog tvog posta:
Nema na cemu ali registrovao sam se samo da zamolim vlasnika foruma da promeni pravilnik. Koji je od reci do reci iskopirao od nas. Mislim, realno, ajde sto je forum skoro pa preslikan ali zasto i pravilnik?!

Stvarno ne znam gospodina koga spominjes, ipak nisam njegova publika. Drago mi je da je uspeo u zivotu. Sto je tice pravljenja foruma za 20 minuta...veruj mi da to i nije neki problem kada se registrujes na nekom free serveru, izaberes neku od ponudjenih tema a ostalo "pozajmis".
Problem je kad platis server i domen, smislis kako ce da funkcionise forum, prepravis temu prema svojim potrebama jer ipak treba da bude jedinstvena a ne kao svaki treci forum... i onda ti neko sve "pozajmi".

Nemam sta da se ljutim na tebe, njega niti bilo koga. Pre izvesnog vremena me je malo iznervirao isti ovakav scenario sa jednim drugim forumom (a pre toga sa jednim trecim), sada mi postaje to sve zanimljivo. Cak i smesno. Mi smo napravili forum jer nije bilo slicnog na "srpskom internetu" a sada nicu novi (uz minimalne ili nikakve izmene) kao pecurke posle kise.
Ali svako ima prava da krade kad vec niko ne moze da ga juri.
Mali edit//
Nemojte da se ponovo desi da neki clan sa MF ode na ovaj drugi forum i pocne da spamuje i proziva tamo! Hteo sam da stavim link foruma ali sam odustao od toga da se ne bi ponovila situacija sa muzicari.co.sr.
Ako uhvatimo nekoga bice banovan istog momenta!
Last edited by KnightOfDoom on 02 Nov 2007, 21:20, edited 1 time in total.

Sava
Posts: 1348
Joined: 27 Feb 2007, 13:34
Location: Beograd

Post by Sava » 17 Oct 2007, 21:59

Ljudi ne bojte se konkurencije, ona podstiče da budete bolji. Samo budi bolji od drugoga i konkurencije nema! Postoji jedan kinološki forum gde su se mnogi drugi forumi besplatno samoreklamirali, ali svi su ostali na pomenutom forumu jer je i pored brojnih mana ipak najbolji. To je ključ.

User avatar
dejankuki
Ćale - moderator
Posts: 4054
Joined: 13 Aug 2007, 21:54
Location: Knjazevac
Contact:

Post by dejankuki » 17 Oct 2007, 22:19

Mudre reci, kazem mudre reci decace. Moram da te pohvali i da ti kazem da se veoma slazem. Kvalitet, a ne kvantitet...

User avatar
Critical
PedoBear
Posts: 3417
Joined: 28 Jan 2007, 22:31
Location: Vienna - San Sabacisko
Contact:

Post by Critical » 17 Oct 2007, 22:22

dejankuki wrote:Mudre reci, kazem mudre reci decace. Moram da te pohvali i da ti kazem da se veoma slazem. Kvalitet, a ne kvantitet...
Svi se u ovome slazemo zato je forum ovako dobar,ali jebiga nekim ljudima lakse uterati 20cm u ....... a ne 1mm u "glavu"

User avatar
Fox IV
Unretired
Posts: 1157
Joined: 31 Jul 2006, 08:05
Location: Novi Sad
Contact:

Post by Fox IV » 18 Oct 2007, 00:51

Ah... I guess those situations just need to happen every now and then.... Everybody just chill and write goddamn posts about music... Okay?

User avatar
KnightOfDoom
Site Admin
Posts: 2608
Joined: 15 May 2006, 19:08
Location: Beograd

Post by KnightOfDoom » 18 Oct 2007, 13:10

@ Sava
Niko se ne plasi konkurencije, samo nam malo idu na zivce "pozajmljivaci" .

@ Critical
Bez bezobraznih insinuacija molim :D

@Fox
Aj malo smanji taj engleJski, som pipl dont andrestend ju men (sorry on my tarzan inglis)

User avatar
Bodomovac
Posts: 548
Joined: 10 Feb 2007, 00:29
Location: Subotica
Contact:

Post by Bodomovac » 18 Oct 2007, 17:16

But some do. :mrgreen:

sry za off.

Sava
Posts: 1348
Joined: 27 Feb 2007, 13:34
Location: Beograd

Post by Sava » 26 Oct 2007, 10:10

Evo da dopunim jednim citatom ono što sam gore pisao. Radi se o kinološkom forumu http://www.balkankinology.net i o administratoru koji mi nije "legao" i sa kojim sam imao raspravu o postavljanju fotografija na forum i koji je neopravdano prepotentno reagovao na moj post. Zbog njega nisam postavio neke istorijske fotografije na taj forum i pišem veoma retko i sporadično, a imam šta da kažem i objavim jer moje iskustvo sa irskim seterima je višedecenijsko i sigurno sam jedan od najboljih poznavalaca te rase na prostorima bivše Yu.

Međutim, nije sve tako crno kod tog čoveka, naprotiv on većinu stvari vezanih za forum radi odlično i sigurno je bitno uticao na povećanje broja forumaša. Konačno citiram jedan od njegovih tekstova koji sam zapazio:

"Dobih par poruka i e maila da brisemo linkove ka drugim stanicama sa slicnom tematikom. Posto to u opste nije tacno, pozivam sve clanove i goste BK da na ovoj temi postave linkove ka bilo kom sajtu, forumu ili stranici koja se bavi tematikom psi i konoilogija.
Hvala unapred."

E to je prava i ispravna reakcija po mom shvatanju stvari.

User avatar
kontejner
Posts: 181
Joined: 08 Jan 2007, 12:56
Location: Novi Sad
Contact:

Post by kontejner » 26 Oct 2007, 12:14

Code: Select all

Nemojte da se ponovo desi da neki clan sa MF ode na ovaj drugi forum i pocne da spamuje i proziva tamo! Hteo sam da stavim link foruma ali sam odustao od toga da se ne bi ponovila situacija sa muzicari.co.sr. 
jbga, bili su pwt razlozi i nije imalo veze sa ovim forumom

User avatar
Tenebra
Posts: 385
Joined: 11 Nov 2006, 17:51
Location: Novi Sad

Post by Tenebra » 26 Oct 2007, 13:41

ok..sta je bilo bilo je..ajde da zaboravimo na to..svako je naucio po nesto, sto je dobro..zivot tece dalje..

User avatar
pivonroll
Posts: 109
Joined: 21 Nov 2007, 12:46

Post by pivonroll » 13 Dec 2007, 12:44

Ma forum je vr' bate :)
Stvarno toliko korisnih informacija o instrumentima i muzickom softveru nisam pronasao na drugim forumima."Od kad on spava na njemu on vise ne hrce" :)

igor
Posts: 1
Joined: 29 Jan 2008, 20:11

Re: MUZIČKI FORUM, u par reči...

Post by igor » 29 Jan 2008, 20:23

ja bih da kupim elektricnu gitaru za hard rock moze li ko da mi preporuci neku gitaru i neko pojacalo za nju PLEACE :shock:

vbraca
vrabac
Posts: 2107
Joined: 14 Aug 2007, 14:55

Re: MUZIČKI FORUM, u par reči...

Post by vbraca » 29 Jan 2008, 22:33

Otvor nov topic.

User avatar
MetalFunk
Posts: 2764
Joined: 18 Dec 2008, 20:17

Re: MUZIČKI FORUM, u par reči...

Post by MetalFunk » 16 Jul 2009, 00:37

paaaaaa
udjem na MF
jedno
999999999999999999 puta na dan....a kada ne ulazim u gradu sam na
Image
sa solomonom :mrgreen: :mrgreen:
uvjek ima nesto novo na MF-u, zato je amusing/interesting....
:metal: :metal:
:ziveli: :ziveli: :ziveli:

Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest