Колико сте напредовали?

JEDINO U VEZI FORUMA. Ostala pitanja postavite u odgovarajuci podforum ili ce biti obrisana bez premestanja.

Moderators: KnightOfDoom, kumkat

User avatar
eg303
Posts: 832
Joined: 14 May 2009, 11:40

Колико сте напредовали?

Post by eg303 » 08 Nov 2009, 12:02

Ево питања за све који су на било који начин присутни на овом форуму: Колико вам је присуство на овом форуму директним учешћем (постављањем питања и расправом) или индиректним (читањем туђих искустава) помогло у развијању умећа на електричној гитари? Слободно илуструјте ваше мишљење неким примером... Молим вас да покушате да будете озбиљни, а за оне који су у посебном тинејџерско-хумористичко-подјебавачко-еуфоричном духу предлажем да своје коментаре оставе овде: viewforum.php?f=34

nenadnenad
Posts: 2285
Joined: 20 Aug 2008, 00:17

Re: Колико сте напредовали?

Post by nenadnenad » 08 Nov 2009, 12:10

ja mislim da nisam uopste napredovao :mrgreen: posto sam valjda samo nekoliko puta pogledao deo foruma sa teRorijom i tehnikom.

Kristijan
Uvaženi član
Posts: 4347
Joined: 09 Aug 2007, 12:20

Re: Колико сте напредовали?

Post by Kristijan » 08 Nov 2009, 12:15

Ni najmanje. Ali, s druge strane, ovde sam dobio toliko dragocenih tehničkih informacija, zarad kojih bih morao redovno da pratim nekoliko drugih usko profesionalnih sajtova, tako da računam da sam uštedeo mnogo vremena. Bitno je da napomenem da nisam ni očekivao da ću da razvijem sviranje posećivanjem foruma, dakle dobio sam tačno ono po šta sam došao.

User avatar
mislim_stvarno
Posts: 4837
Joined: 02 Jul 2008, 17:28
Location: down the street

Re: Колико сте напредовали?

Post by mislim_stvarno » 08 Nov 2009, 12:19

Ja se slazem sa kristijanom. 100%.

User avatar
tHe bLuEsMaN
Posts: 262
Joined: 22 Aug 2009, 01:12

Re: Колико сте напредовали?

Post by tHe bLuEsMaN » 08 Nov 2009, 12:43

Ni ja nisam razvio tehniku sviranja,ali mi je ovaj forum pomogao u drugim stvarima,zbog kojih sam i poceo da ga posecujem.Poceo sam da slusam dosta bendova ili gitarista o kojima je ovde pisano,pomogli ste mi oko odabira opreme,a na ovom forumu sam saznao i dosta korisnih stvarcica za moju gitaru!A naravno da mi je drago da pomognem pocetnicima,kao sto su iskusniji muzicari pomagali meni :lol: .Tako da se slazem sa Kristijanom :ziveli: :ziveli: :ziveli: .

User avatar
Markony
Posts: 486
Joined: 11 Apr 2009, 21:39
Location: Jagodina

Re: Колико сте напредовали?

Post by Markony » 08 Nov 2009, 13:11

Izuzetan napredak u pogledu iskoriscenja lemilice.

User avatar
Blingo
Posts: 586
Joined: 04 May 2008, 19:41
Location: Beograd

Re: Колико сте напредовали?

Post by Blingo » 08 Nov 2009, 13:50

Kristijan wrote:Ni najmanje. Ali, s druge strane, ovde sam dobio toliko dragocenih tehničkih informacija, zarad kojih bih morao redovno da pratim nekoliko drugih usko profesionalnih sajtova, tako da računam da sam uštedeo mnogo vremena. Bitno je da napomenem da nisam ni očekivao da ću da razvijem sviranje posećivanjem foruma, dakle dobio sam tačno ono po šta sam došao.
Slažem se, ništa ju tu nebi dir'o...

User avatar
Rocket Roll
Posts: 7274
Joined: 09 Jul 2006, 00:47
Location: Beograd
Contact:

Re: Колико сте напредовали?

Post by Rocket Roll » 08 Nov 2009, 14:14

Pošto je ovo zanimljivo pitanje od kojeg bi Forum mogao da ima koristi, da ga proširimo, ako se slažete:

Колико вам је присуство на било којем другом форуму директним учешћем (постављањем питања и расправом) или индиректним (читањем туђих искустава) помогло у развијању умећа на електричној гитари? Ако јесте, како?

nenadnenad
Posts: 2285
Joined: 20 Aug 2008, 00:17

Re: Колико сте напредовали?

Post by nenadnenad » 08 Nov 2009, 14:31

Ja bi reko da imam nesto vise znanja sto se tice pojacala i opreme..ako nista drugo, znam da treba da se raspitam :mrgreen:
sto je ogroman pomak.

Kristijan
Uvaženi član
Posts: 4347
Joined: 09 Aug 2007, 12:20

Re: Колико сте напредовали?

Post by Kristijan » 08 Nov 2009, 14:50

Mislim da je tu matematika jasna:

više vremena provedeno na bilo kom forumu = manje vremena provedenog sa gitarom
manje vremena provedeng sa gitarom = slabije napredovanje u sviranju

te otud:

više vreman provedenog na bilo kom forumu = slabije napredovanje u sviranju

I to nije ništa loše. Mislim da forum i nije namenjen tome, ne samo ovaj, nego bilo koji forum.

User avatar
Doolio
Macho man-celavi batica
Posts: 3211
Joined: 09 Jun 2006, 02:27
Location: NBGD

Re: Колико сте напредовали?

Post by Doolio » 08 Nov 2009, 14:55

pomogli su mi neki konkretni saveti i okacene vezbe, ali osim toga nista. mislim, ko sto kaze kristijan, ne moze forum da zameni vezbanje dzitre. cak i kad bi forum bio strogo tutorijalski, a ne generalno muzicki, meni npr. opet ne bi nista znacilo jer bi mi trebalo da imam nekog pored ko ce, ne samo da me nadgleda i da me uci, vec i da ulece sa intervencijama (tipa da mi ispravi ruku ako se istripujem), a to je nemoguce na forumu, cak i preko video tutorijala.

tako da je tu slaba vajda cak i od one-shot stvari, a kamoli kod stvari koje se postizu iskljucivo repeticijom.

ono cime se ovakav forum bavi su informacije i diskusija i to se ovde prilicno dobro radi, tako da nema tu sta mnogo da se prica:)

User avatar
luka000
Posts: 326
Joined: 21 May 2008, 20:39
Location: Novi Beograd

Re: Колико сте напредовали?

Post by luka000 » 08 Nov 2009, 15:05

Ne nesto posebno....vise u onom smisli da sam saznao za neke bendove...ili neku korisnu informaciju.....meni vise forum dodje za jutarnje razbudjivanje uz kafu :ziveli:

User avatar
Wolf
Metalhead
Posts: 920
Joined: 16 Aug 2008, 13:05
Location: Kikinda, na kraj sela...

Re: Колико сте напредовали?

Post by Wolf » 08 Nov 2009, 15:29

S obzirom da nisam znao kako elektricna gitara funkcionise kad sam se uclanio, cak ni nacin sviranja iste, i da sam prvu gitaru preko ovog foruma i kupio... :)
You do the math. ^^

User avatar
Guitar_thrill
MF veteran
Posts: 2741
Joined: 06 Jan 2008, 16:35
Location: Zrenjanin-Novi Sad

Re: Колико сте напредовали?

Post by Guitar_thrill » 08 Nov 2009, 15:56

napredovao sam u smislu poznavanja gitarske opreme, a i ovako kao covek (bar sto se tice kulture na netu :mrgreen: ) u smislu pljuvanja po necijem delu, itd.... :) a sto se tice gitarskog umeca,mislim da nisam uopste, ali nekako i ne vidim ovaj forum,kao nesto sto sluzi tome.... :)

User avatar
Duane
Fenderaš
Posts: 7040
Joined: 20 May 2008, 18:42
Location: way down in the desert

Re: Колико сте напредовали?

Post by Duane » 08 Nov 2009, 17:17

Guitar_thrill wrote:napredovao sam u smislu poznavanja gitarske opreme, a i ovako kao covek (bar sto se tice kulture na netu :mrgreen: ) u smislu pljuvanja po necijem delu, itd.... :) a sto se tice gitarskog umeca,mislim da nisam uopste, ali nekako i ne vidim ovaj forum,kao nesto sto sluzi tome.... :)
apsolutni plus jedan!

Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest