Communication Breakdown

JEDINO U VEZI FORUMA. Ostala pitanja postavite u odgovarajuci podforum ili ce biti obrisana bez premestanja.

Moderators: KnightOfDoom, kumkat

User avatar
Doolio
Macho man-celavi batica
Posts: 3211
Joined: 09 Jun 2006, 02:27
Location: NBGD

Re: Communication Breakdown

Post by Doolio » 23 Sep 2008, 18:11

da odma kazem nemanji da ne mislim na njega, on je krenuo malo zagrejanije da postuje, ali posle je seo i pisao normalne postove, pa da se ne istripuje decko:)

ne znam da li su meni tanki zivci u poslednje vreme ili sta vec, ali ja sam uhvatio sebe kako zbog nekih izjava razmisljam da li da odem s foruma. posle sam se ponabadao i skontao da mi ne pada na pamet da palim s foruma, ali mi je ostao 'gorak ukus' u ustima. znaci, ja shvatam da covek ima i 15 godina i da je iskompleksiran i da je neprilagodjen i da preterano i neadekvatno reaguje, ali brate, u pizdu lepu materinu. ja nemam vise tih 15 ili 18 nebitno godina i ne moram da gledam hormonalno-mentalno orgazmicke manifestacije neizgradjenog uma u svakoj drugoj poruci na forumu. sloboda govora je super, e bas zato i ja imam slobodu da kazem da mi to strasno ide na patku. sad cete vi da mi kazete 'pusti decu da se igraju' ili tako nesto. necu da pustim decu da se igraju jer se ne igraju lepo:)
povlacim ovaj moj prethodni post gde kazem 'verovatno nisi bio bolji i mislio si da si najpametniji i da znas svasta', seo sam sam sa sobom i prisecao se stavova koje sam imao kao klinac i pogleda na svet i skontao sam da jeste to bilo debilno i sacuvaj boze i nedokazano i sve, ali toliko napaljen na sebe i svoj retardirani mozak bio nisam, tacka.

User avatar
Duane
Fenderaš
Posts: 7040
Joined: 20 May 2008, 18:42
Location: way down in the desert

Re: Communication Breakdown

Post by Duane » 23 Sep 2008, 18:33

jesam opet ja nesto sjebo?

User avatar
Doolio
Macho man-celavi batica
Posts: 3211
Joined: 09 Jun 2006, 02:27
Location: NBGD

Re: Communication Breakdown

Post by Doolio » 23 Sep 2008, 18:36

ti? sto ti bre, tebe volim:)

User avatar
Duane
Fenderaš
Posts: 7040
Joined: 20 May 2008, 18:42
Location: way down in the desert

Re: Communication Breakdown

Post by Duane » 23 Sep 2008, 18:38

neam pojma nego si napisao ovaj post posle ono za smajsera pa ja reko da te smorilo... nis' izvinjavam se xD

Funkomat
MF veteran
Posts: 7846
Joined: 22 Aug 2006, 21:47
Location: Novi Sad
Contact:

Re: Communication Breakdown

Post by Funkomat » 23 Sep 2008, 18:38

Duane wrote:jesam opet ja nesto sjebo?
Opet! :D

Doolio, brate, ti se previse trudis da dokazes ljudima da nisu pravu.
Ako nisu, skontace sami vremenom... :)

User avatar
friedman
Posts: 1144
Joined: 23 May 2008, 12:04

Re: Communication Breakdown

Post by friedman » 23 Sep 2008, 18:44

Ma bre u skolama treba uvesti predmet internet obrazovanje. :D
A ne ovako neizivljena deca dolaze tu i posle 5 minuta provedenih na forumu "ozbiljno" se ukljucuju u rasprave i odma bi nesto menjali, nesto im ne odgovara itd.
Nemam ja nista protiv mladih ljudi, pa i ja imam 16 godina, ali imam protiv njihove kuRtule (vecine njih).

Ali, tako je to kad ti je ime domena muzicki-forum.com, sta da kazem, treba da ocekujemo jos veci priliv svakakvih korisnika. Pa evo vec je pocelo, pogledajte samo novootvorene teme o "novim nadama granda".

User avatar
Doolio
Macho man-celavi batica
Posts: 3211
Joined: 09 Jun 2006, 02:27
Location: NBGD

Re: Communication Breakdown

Post by Doolio » 23 Sep 2008, 19:49

duejn:
ajoj brate:) pa ja reko namerno da ne stavljam smajlije da bude jos debilnija fora, a ti se istripovo, bre s tobom je zajebancija do dzedza, nemo se tripujes uvopste:)

funkomat:
e, znam, to jeste moj problem, gospodin don kihot dule:) ali opet, ne mogu da iskuliram svaki put, jebiga, imam mana, i to mnogo:)

fridmen:
a jebiga, jeste, ali kazem, smorim se tako s vremena na vreme:) eto recimo sta znaci post 'ne mogu da verujem da ima podforum punk, a nema reggae?', mislim sta, sad, rege je bolji od panka? slusam oba pravca, pa sve i da ne slusam, svejedno. a ako ocu samo moj pravac, nacicu forum koji se zove 'duletov zanr', pa cu da pisem do mile volje i bice dosadne diskusije:)

User avatar
Wolf
Metalhead
Posts: 920
Joined: 16 Aug 2008, 13:05
Location: Kikinda, na kraj sela...

Re: Communication Breakdown

Post by Wolf » 23 Sep 2008, 19:56

Ja nisam na forumu dugo, tacnije malo vise od mesec dana, ali primetio sam, kao i vecina, da ima previse clanova koji se registruju kako bi dokazali da su "u pravu" i da su svi ostali glupi. Isto tako primecujem da 99.999% tih "usijanih glava" nema ni 16 godina. Ja ne mogu da ih nazovem klincima, jer nisam mnogo stariji ('89) ali jesam razumniji od njih. Ne kazem da su svi takvi. Ima ljudi '91, '92, pa cak i '93 (bar u mom drustvu) koji su vrlo zreli za svoje godine. Ali nazalost ima i onih koji su moje godiste, pa i stariji koji su prilicno... neinteligentni. :)
Nikad nisam shvatao ono: "mene boli uvo za sve, nista me ne zanima, ja sam najpametniji i zato sam kul". Ukratko "glup sam kul sam" tj. tako ispadne, zar ne?
A jos manje shvatam likove koji ovo podrzavaju.
Stvarno, jako mnogo ljudi ima koji misle da su najpametniji, a to ne valja. Bar ne za forum. Ako nema drugog resenja, m'rs sa foruma i jbg. :)
Sorry sto sam oduzio.

User avatar
Duane
Fenderaš
Posts: 7040
Joined: 20 May 2008, 18:42
Location: way down in the desert

Re: Communication Breakdown

Post by Duane » 23 Sep 2008, 20:36

a imam i ja pravo na "one trip per week" xD

ps. moram priznati da me je odusevio onaj tvoj post SMRT POPERIMA! pocepao sam se ko citanka... a i onako bas hits the spot xD

User avatar
dejankuki
Ćale - moderator
Posts: 4054
Joined: 13 Aug 2007, 21:54
Location: Knjazevac
Contact:

Re: Communication Breakdown

Post by dejankuki » 23 Sep 2008, 20:59

Hmm da. upravo zbog takvih stvari sam i ja pokrenuo ovu temu.. i to je i meni dosadilo...
Mada, ja nemam nameru da idem sa foruma... ima ovde ljudi sa kojima se kapiram, sa kojima sam ostvario dobru komunikaciju.. sa kojima se i licno poznajem... a i sam forum mi je drag.. ali da mi takvi stavovi smetaju ... - da, smetaju mi...

Funkomat
MF veteran
Posts: 7846
Joined: 22 Aug 2006, 21:47
Location: Novi Sad
Contact:

Re: Communication Breakdown

Post by Funkomat » 24 Sep 2008, 22:54

Ovo nema puno veze sa temom ali da sam ja tu neki za'eban brisao bih oglase u potraznja muzicara koji imaju bilo kakve veze sa narodnjacima.
Ako ih je nemoguce istrebiti, moguce je bar malo spreciti njihovo sirenje.
Eto...

User avatar
Critical
PedoBear
Posts: 3417
Joined: 28 Jan 2007, 22:31
Location: Vienna - San Sabacisko
Contact:

Re: Communication Breakdown

Post by Critical » 24 Sep 2008, 22:59

Ako ih je nemoguce istrebiti, moguce je bar malo spreciti njihovo sirenje
hahaaha,that's the spirit !!

User avatar
Doolio
Macho man-celavi batica
Posts: 3211
Joined: 09 Jun 2006, 02:27
Location: NBGD

Re: Communication Breakdown

Post by Doolio » 25 Sep 2008, 08:06

funkomat:
ovaj, za slucaj da si ozbiljan, jel ti ne kontas da je zbog takvih postova upravo ova tema i otvorena? bas zbog takvih, pa sad u tvoje 'narodnjaci' ubaci 'bluz', 'metal', 'pank', sta god, ako cemo tako, onda brisemo oglase vezane za sve muzicke zanrove i tacka.
ako uradimo po tvom, a ostavimo ostale oglase, molim lepo, zamolio bih administraciju da promeni ime foruma i da promeni pravilnik. kakav je to nacin, da dodje narodnjak i kaze 'brate ja bih zabranio ovim fankerima da prave oglase, kad vec ne mozes da ih istrebis, onda daj da ih suzbijemo', jel bi tebi bilo kul? a on ima pravo to da kaze isto koliko i ti i to upravo na ovom forumu.
ajte bre ljudi, nismo deca. ti mi kazes mnogo se trudim da pokazem ljudima da grese, moguce, ali brate, ovo su NAJOSNOVNIJE stvari u nekoj diskusiji, to je kao da sad idu moji drugari okolo i seru po ulici i ja idem za njima i vicem 'alo osnovna kultura ne sere se po sred ulice', a ti mi kazes 'previse se trudis da dokazes ljudima...', pa o cemu mi pricamo?
jel sad treba da ne dodje nijedan narodnjak na forum da eventualno kaze svoje misljenje? jel on losiji od tebe? sta ako je covek potpuno na mestu, izvrstan sagovornik i pun rispekta, a narodnjak? jel ga i onda treba suzbiti? a crnce i gejeve? kao sto sam vec rekao, okej, zabranimo sve to, ali onda zahtevam menjanje imena foruma i menjanje pravilnika, inace cao, odo ja, lako je naci tih 10 ljudi na MSN-u sa ovog foruma. mislim, ako smo fasisti, da ne budemo barem ko pizde latentni fasisti, a i to zbunjuje ljude, procita neki folker 'muzicki-forum' i tripuje da moze da dodje da trazi ljude za tezgu...

kritikale, brate?

Funkomat
MF veteran
Posts: 7846
Joined: 22 Aug 2006, 21:47
Location: Novi Sad
Contact:

Re: Communication Breakdown

Post by Funkomat » 25 Sep 2008, 13:08

Jao brate pa salio sam se.
Sad se osecam lose sto na tako nesto sto sam napisao ti tako ozbiljno odgovaras...

User avatar
Doolio
Macho man-celavi batica
Posts: 3211
Joined: 09 Jun 2006, 02:27
Location: NBGD

Re: Communication Breakdown

Post by Doolio » 25 Sep 2008, 13:15

eto, ispo sam magarac, sta ces kad sam hepo kockica sto se tice toga:)
jebiga, e, a gledam svoj post, pise na pocetku 'za slucaj da si ozbiljan', vidis, ipak je i moj glupi mozak podsvesno nesto kao kreno da konta, al sam se onda pogubio u 'pravednom gnevu':)

Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest