Aleksandar Stanojkovic - Odlazis sa njim (acoustic)

Muzika, tekstovi, cover art i ostale kreacije.

Moderators: dejankuki, Trooper, muki17

Post Reply
User avatar
HeatMan
Posts: 345
Joined: 25 Nov 2008, 03:12

Aleksandar Stanojkovic - Odlazis sa njim (acoustic)

Post by HeatMan » 12 Apr 2013, 17:21



nisam skoro kačio neku novu muziku, pa evo čisto neka starija stvar u akustičnoj kućnoj varijanti, da se malo zagrejemo pred album (koji je skoro gotov).

User avatar
Gagi
Posts: 756
Joined: 28 Apr 2011, 20:16
Location: Timacus regio

Re: Aleksandar Stanojkovic - Odlazis sa njim (acoustic)

Post by Gagi » 12 Apr 2013, 21:18

Dobro je ovo Aleksandre, nagoveštava kvalitet i nadasve originalnost nečesto pojavljivanu na ovdašnjem prostoru, moj lični utisak u vezi tvog muzičkog stvaranja je da imaš zacrtan cilj i da si rešen da do njega u svakom slučaju stigneš i to na netipičan način - sviranjem i pevanjem uglavnom bluz pesama u Srbiji, još da se marketing odradi dobro (čitaj napadno) i biće rezultata, nije ovakva muzika toliko strana današnjim (uglavnom mlađim) slušaocima već je muka probiti se i uzdignuti kroz gustiš đubreta formiranog od mediokriteta, skoro kao Neo kroz oblake do iskonskog Sunca...

Iskreno, jedva čekam da preslušam tvoj album koji ću naravno obavezno kupiti.
Keep the spirit alive. :bambi:
:ziveli:

vertigo_beat
Posts: 303
Joined: 23 Sep 2008, 22:52
Contact:

Re: Aleksandar Stanojkovic - Odlazis sa njim (acoustic)

Post by vertigo_beat » 12 Apr 2013, 23:47

Meni se svidja. Koja je gitara koriscena za snimanje?

P.S. Ja pomalo tu cujem I Bitlse. Sjajno!

User avatar
HeatMan
Posts: 345
Joined: 25 Nov 2008, 03:12

Re: Aleksandar Stanojkovic - Odlazis sa njim (acoustic)

Post by HeatMan » 13 Apr 2013, 17:03

hvala ljudi! drago mi je da vam se svidja! :) a gagi, hvala na lepim rechima. i ako mi izdavach bude dao koji album vishka, poslacu ti ga na kucnu adresu :) btw, imam jednu bash bash komercijalnu za koju cu raditi spot chim malo procveta.. ono neki your body is a wonderland/Im yours fazon.. mada iskrena je, i u mom fazonu.. ali moram malo da podilazim ljudima bar u pochetku, pa se nadam da necu vama koji volite moj dosadashnji rad preterano opasti u ochima :) ali zato se izvlachim sa nekim blues/jazz stvarima :)

ne smem nishta vishe da bi imalo smisla izdavati album, osim u vidu spota


@vb: gitara je washburn d52sw.. nishta specijalno, ali dovoljno da radi posao.. :) u svim pesmama mi je ona

User avatar
ZigiZelig
Posts: 176
Joined: 30 Jun 2010, 13:35
Location: Cacak

Re: Aleksandar Stanojkovic - Odlazis sa njim (acoustic)

Post by ZigiZelig » 15 Apr 2013, 13:36

Dobar dobar. Super zvuci gitara, dobar je tekst. Fazon mi se svidja, modulacija u refrenu kul. Ja sam fan ;-). Smem li da rabim ovo na radiju?

User avatar
HeatMan
Posts: 345
Joined: 25 Nov 2008, 03:12

Re: Aleksandar Stanojkovic - Odlazis sa njim (acoustic)

Post by HeatMan » 15 Apr 2013, 14:06

Hehe hvala! Može slobodno! Alu prošvrljaj po www.youtube.com/thesalesax ima kompletnih pesama koje su možda više radijske :)

Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest