Nedoumica

Izrada, održavanje, saveti...

Moderators: dejankuki, Trooper, Nedalm

Post Reply
amatic1989
Posts: 2
Joined: 18 Dec 2016, 01:56

Nedoumica

Post by amatic1989 » 18 Dec 2016, 02:10

Da li na ovo pojacalo mogu iz kutije u kutiju da povezem 4 identicne zvucne kutije... da li je omaza 4 oma i buni me ovaj natpis na izlazima, pise paralelni izlazi kako oni rade da li je to zasebno....izvinjavam se na gramatickim greskama pisao sam na brzinu.pozzz.u prospektu nije prikazano da moze 4 komada.


Imageuploadimage


Imagescreenshot tool


Imagescreenshot tool

User avatar
apollomusicservice
Posts: 193
Joined: 25 Oct 2014, 16:00
Location: Beograd

Re: Nedoumica

Post by apollomusicservice » 18 Dec 2016, 11:52

Na to pojacalo nije moguce (barem ne bezbedno) povezati cetiri takve kutije. Ovo nije stereo pojacalo nego mono i ima samo jedan izlazni stepen-pojacalo u sebi. Na njega je moguce prikljuciti dve PT-12 kutije i to na dva nacina. Prvi je sa posebnim kablom do svake kutije od pojacala a drugi je spajanjem iz kutije u kutiju i jednim kablom u pojacalo (drugi dzek na pojacalu u ovom slucaju mora ostati neiskoriscen).

Image

Image

amatic1989
Posts: 2
Joined: 18 Dec 2016, 01:56

Re: Nedoumica

Post by amatic1989 » 18 Dec 2016, 21:10

Hvala! Znaci def. ne moze jer je to jedan 4omski izlaz...jasno.sta je najbolje uzeti posto pozadi na pojacalu imam Main Line Out kakav snahas i sl. da bi povezao takve dve identicne kutije? Pozz da li moze neki predlog sa vase strane.

User avatar
apollomusicservice
Posts: 193
Joined: 25 Oct 2014, 16:00
Location: Beograd

Re: Nedoumica

Post by apollomusicservice » 18 Dec 2016, 21:35

amatic1989 wrote:Hvala! Znaci def. ne moze jer je to jedan 4omski izlaz...jasno.sta je najbolje uzeti posto pozadi na pojacalu imam Main Line Out kakav snahas i sl. da bi povezao takve dve identicne kutije? Pozz da li moze neki predlog sa vase strane.
To sve zavisi koliko ste planirali da investirate u dodatni snagas kao i sta trenutno ima u ponudi. Imao sam nekoliko razglasa od Wharfedale Pro firme i oni su bili stereo gde je ukupno moglo da se poveze cetiri zvucnika. Sto se tice preporuke ja Vam tu ne mogu pomoci osim ako vec nesto pronadjete pa neka konsultacija oko toga. To je varijanta ako vec imate jos ovakve dve zvucne kutije a ako ne, imate i varijantu da povezete aktivne kutije na main out izlazu.

Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest