hElP!!!!:)

Post Reply
Luna
Posts: 6
Joined: 10 Apr 2009, 19:09

hElP!!!!:)

Post by Luna » 10 Apr 2009, 19:45

Cao ljudi, sajt je extra samo sto sam imala dosta poteskoca da se ulogujem....ja imam nekoliko pitanja....Ovako, imam 14 i po godina i solidno pevam ali bih zelela da poboljsam svoje pevanje i da se resim nekih problem u pevanju...jel neko moze da mi kaze gde mogu da se raspitam za privatnog profesora solo pevanja ,zivim u centru Beograda, tako da me interesuje gde se mogu raspitati?Moja je jedina zelja da se u buducnosti bavim pevanjem i glumom(na glumu idem vec 4 godine), stoga me zanima kako mogu da pocnem da se bavim i pevanjem(audicije, bend, ili strana zemlja,posto mi se cini da u Srbiji uspevaju samo bogati koji potplate producente)...?....iii da mislite li da kvalitetni pevaci iz Srbije mogu nesto da urade u svetu??...hvala unapred....

User avatar
musiclover
Posts: 51
Joined: 30 Jul 2008, 17:45

Re: hElP!!!!:)

Post by musiclover » 10 Apr 2009, 21:00

Zasto ne bi upisala muzicku? Mislim da ti je to bolje nego da trazis privtnog profesora, a i ako vec zelis da se bavis muzikom, to bi ti dalo dobru osnovu. Ti ne moras da se bavis klasicnom muzikom u zivotu, ali dace ti jako dobru tehniku i raspon glasa. Tako da ti je moja preporuka da upises neku skolicu, a u centur Bg ih ima cetiri ili pet, ne znam tacno.

Luna
Posts: 6
Joined: 10 Apr 2009, 19:09

Re: hElP!!!!:)

Post by Luna » 10 Apr 2009, 21:26

axa...ali koliko treba vremena da se poboljsa glas,i kako se upisuje...???...zamalo da zaboravim....jel bih ja bila sama na casovima ili su u pitanju grupe??...:D

User avatar
musiclover
Posts: 51
Joined: 30 Jul 2008, 17:45

Re: hElP!!!!:)

Post by musiclover » 11 Apr 2009, 08:55

Koliko ti treba da poboljsas glas zavisi samo od tebe. Koliko vezbas, kako se razumes sa profesorom, kakava ti je boja glasa i drugo. Na casovima solo pevanja pevas sama. :D

User avatar
musiclover
Posts: 51
Joined: 30 Jul 2008, 17:45

Re: hElP!!!!:)

Post by musiclover » 11 Apr 2009, 08:57

Sad su poceli upisi ja mislim u nizu, a ako te interesuju detalji o upisu, vec je komentarisano na forumu, pa pogledaj.

Luna
Posts: 6
Joined: 10 Apr 2009, 19:09

Re: hElP!!!!:)

Post by Luna » 16 Apr 2009, 14:32

Hvala na informacijama....aaaa jel ja mogu negde da se raspitam za profesora solo pevanja sa kojim cu imati privatne casove ... ne u muzickoj skoli???i da li ja mogu da izaberem kad cu da pocnem sa tim profesorom da imam casove posto sam previse zauzeta casovima glume pa ne bih mogla da idem i u muzicku skolu....

User avatar
musiclover
Posts: 51
Joined: 30 Jul 2008, 17:45

Re: hElP!!!!:)

Post by musiclover » 17 Apr 2009, 13:53

Vecina profesora radi i privatno, ali ja ne znam nikog ko moze da ti daje privatne casove, jer se iskreno nisam ni interesovala za to. Stvarno ne znam kako da ti pomognem.

Luna
Posts: 6
Joined: 10 Apr 2009, 19:09

Re: hElP!!!!:)

Post by Luna » 20 Apr 2009, 22:26

ok...u svakom sluchaju puuuno hvala...:)

Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest