Grand Production ili zašto nas Bog zaboravi

"Techno je bolji od jazz-a, a Mira Skoric od Bruce Dickinson-a" i slicna prepucavanja mogu SAMO OVDE

Moderators: Critical, Trooper

User avatar
sinisake
The original one
Posts: 5732
Joined: 04 Jun 2008, 02:10

Re: Grand Production ili zasto nas Bog zaboravi

Post by sinisake » 15 Nov 2008, 19:24

Dali su?
O Dali, o da li? :wink:

vasko
Posts: 1045
Joined: 12 Feb 2008, 13:21
Location: Nis

Re: Grand Production ili zasto nas Bog zaboravi

Post by vasko » 16 Nov 2008, 00:49

Danielt wrote:jednom jedan rece ˝nestedite tastaturu˝ a vi ga bash bukvalno svatili jooj 14 treba strana procitati ali posto je krenulo sa pljuvanjem grandovaca rado cu se uklucim

pa da krenem =pucketanje prstiju=

1. muziku KRADU od drugih (bugari grci itd...) neznaju ni notu da napisu
2.tekstove zajedno sa muzikom prevode i prepevavaju (bugari grci itd...) neznaju ni recenicu da sastave (pitam se dali su uopste pismeni)
3.muzika nema nikakvu harmoniju lepotu odredjen pravac ili tako nesto nego ono tuc tuc violina pa ibanez sa distorzijom posle toga gajde pa malo harmonika sve u jedan lonac i pljus eto ti hit :vomit: :wallbash_2: pa nasta to lici nek mi neko objasni
4. tekstovi su na foru eee ja sam najbogatija kucka u gradu svi hoce da me j**u a ja se dajem samo bogatim mafijozama :vomit: dajte ljudi stidite se

seticu se ja josh samo da mi dodje

ah osecam se malo bolje :twisted: :smil_guitar:

bice od tebe pljuvac,imas materijala

User avatar
Duane
Fenderaš
Posts: 7040
Joined: 20 May 2008, 18:42
Location: way down in the desert

Re: Grand Production ili zasto nas Bog zaboravi

Post by Duane » 16 Nov 2008, 01:02

ja neznam cemu uopste ta potreba da se pljuje po necemu, bilo cemu, a da nije ono kod doktora kad ti on kaze da pljunes ili na ulici a da nedobijes kaznu...
i cemu uopste potreba za ovakvim temama, pa ako ti se nesto nesvidja onda iskuliras, ako ti se nesto nesvidja jos vise onda u punom krugu iskuliras, al da pisemo teme Grand Sucks ili War of Rock i slicno... come on... ako mislite da ce tako da se smanji popularnost turbo shlanka, ovaj folka... grdno se varate... bolji bi bio pristup da se lepo procaska sa nekim folkerom pa mu pustis neki po tebi dobar bend, pa se mozda njemu svidi itd itd... al ta neka faza folk je sranje jer nije rok i slicno me nikad nije tripovala, zato nemogu to da razumem, ok ja kontam da to nije kvalitetna muzika i sve to ni nesvidja mi se, ali bas zato sto mi se nesvidja ni malo imam jos jedan razlog da se neobazirem na Grajnd i slicno... kako da vam recem ni nerazmisljam o grjandu pa stoga nemam neku potrebu za "ozivljavanjem roka" i "borbom protv folka" .... vise neki trip "as long as there is folk, let it be, i don't mind, niko me netera da to slusam";)

a brate za ovo 1. Muziku kradu od drugih... to vazi samo za narodjnake??? come on... a ovo da neznaju ni jednu notu da napisu se ne bi slozio nikako... nikako...

;)

User avatar
sinisake
The original one
Posts: 5732
Joined: 04 Jun 2008, 02:10

Re: Grand Production ili zasto nas Bog zaboravi

Post by sinisake » 16 Nov 2008, 01:05

Muzicki su pismeniji od ljutih rokera, svakako, sto ih ne cini nista boljima, dakako. :mrgreen:

Danielt
Posts: 61
Joined: 15 Nov 2008, 17:38
Location: Zrenjanin

Re: Grand Production ili zasto nas Bog zaboravi

Post by Danielt » 16 Nov 2008, 05:42

nisam procitao da je iko reakao da je rock bolji od narodnjaka (jeste ali nije to poenta) mada nisam citao sve postove
nervira me sto prodaju kulturno receno slonovo GO*** sirokim narodnim masama
kad oni budu napisali text pesme i muziku dobice moje postovanje do tada oni su samo pevaci na procesoru i NISTA VISE
npr zeljko joksimovic (iako neslusam njegovu muziku) ima moje potpuno postovanje jer covek zna i da iskomponuje muziku i text pesme ima tu jos par slicnih njemu ostalo su sve prepevaci
e da vam ispricam super dozivljaj.
dodje mi jednom prilikom skolski (ofc grandovac) a ja onako kulturno pustim nightwish :twisted: sto je najaca fora njemu se svidi :shock: :?: tako da nisu svi grandovci bez ukusa za muziku ali ih je drustvo upropastilo :grummel_2:
btw cisto da se zna ja nikad nisam nikog pljuvao samo iznosim cinjenice :mrgreen:
peace :mrgreen:

User avatar
sinisake
The original one
Posts: 5732
Joined: 04 Jun 2008, 02:10

Re: Grand Production ili zasto nas Bog zaboravi

Post by sinisake » 16 Nov 2008, 10:24

dodje mi jednom prilikom skolski (ofc grandovac) a ja onako kulturno pustim nightwish :twisted: sto je najaca fora njemu se svidi :shock: :?: tako da nisu svi grandovci bez ukusa za muziku ali ih je drustvo upropastilo :grummel_2:
Naprotiv, ti Nightshit i Grand su vrlo kompatibilni. Eto, ti imas i dokaz. :mrgreen:

User avatar
Duane
Fenderaš
Posts: 7040
Joined: 20 May 2008, 18:42
Location: way down in the desert

Re: Grand Production ili zasto nas Bog zaboravi

Post by Duane » 16 Nov 2008, 11:05

brate da li su to cinjenice kad kazes "rok je bolji od turbo folka"... kao kad bi rekli "foke su bolje od delfina"... zasto je muzika koju odredjeni cova slusa uvek "najbolja" muzika? brate nije da ispadne da branim turbo folk, isto bi pisao da je u pitanju bilo koja druga vrsta muzike od junglea do acid jazza... ja nevolim grajn i folk i sve to, ali da kazem da je muzika koju ja slusam bolja od toga... come on... mislim verovatno jeste kvalitetnija(evo npr smak il otkud znam charlie parker) al definitvno nemogu da kazem "ja sam u pravu a oni nisu"... i taj "save the rock and roll atitude"...

User avatar
sinisake
The original one
Posts: 5732
Joined: 04 Jun 2008, 02:10

Re: Grand Production ili zasto nas Bog zaboravi

Post by sinisake » 16 Nov 2008, 11:15

Eto, duane je u pravu, a tekstovi pomenutog Smaka se svojim ''kvalitetom'' ponekad opasno priblizavaju biserima Grand produkcije, a zapravo ih cesto: gluposcu, pateticnoscu i teznjom da budu umetnos' (to je u stvari, ono najgore) i prevazilaze, u negativnom smislu.

User avatar
Duane
Fenderaš
Posts: 7040
Joined: 20 May 2008, 18:42
Location: way down in the desert

Re: Grand Production ili zasto nas Bog zaboravi

Post by Duane » 16 Nov 2008, 11:25

sinisake wrote:Eto, duane je u pravu, a tekstovi pomenutog Smaka se svojim ''kvalitetom'' ponekad opasno priblizavaju biserima Grand produkcije, a zapravo ih cesto: gluposcu, pateticnoscu i teznjom da budu umetnos' (to je u stvari, ono najgore) i prevazilaze, u negativnom smislu.
pazi smaku je neke tekstove pisala marina tucakovic, a svi znamo kome ona danas pise tekstove... mada ima smak i lepije tekstova, ali njima se instrumentalni deo iskupljuje za sve ;)

User avatar
Doolio
Macho man-celavi batica
Posts: 3211
Joined: 09 Jun 2006, 02:27
Location: NBGD

Re: Grand Production ili zasto nas Bog zaboravi

Post by Doolio » 16 Nov 2008, 13:06

dodje mi jednom prilikom skolski (ofc grandovac) a ja onako kulturno pustim nightwish sto je najaca fora njemu se svidi tako da nisu svi grandovci bez ukusa za muziku ali ih je drustvo upropastilo
btw cisto da se zna ja nikad nisam nikog pljuvao samo iznosim cinjenice
brate, u ovom tvom postu nema cinjenica (osim ove da ti je to drugar i da mu se svideo najtvis, to ne mogu da kazem jer si ti bio tu i znas decka), ima samo osamstopedesetsesthiljada predrasuda, uzimanja zdravo za gotovo, donosenja naglih i subjektivnih zakljucaka i tome slicnog.

Danielt
Posts: 61
Joined: 15 Nov 2008, 17:38
Location: Zrenjanin

Re: Grand Production ili zasto nas Bog zaboravi

Post by Danielt » 17 Nov 2008, 02:37

Duane wrote:brate da li su to cinjenice kad kazes "rok je bolji od turbo folka"... kao kad bi rekli "foke su bolje od delfina"... zasto je muzika koju odredjeni cova slusa uvek "najbolja" muzika? brate nije da ispadne da branim turbo folk, isto bi pisao da je u pitanju bilo koja druga vrsta muzike od junglea do acid jazza... ja nevolim grajn i folk i sve to, ali da kazem da je muzika koju ja slusam bolja od toga... come on... mislim verovatno jeste kvalitetnija(evo npr smak il otkud znam charlie parker) al definitvno nemogu da kazem "ja sam u pravu a oni nisu"... i taj "save the rock and roll atitude"...
ajd sad se vrati do mojih postova i objasni mi gde sam napisao i tvrdio da je rock bolji od grandovaca? ja sam objasnjavao neke druge stvari (citaj dole)
a cinjenice su da
95% PEVACA ˝UMETNIKA˝TAMO NEMA TRI CUKE S´MUZIKOM ALO BRE JEDAN JEDINI TEKST NEZNAJU DA NAPISU A DA NEPRICAM O KOMPONOVANJU JBNE MUZIKE
kao sto rekoh kad budu napisali tekst i (ili) iskomponovali muziku koja ima neki smisao i lepotu dobice moje potpuno postovanje i rado cu priznati da gresim a do tada oni su samo PREPEVACI!!!
KONTAS!?!?
ajd sad druze procitaj ovaj post ali pazljivo nemoj samo ono pogledas pa odgovoris
e sad ako si iole pametan skontaces 4 cinjenice ako ne sta da ti radim
jednom jedan rece ˝nestedite tastaturu˝ a vi ga bash bukvalno svatili jooj 14 treba strana procitati ali posto je krenulo sa pljuvanjem grandovaca rado cu se uklucim

pa da krenem =pucketanje prstiju=

1. muziku KRADU od drugih (bugari grci itd...) neznaju ni notu da napisu
2.tekstove zajedno sa muzikom prevode i prepevavaju (bugari grci itd...) neznaju ni recenicu da sastave (pitam se dali su uopste pismeni)
3.muzika nema nikakvu harmoniju lepotu odredjen pravac ili tako nesto nego ono tuc tuc violina pa ibanez sa distorzijom posle toga gajde pa malo harmonika sve u jedan lonac i pljus eto ti hit pa nasta to lici nek mi neko objasni
4. tekstovi su na foru eee ja sam najbogatija kucka u gradu svi hoce da me j**u a ja se dajem samo bogatim mafijozama dajte ljudi stidite se

seticu se ja josh samo da mi dodje

ah osecam se malo bolje
BTW gde sam ja napisao da slusam rock? kako si doso do tog zakjucka?
Last edited by Danielt on 17 Nov 2008, 02:50, edited 3 times in total.

Danielt
Posts: 61
Joined: 15 Nov 2008, 17:38
Location: Zrenjanin

Re: Grand Production ili zasto nas Bog zaboravi

Post by Danielt » 17 Nov 2008, 02:42

Doolio wrote:
dodje mi jednom prilikom skolski (ofc grandovac) a ja onako kulturno pustim nightwish sto je najaca fora njemu se svidi tako da nisu svi grandovci bez ukusa za muziku ali ih je drustvo upropastilo
btw cisto da se zna ja nikad nisam nikog pljuvao samo iznosim cinjenice
brate, u ovom tvom postu nema cinjenica (osim ove da ti je to drugar i da mu se svideo najtvis, to ne mogu da kazem jer si ti bio tu i znas decka), ima samo osamstopedesetsesthiljada predrasuda, uzimanja zdravo za gotovo, donosenja naglih i subjektivnih zakljucaka i tome slicnog.
ah time sam mislio da cak iako rockeri misle da likovi koji slusaju grand nemaju ukus za ziku neki imaju ali ono drustvo slusa grand stacu idem snjima kontas?
btw procitaj post iznad

User avatar
Dete epruvete
MF veteran
Posts: 261
Joined: 07 Jul 2007, 23:53
Location: Bg

Re: Grand Production ili zasto nas Bog zaboravi

Post by Dete epruvete » 17 Nov 2008, 15:08

to tvoje shvatanje kud svi turci tu i mali mujo moze da se primeni u bilo kom drustvu gde dominira odredjena vrsta muzike, nevezano za grand.

User avatar
Duane
Fenderaš
Posts: 7040
Joined: 20 May 2008, 18:42
Location: way down in the desert

Re: Grand Production ili zasto nas Bog zaboravi

Post by Duane » 18 Nov 2008, 01:18

Danielt wrote:nisam procitao da je iko reakao da je rock bolji od narodnjaka (jeste ali nije to poenta) mada nisam citao sve postove
recimo da si ovde to pomenuo, ali "druze" ja nisam mislio na tebe nego ovako generalno...
te 4. tacke moz da kazes za svaku muziku...

Danielt
Posts: 61
Joined: 15 Nov 2008, 17:38
Location: Zrenjanin

Re: Grand Production ili zasto nas Bog zaboravi

Post by Danielt » 18 Nov 2008, 20:46

Da jos jedna stvar
iliti cinjenica VECINA grandovaca cak ni neslusa svoju ili muziku svojih kolega vec su i oni opredeljeni za electro,klasika,jazz,blues,rap,funk... i da nenabrajham dalje
razmisli o tome sta mislis kolko je ta muzika kvalitetna a ne komercialna!?

Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest