Borko Mitic ili Bane Jelic

"Techno je bolji od jazz-a, a Mira Skoric od Bruce Dickinson-a" i slicna prepucavanja mogu SAMO OVDE

Moderators: Critical, Trooper

Post Reply

Borko ili Bane?

Poll ended at 06 Dec 2010, 00:09

Borko
18
67%
Bane
9
33%
 
Total votes: 27

User avatar
dweezil
Posts: 3048
Joined: 19 Aug 2008, 19:30
Location: Bakersfield

Re: Borko Mitic ili Bane Jelic

Post by dweezil » 11 Nov 2010, 19:14

ova tema se od kritike doticnih likova pretvorila na slicno ono kao na facebooku, lecenje kompleksa ljudi koji nikad nisu imali dugu kosu i hejtuju metal.

User avatar
Bluesko
Posts: 938
Joined: 09 Oct 2008, 19:03

Re: Borko Mitic ili Bane Jelic

Post by Bluesko » 11 Nov 2010, 19:45

Kako dobra tema za srpdnju! :D

User avatar
sinisake
The original one
Posts: 5732
Joined: 04 Jun 2008, 02:10

Re: Borko Mitic ili Bane Jelic

Post by sinisake » 11 Nov 2010, 19:49

dweezil wrote:ova tema se od kritike doticnih likova pretvorila na slicno ono kao na facebooku, lecenje kompleksa ljudi koji nikad nisu imali dugu kosu i hejtuju metal.
A ovo je trebalo da bude nesto pametno?
A, dweezil, zezamo se mi malo, opusti se. Drmni vopi! :ziveli:

User avatar
dweezil
Posts: 3048
Joined: 19 Aug 2008, 19:30
Location: Bakersfield

Re: Borko Mitic ili Bane Jelic

Post by dweezil » 11 Nov 2010, 20:09

a brate opusten sam ja ali deluje mi da ste svi u nekom plachipichkastom raspolozenju :bambi: muzicki pioniri to sebi ne bi smeli da dopuste

User avatar
sinisake
The original one
Posts: 5732
Joined: 04 Jun 2008, 02:10

Re: Borko Mitic ili Bane Jelic

Post by sinisake » 11 Nov 2010, 20:14

Naprotiv, B&B su u placipickastom raspolozenju, a vecina se ovde, na temi, bas dobro zabavlja. :ziveli:

User avatar
dweezil
Posts: 3048
Joined: 19 Aug 2008, 19:30
Location: Bakersfield

Re: Borko Mitic ili Bane Jelic

Post by dweezil » 11 Nov 2010, 20:15

pa i to jeste da

User avatar
nebojsak
Posts: 2836
Joined: 14 Mar 2009, 02:26
Location: Bgd

Re: Borko Mitic ili Bane Jelic

Post by nebojsak » 11 Nov 2010, 21:01

sinisake wrote:Naprotiv, B&B su u placipickastom raspolozenju, a vecina se ovde, na temi, bas dobro zabavlja. :ziveli:
I ti bi bio u plačipičkastom raspoloženju da te Vlatko gazi, zatire i sapliće od '77. I jedan Zed Mitchell je zbog njega morao da zapali u pečalbu™, i tek tamo dobio priznanja koja zaslužuje.

User avatar
Mrav
Posts: 612
Joined: 01 Jul 2008, 22:10
Location: Beograd
Contact:

Re: Borko Mitic ili Bane Jelic

Post by Mrav » 11 Nov 2010, 22:28

nebojsak wrote:
sinisake wrote:Naprotiv, B&B su u placipickastom raspolozenju, a vecina se ovde, na temi, bas dobro zabavlja. :ziveli:
I ti bi bio u plačipičkastom raspoloženju da te Vlatko gazi, zatire i sapliće od '77. I jedan Zed Mitchell je zbog njega morao da zapali u pečalbu™, i tek tamo dobio priznanja koja zaslužuje.
Jeste, al je morao da proda veru za vecheru, pa da se prekrsti u Zed-a xD

Sad sam se setio scene iz petparachkih pricha..


:mrgreen:

User avatar
sinisake
The original one
Posts: 5732
Joined: 04 Jun 2008, 02:10

Re: Borko Mitic ili Bane Jelic

Post by sinisake » 12 Nov 2010, 02:25

Ahahaham hohohoh, staaaa mi preostajee, osim da plusjedaniram (™) na prethodna dva posta, :bambi: :lol:

ILI, ipak, da se rokenrolu vratim sad?


:metal: :ziveli:

Zivi bili 100 godina, svi, pa cak i B&B! :ziveli:

User avatar
Bluesko
Posts: 938
Joined: 09 Oct 2008, 19:03

Re: Borko Mitic ili Bane Jelic

Post by Bluesko » 12 Nov 2010, 14:31

Mislim da ce Vlatko da ih izbrise sa fejsa kad bude video hejt na statusima B&B... :mrgreen:

User avatar
nebojsak
Posts: 2836
Joined: 14 Mar 2009, 02:26
Location: Bgd

Re: Borko Mitic ili Bane Jelic

Post by nebojsak » 12 Nov 2010, 16:06

Za početak sigurno iz komšija u Farmvilu, a ako nastave, i iz frendova.

User avatar
Robin Hood
Posts: 52
Joined: 08 Sep 2010, 20:31

Re: Borko Mitic ili Bane Jelic

Post by Robin Hood » 12 Nov 2010, 22:37

A pazite ovo :
POSTO ZNAM DA OBOJCA VOLIMO MARK KNOPFLERA HTEO BIH DA POSTOVANOM VLATKU (cestom gostu u Beogradskim koncertnim salama) POSVETIM JEDNU PESMICU "DIRE STRAITS" - MONEY FOR NOTHING ... POVODOM NJEGOVOG NAJNOVIJEG KONCERTA U BEOGRADU U SC U DEC...EMBRU 2010
"Look at them yo-yos, that's the way you do it, get your money... for nothing..."
Kakav retard. :O.o:

ALEKSA MAJSTORCINO!!! MA NE, JA SAM SAMO BOLJI OD VLATKA STEFANOVSKOG, MOGU PATOS NJIM DA OBRISEM U BILO KOJE DOBA DANA I NOCI. UOSTALOM ZATO SAM I BIO POZVAN U AMERIKU DA SNIMAM ZA SHRAPNEL RECORDS KAO I YNGWIE MALMSTEEN, PAUL GILBERT , JASON BECKER...I TAKO TI "POVRSNI" GITARISTI KAKO RECE VLAJKO SA SARPLANINE. ZNAM JA RM TOCKA - MI SMO STARI DRUGARI. IDI PA PITAJ TOCKA PA CE TI RECI KO JE BOLJI JA ILI VLATKO,...A JA ZNAM VRLO, VRLO DOBRO STA CE TI RECI... :) PREMA TOME -UZIVAJ!
ALEKSA MAJSTORE, OVDE SE RADI O NECEM VRLO BITNOM OKO FUNKCIONISANJA STVARI U BG... STO SE ZELETA TICE - MA IDI I PITAJ ZELETA DA TI DA MISLJENJE O MENI! AJD IDI PA MI JAVI OVDE STA TI JE REKAO - AKO UOPSTE BUDE PRICAO S TOBOM...A JAKO SUMNJAM DA CE TE UDOSTOJITI RAZGOVORA.

Ne mogu da verujem...
Hahaha :XD:

Frostensen
Posts: 637
Joined: 29 Dec 2008, 21:15

Re: Borko Mitic ili Bane Jelic

Post by Frostensen » 13 Nov 2010, 00:10

I tako dodjosmo do one Vlatkove da su povrshni i shta je josh reko... Sami su se pokazali kao takvi na kraju obojca...
Jad i beda prenaduvnih egoista, promashenih karijerista i sportista na gitari...

User avatar
Dersu Uzala
Posts: 4949
Joined: 27 May 2009, 10:32

Re: Borko Mitic ili Bane Jelic

Post by Dersu Uzala » 13 Nov 2010, 00:34

Problem je jos sire prirode. 'Vlatko i njegova komunisticka klika' ocigledno imaju 'dugu ruku' da ne kazem kobni uticaj po mlade virtuoze sirom sveta. Ne samo sto sprecavaju Borka i njemu slicne umetnike da dodju do izrazaja u zavicaju, oni ocigledno uspesno sputavaju bilo kakav Borkov nastup. Bilo gde u svetu. Jer svako ko prati Borkov zivot i prikljucenija duze od 5 minuta, skapirace da nema nigde po internetu bilo kakav snimak, auvio/video ne pravim pitanje, Borkovih legedarnih nastupa van (ex)SFRJ. Niko njega ne zove da svira. Ne samo ekipa iz Juge, nego nikom sirem sveta. Za 20 godina profesionalnog bavljenja muzikom i 12 godina evo kako je u Kanadi, on nema jedan nastup uzivo. Jel vam jasno gde je tu problem? Aj nek neko izbroji kolik oima Vlajkovih snimaka sa Leb i Sol ili bez istih, ali ono live svirke. Na Jutjubetu. E a onda prebrojite Borkove. Borko sviro kod Vlade Dzeta po zabavama cenim (ukljucujuci i Hit 202, sta li, opet Dzetova privatizacija jedne kulturne manifestacije) i postoji jos jedna ocajan video od skora, koji bih ja skinuo sa neta da sam u istom. Oba zapisa su iz...khm, khm...Juge. Toliko o legendardnom svetcki poznatom i priznatom neoklasicaru koji je eto svugde rado vidjen gost ali eto stalno ga nesto bojkotuju domaci pastiri. :kokice:

User avatar
Bluesko
Posts: 938
Joined: 09 Oct 2008, 19:03

Re: Borko Mitic ili Bane Jelic

Post by Bluesko » 13 Nov 2010, 00:50

Tece vino crveno

Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest