Stefan Zdravkovic

Moderators: dejankuki, Critical, Trooper

User avatar
Doolio
Macho man-celavi batica
Posts: 3211
Joined: 09 Jun 2006, 02:27
Location: NBGD

Re: Stefan Zdravkovic

Post by Doolio » 17 May 2011, 00:57

ma znam ja sve to, samo teram segu!:)

teska vremena prijatelju moj... nazalost, 100% bilo kakvih udruzenja sluze za muljanje ili izbegavanje nekog zakona. ne mogu reci da krivim ljude (u globalu, ne urmus), kad tebi treba 60 iljada kinti mesecno ako imas "vodoinstalater" napisano na interfonu. medjutim da, ovakve muljavine su nesto malicioznije, jer je u pitanju leba preko pogace, tj radi se o afirmisanim muzicarima koji verovatno ne moraju tako da se dovijaju zarad egzistencije, ali i to je neka, da je nazovem, pasivna malicioznost.
porazavajuca istina (a na koju se malo ko osvrce, jer je, pa, porazavajuca) je ta sto ako napravis bilo sta bilo kakvog tipa u bilo kakvom sektoru postojanja, a ne uradis to da bi izmuljao nesto ili barem da uradis to kroz muljanje, ti si najebo. i to stvarno najebo, ne ono "hehe najebo si", nema apsolutno nikakve teoretske sanse da iz toga izadjes u plusu, stavise, ako izadjes sa osrednjim minusom, ti si srecan covek.

tako da ja na ovakve pojave gledam cisto kao na logicne produkte stanja u drzavi, tj drzave. jer ti ako sad otvoris/osnujes bilo sta, kiosk, atelje, vrtic, igraonicu, mesaru i radis po pe esu, ne postoji teoretska sansa da ti to prodje. pa ces zato umesto 3456 dazbina (koje dva do tri puta nadmasuju tvoje prihode koliki god bi oni realno mogli da budu u datoj delatnosti), placati 3-4 sivkaste. ili ces biti zaposlen u firmi. i nema treceg i to je ono sto je sranje i sto mora da se shvati. tako da, bilo kakva akcija je u pitanju, odmah treba znati da jednostavno tesko da postoji mogucnost da je nesto iole normalno posredi.
jedino sto moze da funkcionise u tom smislu je neko genuine udruzenje amaterskih bendica koje nije veliko i ciji pripadnici su klinci koji sviraju i uce skole jer su spremni na to da nema leba od sviranja. i u takvoj atmosferi mozda i moze nesto da funkcionise, ali naravno, tu nema neke konkretne moci.

jesam otisao u oftopik sad i izasao iz konkretizacije, ali cisto napisah ovo iz tripa sto mi je cudan sam topic, da ne pominjem frostensena koji se dopisuje sa njima, mislim sta, skreces im paznju na nesto sto znaju? nerviras ih svojim mejlovima?:)
ko krene sa onim citatom o nebitnosti sile iz kosovskog boja, kamen mu u usta, zmija na put:) a kad smo vec kod sile, tesko da su jarboli neki bekoi i miskovici:) deluje kao da idem na mnogo veliki level sto se tice 'lociranja neprijatelja', ali to je istina.

Frostensen
Posts: 637
Joined: 29 Dec 2008, 21:15

Re: Stefan Zdravkovic

Post by Frostensen » 17 May 2011, 14:36

Mashite temu hahahahahahhahahha :metal: Nego, jes' vala, sad kad pitash. Nemam pojma shto sam se dopisivao sa njima. Valjda sam probao da dobijem konkretne odgovore tamo gde znam da ih nema jer sam ustao na levu nogu i kao... "dodjavola, ode i rokenrol u bestraga" ;)

Nego kad ste svi vec tu, poshto smo utvrdili da klinac nije bitan ( Bluesko i doyle777 sa vama cu posebno shto pravite sprdnju od ozbiljne teme :lol: ), ene da vam bestidno predstavim moj vikendashki rok projekat i chujem komentare cenjene druzhine ;)

viewtopic.php?f=39&t=16969

Kill surf city
Posts: 2527
Joined: 10 Jan 2009, 10:56

Re: Stefan Zdravkovic

Post by Kill surf city » 17 May 2011, 15:23

Gee, who couldn't see this coming? :ziveli:

Frostensen
Posts: 637
Joined: 29 Dec 2008, 21:15

Re: Stefan Zdravkovic

Post by Frostensen » 17 May 2011, 18:51

Ja nisam?? Palo mi je na pamet danas? Mi smo stvarno dno dna i govna kao narod al' leba mi.
Moli se administrator da odbrishe prethodnu poruku
Hvala.

User avatar
Duane
Fenderaš
Posts: 7040
Joined: 20 May 2008, 18:42
Location: way down in the desert

Re: Stefan Zdravkovic

Post by Duane » 17 May 2011, 19:00

moli se administrator da izbriše internet, hvala na razumevanju :)

User avatar
ssmc
Floyd
Posts: 1974
Joined: 22 Oct 2007, 02:17
Location: Beograd
Contact:

Re: Stefan Zdravkovic

Post by ssmc » 17 May 2011, 19:02

Šta vam je ljudi pa nije napolju 30 stepeni :D

Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest