Interpol, White Lies, Editors, Joy Division,......

Moderator: Trooper

Post Reply
Pixies_91 Beograd
Posts: 3
Joined: 30 Jun 2009, 18:39
Location: Beograd-Borcha

Interpol, White Lies, Editors, Joy Division,......

Post by Pixies_91 Beograd » 28 Jul 2010, 03:51

Ljudi, imali na ovom sajtu ko slusa alternative, indie, britpop kao Interpol, White Lies, Joy Division, Editors, Mando Diao, The Killers,.... a ne samo neki trash metal i slicno? Kako vam se cini Joy Division glasovni stil i dominacija bass-a, kao i njihova `deca` Interpol(predobri), Editors, White Lies, The National,.... kao i svi ostali indie bendovi,...

btw, usput ako se neko pronadje, sviram akusticnu gitaru, zeleo bih da mi se neko pridruzi u sviranju muzike, ritam gitarista sam,.... na mail mamlaz.stamenkovic@gmail.com

User avatar
MetalFunk
Posts: 2764
Joined: 18 Dec 2008, 20:17

Re: Interpol, White Lies, Editors, Joy Division,......

Post by MetalFunk » 28 Jul 2010, 03:56

Pixies_91 Beograd wrote:Ljudi, imali na ovom sajtu ko slusa alternative, indie, britpop kao Interpol, White Lies, Joy Division, Editors, Mando Diao, The Killers,.... a ne samo neki trash metal i slicno? Kako vam se cini Joy Division glasovni stil i dominacija bass-a, kao i njihova `deca` Interpol(predobri), Editors, White Lies, The National,.... kao i svi ostali indie bendovi,...

btw, usput ako se neko pronadje, sviram akusticnu gitaru, zeleo bih da mi se neko pridruzi u sviranju muzike, ritam gitarista sam,.... na mail mamlaz.stamenkovic@gmail.com
Ovo nije "sajt", ovo je zajednica (:
I, nije trash metal, nego THRASH. Ipak im se podzanr izdvaja od reci smece, ne? (:
:ziveli:

Pixies_91 Beograd
Posts: 3
Joined: 30 Jun 2009, 18:39
Location: Beograd-Borcha

Re: Interpol, White Lies, Editors, Joy Division,......

Post by Pixies_91 Beograd » 28 Jul 2010, 04:11

dobro okej, lapsus. Ima tu kvaliteta, ali generalno je to grubo receno `klinacka muzika`, ja sam trash, a i metal inace slusao pocetkom `00, a i vidi se po deci sta slusaju, sto je kazem normalno, ali vec kasnije bi trebalo da se sire vidici u muzici.
To je head bangers i ima mnooog takvih bendova po Srbiji koji tako grubo drve gitaru, ali opet kazem ima kvaliteta i toj muzici. Ja zelim da mi se javi neko ko se slaze sa post-om, pa da eventualno popricamo o stvaranju benda i sviranja zajedno,. :)

nula_nista
Posts: 2
Joined: 28 Sep 2010, 16:23

Re: Interpol, White Lies, Editors, Joy Division,......

Post by nula_nista » 28 Sep 2010, 16:34

Zelim svirati sa tobom.

Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest