Pixies

Moderator: Trooper

Post Reply
User avatar
kurtrose
Posts: 706
Joined: 06 Oct 2008, 15:38

Pixies

Post by kurtrose » 01 Oct 2010, 12:19

? Jel moguće da nema otvorena tema? Haos!

Mislim da nema potrebe za nekim predstavljanjem benda...

Nisam ih slušao do pre 2 godine, ali sada mi teško prodje dan bez makar jedne pjesmice...

:bravo: :bow: za ličnost koja mi je skrenula paznju na njih ( a ne sećam se ko to beše )

User avatar
Markony
Posts: 486
Joined: 11 Apr 2009, 21:39
Location: Jagodina

Re: Pixies

Post by Markony » 01 Oct 2010, 15:42

Izuzetan bend!!!

User avatar
Mrav
Posts: 612
Joined: 01 Jul 2008, 22:10
Location: Beograd
Contact:

Re: Pixies

Post by Mrav » 01 Oct 2010, 21:24

Ja cesce slusam nesto 'tvrdje' ali ovo kome se ne svidja, razmisljam se da obradim sa bendom stvar :mrgreen:

User avatar
Dete epruvete
MF veteran
Posts: 261
Joined: 07 Jul 2007, 23:53
Location: Bg

Re: Pixies

Post by Dete epruvete » 21 Nov 2010, 17:51

kurtrose wrote: :bravo: :bow: za ličnost koja mi je skrenula paznju na njih ( a ne sećam se ko to beše )
da nije kobejn? cuo sam da je napisao smells like teen spirit po uzoru na U-mass....

inace, jedan od meni omiljenijih bendova i voleo bih da ponovo dodju u srbiju. bila je to ljubav na prvo slusanje i u pitanju je bila pesma Hey, najeroticnija pesma koju sam ikada cuo. ko nije cuo nek je odslusa i razumece.... Pixies su keva i.

User avatar
kurtrose
Posts: 706
Joined: 06 Oct 2008, 15:38

Re: Pixies

Post by kurtrose » 22 Nov 2010, 00:21

Dete epruvete wrote:
kurtrose wrote: :bravo: :bow: za ličnost koja mi je skrenula paznju na njih ( a ne sećam se ko to beše )
da nije kobejn? cuo sam da je napisao smells like teen spirit po uzoru na U-mass....

inace, jedan od meni omiljenijih bendova i voleo bih da ponovo dodju u srbiju. bila je to ljubav na prvo slusanje i u pitanju je bila pesma Hey, najeroticnija pesma koju sam ikada cuo. ko nije cuo nek je odslusa i razumece.... Pixies su keva i.
Pa Kobejn je onako celom svetu skrenuo paznju na njih, to je opste poznato, mislio sam od poznanika...

User avatar
nebojsak
Posts: 2836
Joined: 14 Mar 2009, 02:26
Location: Bgd

Re: Pixies

Post by nebojsak » 22 Nov 2010, 00:53

Baš i nije tako, bili su oni (uslovno rečeno, tj u meri u kojoj su i posle) popularni i pre Nevermind, mada kao jeste rekao da je fazon sa tog albuma pod njihovim uticajem.

Opak bend.

Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest