Block Out

Moderator: Trooper

Post Reply
User avatar
Stalker
Strelok
Posts: 2071
Joined: 26 May 2009, 21:52
Location: Novi Beograd

Block Out

Post by Stalker » 07 Jun 2011, 13:15

potražio sam danas da nema već teme o jednom od najbitnijih, ako ne i najbitnijem bendu srpske underground scene.. ako je neko obožavatelj kao ja neka se priključi, naročito ako ima neke novosti koje može da podeli sa forumom, jako je teško preko medija naći nešto novo o njima (novi album itd itd).
Image
utisci/ kritike/ želje su takođe poželjne

User avatar
shule
Posts: 594
Joined: 02 Mar 2009, 22:09
Location: Pancevo

Re: Block Out

Post by shule » 07 Jun 2011, 13:47

Uh. . :)

User avatar
doyle777
Posts: 1209
Joined: 01 Jan 2010, 23:30
Location: Čačak
Contact:

Re: Block Out

Post by doyle777 » 07 Jun 2011, 14:05

Definitivno jedan od najkvalitetnijih domacih sastava... Jednog dana sam cuo za njih, sledeceg otisao do druga, uzeo album Godina Sirotinjske Zabave i od tada ih redovno slusam (na mobilnom telefonu na putu "...od kuce do skole, od skole do kuce..." :mrgreen: ). Skoro sam nabavio i ostale albume, ali za novije stvari nemam pojma kako da nabavim. Ako ima neki link neka neko okaci ili nesto gde moze da se naruci neki ci-di bilo bi odlicno. :wink:
Omiljeni album: Godina Sirotinjske Zabave, a pesama ima bas mnogo, da ne nabrajam.

Inace, narucio sam od devojcice da mi za rodjendan kupi GSZ. :bambi: :mrgreen:

User avatar
Duane
Fenderaš
Posts: 7040
Joined: 20 May 2008, 18:42
Location: way down in the desert

Re: Block Out

Post by Duane » 07 Jun 2011, 19:12

pokido ih konsekrejšn sinoć... 3 - 1 u gostima!

User avatar
whosyourdaddy
Posts: 434
Joined: 31 Jan 2009, 12:40
Location: Novi Sad - Srbija

Re: Block Out

Post by whosyourdaddy » 07 Jun 2011, 20:12

ej aj zatvorite temu molim vas, ja obozavam BO ali ovo nema smisla (ovo nije ni GNR niti Nirvana). ;)

Kill surf city
Posts: 2527
Joined: 10 Jan 2009, 10:56

Re: Block Out

Post by Kill surf city » 07 Jun 2011, 20:19

LOL@ butthurt elitism. Btw, tamo odakle ja dolazim™, underground sastavi sviraju za pice i putne troskove :cao: Ne kazem da tako treba, daleko bilo, ali tako jesz. :ziveli:

User avatar
Stalker
Strelok
Posts: 2071
Joined: 26 May 2009, 21:52
Location: Novi Beograd

Re: Block Out

Post by Stalker » 07 Jun 2011, 21:55

whosyourdaddy wrote:ej aj zatvorite temu molim vas, ja obozavam BO ali ovo nema smisla (ovo nije ni GNR niti Nirvana). ;)
šta si hteo ovime reći?

User avatar
sinisake
The original one
Posts: 5732
Joined: 04 Jun 2008, 02:10

Re: Block Out

Post by sinisake » 07 Jun 2011, 22:13

Sve je to lepo, samo da Nikola i Mita izadju iz te teske depresije. :bambi:

User avatar
Pentatonic
Posts: 239
Joined: 13 Oct 2009, 03:54
Location: Beograd

Re: Block Out

Post by Pentatonic » 07 Jun 2011, 22:25

Svaka čast za prethodni komentar. :lol: :ziveli:

User avatar
whosyourdaddy
Posts: 434
Joined: 31 Jan 2009, 12:40
Location: Novi Sad - Srbija

Re: Block Out

Post by whosyourdaddy » 07 Jun 2011, 22:26

Stalker wrote:
whosyourdaddy wrote:ej aj zatvorite temu molim vas, ja obozavam BO ali ovo nema smisla (ovo nije ni GNR niti Nirvana). ;)
šta si hteo ovime reći?
nista licno.

Block Out svima nama drag, opstao je kao pravi (mozda i jedini) undergorund band, iz prostog razloga zato sto se o njemu nikada nije posebno pricalo (na televiziji, forumima, kafanama, pecanju), BO nikada nije imao fanove, ja imam 10tak prijatelja (uklj. i mene) koji 20 godina slusaju BO a nikada se nece deklarisati kao fanovi BO.
Stalker wrote:novosti koje može da podeli sa forumom, jako je teško preko medija naći nešto novo o njima (novi album itd itd).
Novosti o BO se nikada nisu znale (cule), albumi su se cekali godinama. (mozda su zato i dobri ;) )
neka tako i ostane!

Block Out ... gradski rok sa hevi elementima.(to je sve sto treba da se zna o ovom bendu)
http://vukajlija.com/block-out/80827 :ziveli:

User avatar
Stalker
Strelok
Posts: 2071
Joined: 26 May 2009, 21:52
Location: Novi Beograd

Re: Block Out

Post by Stalker » 07 Jun 2011, 22:26

Stalker wrote:
whosyourdaddy wrote:ej aj zatvorite temu molim vas, ja obozavam BO ali ovo nema smisla (ovo nije ni GNR niti Nirvana). ;)
šta si hteo ovime reći?
sad mi je jasno
:lol:

User avatar
Duane
Fenderaš
Posts: 7040
Joined: 20 May 2008, 18:42
Location: way down in the desert

Re: Block Out

Post by Duane » 07 Jun 2011, 22:40

whosyourdaddy wrote:
Stalker wrote:
whosyourdaddy wrote:ej aj zatvorite temu molim vas, ja obozavam BO ali ovo nema smisla (ovo nije ni GNR niti Nirvana). ;)
šta si hteo ovime reći?
nista licno.

Block Out svima nama drag, opstao je kao pravi (mozda i jedini) undergorund band, iz prostog razloga zato sto se o njemu nikada nije posebno pricalo (na televiziji, forumima, kafanama, pecanju), BO nikada nije imao fanove, ja imam 10tak prijatelja (uklj. i mene) koji 20 godina slusaju BO a nikada se nece deklarisati kao fanovi BO.
Stalker wrote:novosti koje može da podeli sa forumom, jako je teško preko medija naći nešto novo o njima (novi album itd itd).
Novosti o BO se nikada nisu znale (cule), albumi su se cekali godinama. (mozda su zato i dobri ;) )
neka tako i ostane!

Block Out ... gradski rok sa hevi elementima.(to je sve sto treba da se zna o ovom bendu)
http://vukajlija.com/block-out/80827 :ziveli:
verovo mi ili ne, ja imam isti trip, od dana kada sam ih čuo... nije bilo toliko davno, jedno 5 godina, ali isti istacki trip...

najiskreniji cheers :ziveli:

Mare_87
Posts: 159
Joined: 07 Sep 2008, 19:24

Re: Block Out

Post by Mare_87 » 07 Jun 2011, 23:01

Po mom misljenju, Nikola i Mita pa ni cela ekipa nisu u tolikoj depresiji...vec je to tematika benda....Mada verujem da dosta pesama nastaje kada su akteri u depresivnom stanju.
To je pravac o kojem verovatno svi razmislljaju i neguju taj zvuk,nacin svirke,odabir reci u tekstovima itd...
Ljudi jednostavno pricaju o stvarnosti koja nas okruzuje i koja je nazalost jako,jako surova.
Fenomenalan bend...sa najboljom ritam sekcijom na ovim prostorima. :XD:
To je moje misljenje za ovu skroz originalnu ekipu.Sve pohvale za njihov rad.

User avatar
Milanares
Posts: 957
Joined: 16 Jul 2010, 21:15
Location: Novi Sad

Re: Block Out

Post by Milanares » 07 Jun 2011, 23:54

Block Out - činela u pravom momentu i delay Nikolin.
Poješće ih neki klinci kad-tad, neće se oni ni opirati nešto posebno.
Nadam se da neće izdavati nikakav novi album.
Block Out je stub koji pamtimo kao da više nije a on još uvek stoji.

User avatar
andrej]
Posts: 1100
Joined: 14 Jul 2008, 15:06
Location: bg/pg
Contact:

Re: Block Out

Post by andrej] » 08 Jun 2011, 07:42

block out je cudan bend. svidja mi se diverzitet publike: od thrashera, ljubitelja domaceg roka i slicno, do alternativaca/indie dece (u manjem broju). kao i svakom iole popularnijem bendu, vecina publike su im seljaci. a to da nisu popularni, tu opasno gresite. izuzetno su popularni. medju 'omladinom' (<30 godina), tvrdim da su popularni 70% kao brejkersi. i sta god se desi sa njima (tipa ono kad se pojavise one 3 'nove' pesme na netu), nema sanse da me takva vest mimoidje preko 2 dana.

oni imaju neki svoj mracno-realisticki manir, sto se tekstova tice. od starta su skontali da im to lezi i ide, pa prosto furaju tu foru. ne znam zasto to toliko smeta nekima. naime, imate i mnogo vecih autora, knjizevnika, koji imaju slican manir. dobro, ti tekstovi ti super leze kad si prvi srednje, ono, tinejdzerska sranja. izgleda kao da idu linijom manjeg otpora: mraciti nije neki problem, mogu i ja kolko oces. ne dajte da vas to odgovori od slusanja. opet, oni su odlican bend: ne morate uopste slusati tekstove. imaju super zvuk i odlicne harmonije. i, ono gradski rok sa hevi elementima je pravi opis.

Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest