Kako da savladam intonacije ?

Moderator: Trooper

Post Reply
Ekky
Posts: 1
Joined: 05 Nov 2012, 10:19

Kako da savladam intonacije ?

Post by Ekky » 05 Nov 2012, 10:51

Imam 17 godina i imam veliku zelju da postanem pjevac i ove godine dosta pjevaca mi da mikrofon pa otpjevam po par pjesama, dosta sam vjezbao i skidao pjesme, savladao disanje ali stalno me proganja moj problem sa intonacijama .. Molim vas ako znate nesto sto ce mi pomoci da savladam intonacije napisite molim vas. Bicu vam jako zahvalan . UNAPRIJED HVALA

Kristiko
Posts: 777
Joined: 31 Jan 2009, 02:43
Location: Beograd, Srbija
Contact:

Re: Kako da savladam intonacije ?

Post by Kristiko » 05 Nov 2012, 12:42

Ekky wrote:Imam 17 godina i imam veliku zelju da postanem pjevac i ove godine dosta pjevaca mi da mikrofon pa otpjevam po par pjesama, dosta sam vjezbao i skidao pjesme, savladao disanje ali stalno me proganja moj problem sa intonacijama .. Molim vas ako znate nesto sto ce mi pomoci da savladam intonacije napisite molim vas. Bicu vam jako zahvalan . UNAPRIJED HVALA
Solfeđo bi ti dobro došao, pronađi neke knjige gde možeš da učiš kako da razvijaš sluh kroz pevanje štimova, lestvica, kadenci i sve ostalo. Za nižu školu je pogodan autor Borivoje Popović, odatle sam ja radio ali može i Vladimir Jovanović, odatle radi jedan moj učenik. :)

User avatar
mateuspoz
Posts: 410
Joined: 25 Jul 2012, 15:14
Location: Požarevac
Contact:

Re: Kako da savladam intonacije ?

Post by mateuspoz » 05 Nov 2012, 12:42

Kako? Млади пријатељу, учењем и вежбом непрестаном..под условом да ти је Бог подарио интонацију.... :) ...

Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest