Atoms for Peace

Moderator: Trooper

Post Reply
Kristiko
Posts: 777
Joined: 31 Jan 2009, 02:43
Location: Beograd, Srbija
Contact:

Atoms for Peace

Post by Kristiko » 01 Jul 2013, 23:07

Nisam hteo da govorim o njima u odeljku za Radiohead, mislim da je bolje da se priča na novoj temi. Dakle, grupa je osnovana tokom 2009-te godine kao gde su Tom Jork i Fli iz RHCP-a udružili snage u novi projekat. Zanimljiva mi je muzika, podseća me na "Kid A/Amnesiac" momente, spotovi su mi takođe interesantni. Dolaze ovog leta na EXIT, tako da mogu nekome biti vrlo prijatno iznenađenje.

http://en.wikipedia.org/wiki/Atoms_for_Peace_(band)



User avatar
L4t3r4lu5
Posts: 204
Joined: 10 Aug 2012, 17:05
Location: Novi Sad, Valjevo

Re: Atoms for Peace

Post by L4t3r4lu5 » 02 Jul 2013, 00:58

Ajoj kol'ko ovo smara.
Spoiler:
Bez uvrede. :bambi:

User avatar
nemanjavelimirovic
u zemlji telecastera
Posts: 4491
Joined: 11 Aug 2008, 16:33
Location: Sremska Mitrovica
Contact:

Re: Atoms for Peace

Post by nemanjavelimirovic » 02 Jul 2013, 01:07

Atoms For Peace su super, nije za svakoga, ali je vrhunska muzika.
Thom Yorke ne moze da omane.

Rok and Mjetal slusaoci, kao i zanrovski cistunci... ovo nije tema za vas, da odmah upozorimo da ne bude nesuglasica. :) :ziveli:

User avatar
vakatt
Posts: 49
Joined: 16 Mar 2011, 14:08

Re: Atoms for Peace

Post by vakatt » 02 Jul 2013, 01:56

Daleko sam od zanrovskog cistunca, fan sam Rejdioheda i Jorka , a cak mi se i dopada Atoms for Peace, ali , uvjek ima to ALI :D :D , stvarno bih volio da Jork malo iskulira nekih pola godine i godinu i vrati jedan od omiljenih mi bendova u vode kojima su plivali u doba albuma In Rainbows gdje su cini mi se imali najbolji balans onoga sto je eksperimentisanje koje ih je svakako odvelo daleko i ucinilo jedinstvenom s jedne strane, i pravljenja stvarno dobrih pjesama s druge strane, balans koji ih i cini jednim od najboljih izdanaka britanske muzike ikada..

Naravno IMHO..


Morao sam ovo izbacit iz sebe jbga :)

User avatar
Reckoner78
Posts: 135
Joined: 19 Aug 2013, 13:16

Re: Atoms for Peace

Post by Reckoner78 » 24 Aug 2013, 23:12

vakatt wrote:Daleko sam od zanrovskog cistunca, fan sam Rejdioheda i Jorka , a cak mi se i dopada Atoms for Peace, ali , uvjek ima to ALI :D :D , stvarno bih volio da Jork malo iskulira nekih pola godine i godinu i vrati jedan od omiljenih mi bendova u vode kojima su plivali u doba albuma In Rainbows gdje su cini mi se imali najbolji balans onoga sto je eksperimentisanje koje ih je svakako odvelo daleko i ucinilo jedinstvenom s jedne strane, i pravljenja stvarno dobrih pjesama s druge strane, balans koji ih i cini jednim od najboljih izdanaka britanske muzike ikada..

Naravno IMHO..


Morao sam ovo izbacit iz sebe jbga :)

:1: za In Rainbows - album je jebeno savršenstvo! Pre njega nisam mi pomislio da bi mogli nadmašiti OK Computer...

Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest