Električni Orgazam?

Moderator: Trooper

User avatar
MICKEY
Posts: 201
Joined: 16 May 2008, 20:42
Location: ...to ti je tamo, jedno selo kod G.Milanovca, zove se Cacak

Re: Električni Orgazam?

Post by MICKEY » 06 Mar 2009, 15:41

Ne volim da se upustam u teme o bendovima koje mrzim (ne ne volim), ali u ovom slucaju cu morati bar malo:

Elektricni orgazam je orgazam na Rock muziku.
Nisam neki obozavalac gore pomenutih bendova, tako da ih i ne cenim preterano, mozda mi Idoli odskacu za nijansu iznad,
ali Orgazam je bez premca.... :cekic:

User avatar
Doolio
Macho man-celavi batica
Posts: 3211
Joined: 09 Jun 2006, 02:27
Location: NBGD

Re: Električni Orgazam?

Post by Doolio » 06 Mar 2009, 18:17

sinisake wrote:Pa Sarlo akrobata bas i nije (bio) mejnstrim, da jebe rak raka... :)
pa nije bas bio ni andergraund da jebe konj konja:)
mislim, to je ta ekipa koja je tada napravila prilican bum, eto recimo koja je uvek kao bio tezi za slusanje i alternativniji, ali i sarlo i ekv i idoli i orgazam, pa svi ljudi su znali barem pet njihovih pesama, mislim na one koji ih nisu slusali aktivno.

User avatar
frkadela
MF veteran
Posts: 780
Joined: 24 May 2007, 17:07
Location: Beograd

Re: Električni Orgazam?

Post by frkadela » 06 Mar 2009, 18:34

Limunovo drvo, Radnička kontrola, Urbana gerila..., za mene su oni andergraund, alternativa, ta god...
Sve što su kasnije Milan, Cane i ekipa uradili (tj. svaki njihov "projekat") je postao mejnstrim.

Tako ja to kontam... :)

User avatar
Dete epruvete
MF veteran
Posts: 261
Joined: 07 Jul 2007, 23:53
Location: Bg

Re: Električni Orgazam?

Post by Dete epruvete » 07 Mar 2009, 14:25

ne znam, ja cu orgazam uvek posmatrati kroz prizmu hita za decu u Branko Kockica fazonu ''igra rok&roll cela jugoslavija.''
sto se idola tice gotivim ih stvarno, s tim shto im cokolada uopste nije trebala, ali otkud znam, valjda su morali da izadju iz tog alternativno-avangardnog kaveza i da pridju siroj publici.

User avatar
MICKEY
Posts: 201
Joined: 16 May 2008, 20:42
Location: ...to ti je tamo, jedno selo kod G.Milanovca, zove se Cacak

Re: Električni Orgazam?

Post by MICKEY » 07 Mar 2009, 18:28

Ni korni grupi nije trebalo "trla baba lan", ali moralo je tako.
I tada je bilo komercializacije, ali tadasnja najgora komercijala, bila je u rangu sa najboljom danasnjom alternativom, e to je tragicno...

User avatar
mislilac
Posts: 25
Joined: 18 Nov 2008, 10:16

Re: Električni Orgazam?

Post by mislilac » 23 Mar 2009, 15:43

nenadnenad wrote:pored sinise me nije sramota sto ne znam vise od 5-6 pesama elektricnog orgazma :mrgreen:
al stvarno, kontao sam da preslusam jednom , cujem da imaju dosta albuma i deluju uticajno...aliiiii
po ovome sto citam na wikipediji :
Originally started as punk and post punk, they later slowly changed their style and became a mainstream rock band


Izgleda da je doslo do deevolucije.

Cini mi se da od ex yu new wave-a, album izleti od parafa ce ostati nenadjebiv u mom srcu :)
ja bih se slozio sa nenadom,a ploca artisticka radna akcija ili ti ARA je pravi primer low budget srpskog new wave-a

Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest