Mudvayne

Moderator: Trooper

User avatar
Stalker
Strelok
Posts: 2071
Joined: 26 May 2009, 21:52
Location: Novi Beograd

Mudvayne

Post by Stalker » 26 May 2009, 22:09

sta mislite o ovom bendu? meni je licno, pored Toola ovo omiljeni alt bend. Jako malo ljudi u Srbiji ih slusa, al ako vas ima, ne budite stranci i napisite nesto 'odje!
:D

User avatar
nemanja_cs
Posts: 245
Joined: 04 Feb 2009, 14:38
Contact:

Re: Mudvayne

Post by nemanja_cs » 27 May 2009, 23:56

macorii madvejn rulz. u pocetku sam mislio da su retardi sa onim sminkanjem i sranjima, al posle malo duzeg slusanja, uslo mi je u ushi. neki bi rekli da su smor, al meni su dojajni.
jeste da su malo zagejili sa ovim novim albumom, al ne znam sto se zale svi, ok je album, ima par dobrih pesmica, jebiga, nisu sve hitovi.

User avatar
Stalker
Strelok
Posts: 2071
Joined: 26 May 2009, 21:52
Location: Novi Beograd

Re: Mudvayne

Post by Stalker » 28 May 2009, 00:04

nemanja_cs wrote:macorii madvejn rulz. u pocetku sam mislio da su retardi sa onim sminkanjem i sranjima, al posle malo duzeg slusanja, uslo mi je u ushi. neki bi rekli da su smor, al meni su dojajni.
jeste da su malo zagejili sa ovim novim albumom, al ne znam sto se zale svi, ok je album, ima par dobrih pesmica, jebiga, nisu sve hitovi.

procito sam da nisu imali slobodu u The New Game-u, ali da novi album finansiraju, produciraju i snimaju sami, tako da su 100% slobodni. Kaze bice mnogo mracniji od poslednjeg albuma i da ce biti mnogo kompleksniji od Nju Gejma i L&F-a. jedva cekam.
Vid' na wikipediji negde na kraju pise nesto o tome.

User avatar
nemanja_cs
Posts: 245
Joined: 04 Feb 2009, 14:38
Contact:

Re: Mudvayne

Post by nemanja_cs » 28 May 2009, 00:16

pa da, bas je bio sladunjav nju gejm....

User avatar
AllHopeIsGone
Posts: 320
Joined: 06 Jan 2009, 01:45
Location: Savino Selo

Re: Mudvayne

Post by AllHopeIsGone » 18 Jun 2009, 10:06

Slusao sam davno samo onaj album gde ima Not Falling. E tu mi se svidjala 7. pesma :D Gledao sve spotove skoro. Pa ono, ko voli, lepo je :) Cuo sam da su se karakterisali kao math-metal sto je malo smesno :)

User avatar
Stalker
Strelok
Posts: 2071
Joined: 26 May 2009, 21:52
Location: Novi Beograd

Re: Mudvayne

Post by Stalker » 18 Jun 2009, 12:23

AllHopeIsGone wrote:Slusao sam davno samo onaj album gde ima Not Falling. E tu mi se svidjala 7. pesma :D Gledao sve spotove skoro. Pa ono, ko voli, lepo je :) Cuo sam da su se karakterisali kao math-metal sto je malo smesno :)
pa da, tesko je definisati njihovu muziku generalno, jer im se svaki album razlikuje, jedino 2 poslednja albuma mozemo svrstiti u neku vrstu alt nu-metala, ovo starije, LD50 i The End Of All Things To Come su stvarno nesto jedinstveno. Pesma koja ti se svidela zove se The Patient Mental, sa albuma The End Of All Things To Come :)
mada eto posto ti vidim volis Slipknot mislim da bi ti se najvise svideo njihov prvi album, LD50

User avatar
AllHopeIsGone
Posts: 320
Joined: 06 Jan 2009, 01:45
Location: Savino Selo

Re: Mudvayne

Post by AllHopeIsGone » 19 Jun 2009, 11:31

Stalker wrote:
AllHopeIsGone wrote:Slusao sam davno samo onaj album gde ima Not Falling. E tu mi se svidjala 7. pesma :D Gledao sve spotove skoro. Pa ono, ko voli, lepo je :) Cuo sam da su se karakterisali kao math-metal sto je malo smesno :)
pa da, tesko je definisati njihovu muziku generalno, jer im se svaki album razlikuje, jedino 2 poslednja albuma mozemo svrstiti u neku vrstu alt nu-metala, ovo starije, LD50 i The End Of All Things To Come su stvarno nesto jedinstveno. Pesma koja ti se svidela zove se The Patient Mental, sa albuma The End Of All Things To Come :)
mada eto posto ti vidim volis Slipknot mislim da bi ti se najvise svideo njihov prvi album, LD50
E ta pesma, jes' tacno:) Ma tad sam se bas lozio na Tool, a ona me podsetila dosta na nji', pa to:) A Slipknot voim vise n'o 'leba da jedem:D Sa prvog znam Dig i ona je bas vesela:) U stvari, ono sto me je najvise odvlacilo od njih su clean deonice pevaca. Lik peva, bar mi se tako cinilo, kao da mu je zapusen nos ili ima krompir neki u ustima..nesto tako:)

User avatar
Stalker
Strelok
Posts: 2071
Joined: 26 May 2009, 21:52
Location: Novi Beograd

Re: Mudvayne

Post by Stalker » 21 Jun 2009, 12:05

E ta pesma, jes' tacno:) Ma tad sam se bas lozio na Tool, a ona me podsetila dosta na nji', pa to:) A Slipknot voim vise n'o 'leba da jedem:D Sa prvog znam Dig i ona je bas vesela:) U stvari, ono sto me je najvise odvlacilo od njih su clean deonice pevaca. Lik peva, bar mi se tako cinilo, kao da mu je zapusen nos ili ima krompir neki u ustima..nesto tako:)
e vidis meni se ti krompiruustima vokali mnooogo svidjaju :D

User avatar
Stalker
Strelok
Posts: 2071
Joined: 26 May 2009, 21:52
Location: Novi Beograd

Re: Mudvayne

Post by Stalker » 20 Aug 2009, 15:02

ali ono sto me razocarava je cinjenica da bend koji je pomerio granice nu-metala nije dobio zasluzenu paznju u javnosti koliko je trebao...msm jesu prodali 5-6 miliona kompakt-CDova, al opt...

User avatar
Stalker
Strelok
Posts: 2071
Joined: 26 May 2009, 21:52
Location: Novi Beograd

Re: Mudvayne

Post by Stalker » 20 Aug 2009, 15:09

za one koji vole neku zaista alternativnu varijantu nu-metala, potrazite pesme pod albumom LD50...

User avatar
MetalFunk
Posts: 2764
Joined: 18 Dec 2008, 20:17

Re: Mudvayne

Post by MetalFunk » 20 Aug 2009, 15:17

mudvayne je extra :D

User avatar
Stalker
Strelok
Posts: 2071
Joined: 26 May 2009, 21:52
Location: Novi Beograd

Re: Mudvayne

Post by Stalker » 20 Aug 2009, 20:30

MetalFunk wrote:mudvayne je extra :D
:ziveli:
:butthead:

dude, a da se ja i ti upoznamo nekom prilikom,a? sta kazes? msm vidjamo se za 5-6 godina na Ozzfestu i Rock Am Ringu, al neki fazon ranije

User avatar
Stalker
Strelok
Posts: 2071
Joined: 26 May 2009, 21:52
Location: Novi Beograd

Re: Mudvayne

Post by Stalker » 03 Sep 2009, 08:39

[youtube]<object width="425" height="344"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/00HeRgVaN54&hl ... ram><param name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="http://www.youtube.com/v/00HeRgVaN54&hl=en&fs=1&" type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="425" height="344"></embed></object>[/youtube]

facebook
Posts: 9
Joined: 29 Aug 2009, 19:35

Re: Mudvayne

Post by facebook » 03 Sep 2009, 17:39

targija ubija

ja mislim da kroz obicnu mesu svira

Kristiko
Posts: 777
Joined: 31 Jan 2009, 02:43
Location: Beograd, Srbija
Contact:

Re: Mudvayne

Post by Kristiko » 15 Oct 2009, 12:57


Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest