Hej ljudi??? Ima Li Ovde Ikog Ko Sluša Elektrondžu?

Moderators: toza, Trooper

User avatar
Technoboy_90
Posts: 67
Joined: 16 Jan 2009, 12:12
Location: Beograd

Re: Hej ljudi??? Ima Li Ovde Ikog Ko Sluša Elektrondžu?

Post by Technoboy_90 » 25 Sep 2010, 18:41

Nemanja221 wrote:Jel Psy Trance malo zamro? Il ja to tripujem? Do pre dve godine svaki cas je bila neka zurka na raznoraznim mestima...sad nesto slabije cini mi se....P.S. Ne volim progressive trance...
Mnogo je zamro :lol: bas se slabo pusta ta muzika, po klubovima uglavnom ide grand i house ::ranting:: (nazalost zbog nedostatka para moram da promovisem takva mesta :grummel_2: :grummel_2: :grummel_2: ) Mada ima jos poneka zurka veca uglavnom u SKC ili Kolosu.

User avatar
zeljkodespic
Posts: 75
Joined: 07 Feb 2010, 20:17
Location: Electronics Band

Re: Hej ljudi??? Ima Li Ovde Ikog Ko Sluša Elektrondžu?

Post by zeljkodespic » 15 May 2012, 09:14

boga mi, prosle godine na ohridu, svaki dan je dolazio neki trancer ;)
cak je i guetta bio


User avatar
DjMladenJanjusevic
Posts: 28
Joined: 25 Jun 2010, 13:26
Location: Subotica, Backa Topola, panonija
Contact:

Re: Hej ljudi??? Ima Li Ovde Ikog Ko Sluša Elektrondžu?

Post by DjMladenJanjusevic » 17 Sep 2012, 12:17

Jesmooo :) sta se radi na estradi :D


Children Of Paradise
Posts: 72
Joined: 13 Oct 2012, 20:20

Re: Hej ljudi??? Ima Li Ovde Ikog Ko Sluša Elektrondžu?

Post by Children Of Paradise » 01 Nov 2012, 20:13

od elektronske muzike jedino slusam pychedelic trance, a najvise Goa trance i cist Psychedelic trance, Progressive trance i Psybient. ostale pravce elektronske muzike ne gotivim, tehno haus minimal i tako to. Goa je za mene vrhunac umetnosti, ne stavljajuci je na prvo mesto naravno, ima jos dosta zanrova koji su dostigli vrhunac umetnosti. idem vec duze vreme na zurke po Srbiji. to je neverovatno iskustvo. samo jos psihodelicni Rock moze da me ponese toliko koliko Goa. sad kao neko pomisli ma sta, istripujes se malo i to je to, ali ne, zaista postanem muzika, opustim se i pocnem da igram, a zapravo ja se tu najmanje pomeram, sve radi samo.
inace ne drogiram se, niti mi je ikad bilo potrebno vise od buxne i piva ili rakijice. :)
nista nije zamrlo, samo treba da znas gde da trazis. bio sam na nekoliko festivala u nasoj zemlji, a jedini na kome sam kampovao sva cetiri dana je Zen.IT Festival, Kamena Gora, 21-24. Jul 2011, planincina blizu Prijepolja... hehehe uspomene

obican dj nije muzicar, ali vrhunski dj ne moze da se kaze ni da nije.
nije da nije tako, a nije ni da nije... nije da nije, nije ni da nije :D

edit:


Children Of Paradise
Posts: 72
Joined: 13 Oct 2012, 20:20

Re: Hej ljudi??? Ima Li Ovde Ikog Ko Sluša Elektrondžu?

Post by Children Of Paradise » 13 Dec 2012, 17:43



toplo bih preporucio ovako nesto pravim ljubiteljima :) zdravlje

User avatar
MetalFunk
Posts: 2764
Joined: 18 Dec 2008, 20:17

Re: Hej ljudi??? Ima Li Ovde Ikog Ko Sluša Elektrondžu?

Post by MetalFunk » 13 Dec 2012, 18:47



moguće da sam se izjasnio nekad davno al štošta se tu promenilo. volim dobar old skul dnb, likvid dnb, chillstep, dubstep, dub, deep house... u suštini, sve što ima 'groove' i sve što vozi. tu bi još dodao ove tripove na fazon daft punka, poput justice, flight facilities, chromeo i njima slične. pored toga, i liek big booty bitchez and weed.


Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest