Deniro

Moderators: Reverse, Trooper

Post Reply
Evil_Angel
Posts: 2
Joined: 02 Nov 2009, 20:03

Deniro

Post by Evil_Angel » 02 Nov 2009, 20:35

Danijel Mitrovic rodjen je u Uzicu, a siroj javnosti poznatiji je kao Deniro. Od mnogo nastupa koje je imao sirom Srbije,izdvojila bih exit 2006. gde je nastupao sa imenima kao sto su Vip,Bata Barata,Bolesna braca,Suid,General Woo,Elemental i mnogi drugi,a drugi nastup je u beogradskoj areni, kad je nastupao uz bassivity ekipu kao pred grupa velikoj svetskoj zvezdi, 50 cent-u, pred oko 18 000 ljudi. 2009. godine izdao je album pod nazivom "Ko je opljackao zlatara".

Zanima me sta mislite o Deniru, i o sukobu sa Marchelom? :D

User avatar
Bluesko
Posts: 938
Joined: 09 Oct 2008, 19:03

Re: Deniro

Post by Bluesko » 09 May 2010, 21:10

Deniro je dupe, kao i Marchelo, nemogu da pridju jedinom pravom MC u u Srbiji, Napoleonu.... Ima slab flow, jadnu liriku, uopste ne izgleda kao reper, vec kao neki klosar sa ulice koji peva na majku od 200 dinara.... Slab reper, slab liricar....

User avatar
MetalFunk
Posts: 2764
Joined: 18 Dec 2008, 20:17

Re: Deniro

Post by MetalFunk » 09 May 2010, 23:03

Vanila Ice

Bass apprentice
Posts: 32
Joined: 23 Sep 2009, 11:24
Location: Duvaniste, Nis, Srbija

Re: Deniro

Post by Bass apprentice » 11 May 2010, 16:14

Bluesko wrote:Deniro je dupe, kao i Marchelo, nemogu da pridju jedinom pravom MC u u Srbiji, Napoleonu.... Ima slab flow, jadnu liriku, uopste ne izgleda kao reper, vec kao neki klosar sa ulice koji peva na majku od 200 dinara.... Slab reper, slab liricar....
ccc... strasno... napoleon- [youtube]_t7MQuuu4ks&feature=related[/youtube] (tj ako ne izbaci link http://www.youtube.com/watch?v=_t7MQuuu ... re=related ) on, vidim, ima liriku do jaja stvarno... najgora komercijala, po meni u svakom smislu najgora. Doduse, ne mogu da gresim dusu ima i on solidnih pesama, npr rajski poziv, ali cica s' maxom... fuj. I Marcela i Denira slusam poduze i dosta aktivno i po meni su i jedan i drugi za svetlosnu godinu ispred gore navedenog lika. A ovo sto si napljuvao Denira je stvarno veoma, veoma jadno. Slab flow i jadna lirika... ,,Ja sam, k'o cvet, pa me vetar na svoja krila stavi.Zbune me putevi, ne znam da odaberem pravi.Pre, ili kasnije, svako pokaze ko je, sta je.Danas je ortak, sutra ti iza ledja laje.Opet se zatvorim, negde u sebi, skroz duboko.K'o da sam oblak, pa suze mi cesto pune oko.Provincijala, sto zgazene snove glasom bodri, nema ljubavi kada se rep na korist svodi.E moj brate... Yeah..." kad ti napises nesto ovako mozda imas pravo da kazes da Deniro ima jadnu liriku. Da, i da bi bio reper nije ti potreban skup i dobar mic, nego nesto mnogo vise. Morao sam ovo da ti napisem, jednostavno me bolo u oci
Sto se tice Marcelovog i Denirovog konflikta ne zelim da ulazim u detalje i mislim da ono sto se prica moze i da nema veze sa onim sto se stvarno desilo. Zvanicna verzija je, valjda, da je Marcelo trebao sa Denirom da snima ,,suze" i onda ga ispalio neposredno pred snimanje da bi na kraju snimio sa Edo majkom. Objektivno gledano, ako je stvarno tako, Marcelo je kriv, al je glupo sto ga je posle onoga Deniro onako isprozivao (svaka druga rec u pesmi picko jedna). Ali taj privatni zivot me manje zanima od muzike, tako da samo uzivam u muzici i jednog i drugog

User avatar
Doolio
Macho man-celavi batica
Posts: 3211
Joined: 09 Jun 2006, 02:27
Location: NBGD

Re: Deniro

Post by Doolio » 11 May 2010, 19:10

Evil_Angel wrote:Danijel Mitrovic rodjen je u Uzicu, a siroj javnosti poznatiji je kao Deniro. Od mnogo nastupa koje je imao sirom Srbije,izdvojila bih exit 2006. gde je nastupao sa imenima kao sto su Vip,Bata Barata,Bolesna braca,Suid,General Woo,Elemental i mnogi drugi,a drugi nastup je u beogradskoj areni, kad je nastupao uz bassivity ekipu kao pred grupa velikoj svetskoj zvezdi, 50 cent-u, pred oko 18 000 ljudi. 2009. godine izdao je album pod nazivom "Ko je opljackao zlatara".

Zanima me sta mislite o Deniru, i o sukobu sa Marchelom? :D
za denirove i marcelove igrarije u pijesku me zabole i samo to mi je dovoljno da se diskredituju obojica u mojim ocima. a sto se tice tehnikalija, smatram da je deniro los mc, ali se trudi. e sad, da li on shvata da je los i da li namerava da radi na tome ili samo da leluja i da tripuje da je dobar, videcemo, mada dajem pare na ovo drugo.

p.s.
dal si normalan da se primas na bluzkov trol leba ti...

p.p.s.
ljudi, jel moderira neko ovaj podforum, u poslednjih nedelju dana 90% postova je za del i warn...

unique93
Posts: 2
Joined: 11 Jan 2010, 00:08

Re: Deniro

Post by unique93 » 14 May 2010, 17:56

Bluesko wrote:Deniro je dupe, kao i Marchelo, nemogu da pridju jedinom pravom MC u u Srbiji, Napoleonu.... Ima slab flow, jadnu liriku, uopste ne izgleda kao reper, vec kao neki klosar sa ulice koji peva na majku od 200 dinara.... Slab reper, slab liricar....
da li je moguce da mislis da je napoleon bolji od marchela :XD:
marchelo je najbolji liricar kod nas, i ima solidan flow...denira ne volim, posto mi se ne svidja njegov flow i glas...

tehnicki najbolji mc-jevi kod nas su rexxxona, ikac, struka, flip flop :D

e da...zaboravio sam...deniro repuje kako nema para, a seta se po bg-u u bundi od nerca i zlatnim kajlama oko vrata...i to me isto nervira kod njega :D

User avatar
Bluesko
Posts: 938
Joined: 09 Oct 2008, 19:03

Re: Deniro

Post by Bluesko » 14 May 2010, 19:21

:kokice: ^^

User avatar
Doolio
Macho man-celavi batica
Posts: 3211
Joined: 09 Jun 2006, 02:27
Location: NBGD

Re: Deniro

Post by Doolio » 15 May 2010, 11:27

unique93 wrote:
Bluesko wrote:Deniro je dupe, kao i Marchelo, nemogu da pridju jedinom pravom MC u u Srbiji, Napoleonu.... Ima slab flow, jadnu liriku, uopste ne izgleda kao reper, vec kao neki klosar sa ulice koji peva na majku od 200 dinara.... Slab reper, slab liricar....
da li je moguce da mislis da je napoleon bolji od marchela :XD:
oj jebote ljudi koji vam je, ukljucite mozak kad pisete, evo citiracu sam sebe
p.s.
dal si normalan da se primas na bluzkov trol leba ti...

User avatar
Stalker
Strelok
Posts: 2071
Joined: 26 May 2009, 21:52
Location: Novi Beograd

Re: Deniro

Post by Stalker » 15 May 2010, 13:01

nikad se nisam krstio levom rukom, ali evo sad ću.

Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest