bad copy,wikluh sky,ajs nigrutin,timbe

Moderators: Reverse, Trooper

sepratin
Posts: 9
Joined: 26 Nov 2009, 20:24

bad copy,wikluh sky,ajs nigrutin,timbe

Post by sepratin » 26 Nov 2009, 21:07

owo postavljam kao temu jer godinama slusam bad copy..gotivim taj stil i suvisno je pricati o njihovom uspehu dok su bili zajedno.
interesuje me:
-vase misljenje vezano za ovu grupu
-od djordja do timbea,muzicke skole,matrice,studija...
u principu recite sve sto znate o njima..

pomoglo bi mi u razvijanju muzicke rep karijere,koju isto zapocinjem amaterskom sprdnjom.pa dokle stignem.

mozete i link da pogledate na koji pravac mislim-vise mi nekako vuce na ajzaka

http://www.youtube.com/watch?v=ZAwmbL--Fgc

ognjen93
Posts: 601
Joined: 02 May 2009, 16:44
Location: Pensacola FL

Re: bad copy,wikluh sky,ajs nigrutin,timbe

Post by ognjen93 » 26 Nov 2009, 23:16

Aj necu da komentarisem temu popiz-ecu i dobicu ban

User avatar
sl0e
Posts: 1495
Joined: 17 Feb 2008, 03:00
Location: Beograd

Re: bad copy,wikluh sky,ajs nigrutin,timbe

Post by sl0e » 26 Nov 2009, 23:18

Cek brate, ako te vec iritira hip-hop kao pravac (a stekao sam takav utisak iz tvojih starijih postova), zasto uopste ulazis u ovaj podforum :D

User avatar
Dete epruvete
MF veteran
Posts: 261
Joined: 07 Jul 2007, 23:53
Location: Bg

Re: bad copy,wikluh sky,ajs nigrutin,timbe

Post by Dete epruvete » 26 Nov 2009, 23:26

ok su mi totalno, dzankiji raspali :), osim onog fegija Vikluha malo mi izgleda ko da ga baca na Timberlejka. stalno se u drustvu nadje neko ko zna pola njihovih stvari napamet pa sam vishe stvari chuo na taj nachin nego shto sam odslushao

User avatar
cccira
MF veteran
Posts: 2955
Joined: 30 Jul 2007, 17:20

Re: bad copy,wikluh sky,ajs nigrutin,timbe

Post by cccira » 26 Nov 2009, 23:32

ognjen93 wrote:Aj necu da komentarisem temu popiz-ecu i dobicu ban
Aj necu da komentarisem tvoj mozak popiz-ecu i dobicu ban


Inace, @sepratin, po meni je malo glupo kopirati nekoga pogotovo kada je u pitanju tako prepoznatljiv stil

User avatar
Stalker
Strelok
Posts: 2071
Joined: 26 May 2009, 21:52
Location: Novi Beograd

Re: bad copy,wikluh sky,ajs nigrutin,timbe

Post by Stalker » 26 Nov 2009, 23:34

ognjen93 wrote:Aj necu da komentarisem temu popiz-ecu i dobicu ban
ognjeneeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee :cao:

User avatar
muki17
Urednik
Posts: 1472
Joined: 16 Apr 2007, 17:59
Location: Bg

Re: bad copy,wikluh sky,ajs nigrutin,timbe

Post by muki17 » 26 Nov 2009, 23:39

pa sto ste takvi,pustite decka da odgovori,pa onda lepo njegov post,prebacimo u ''Vicevi i smesne slike'' i vala :D :bounce:

User avatar
Duane
Fenderaš
Posts: 7040
Joined: 20 May 2008, 18:42
Location: way down in the desert

Re: bad copy,wikluh sky,ajs nigrutin,timbe

Post by Duane » 26 Nov 2009, 23:40

[youtube]<object width="425" height="344"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/n5m68tP87Cw&hl ... ram><param name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="http://www.youtube.com/v/n5m68tP87Cw&hl=en_US&fs=1&" type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="425" height="344"></embed></object>[/youtube]

[youtube]<object width="425" height="344"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/bwStzmj-XBs&hl ... ram><param name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="http://www.youtube.com/v/bwStzmj-XBs&hl=en_US&fs=1&" type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="425" height="344"></embed></object>[/youtube]

vasko
Posts: 1045
Joined: 12 Feb 2008, 13:21
Location: Nis

Re: bad copy,wikluh sky,ajs nigrutin,timbe

Post by vasko » 26 Nov 2009, 23:41

Dete epruvete wrote:osim onog fegija Vikluha malo mi izgleda ko da ga baca na Timberlejka

provalio si ga,ima malo xD :ziveli:

User avatar
pax404
Posts: 359
Joined: 13 May 2009, 17:51
Location: PO - BG

Re: bad copy,wikluh sky,ajs nigrutin,timbe

Post by pax404 » 27 Nov 2009, 00:25

Kidači, barem za mene.

Ajzak :bow: legenda, taj čovek je živa sprdnja.

Za Timbeta greota što je lenj ko bulja, mogao bi da bude kraljčina. Jbg, tako mu se sviđa.

Vikler. Izuzetno muzikalan, ali šteta što je malo vona bi Ajzak, i malo kopira sveCke izvođače, ali naravno da volim i njegove stvari da poslušam, odličan je, nema govora.

Jest da ste izvukli matoru temu iz mrtvih, al ajde :)

ognjen93
Posts: 601
Joined: 02 May 2009, 16:44
Location: Pensacola FL

Re: bad copy,wikluh sky,ajs nigrutin,timbe

Post by ognjen93 » 27 Nov 2009, 10:02

sl0e wrote:Cek brate, ako te vec iritira hip-hop kao pravac (a stekao sam takav utisak iz tvojih starijih postova), zasto uopste ulazis u ovaj podforum :D
A jbga misio da je neki moj isto misljenik pa da mu se pridruzim u satiranju gamadi :D :D :D , salim se, nemam nistaprotiv hopa tipa B.Sindikat, Marcelo. CYA... ali povracam kacamak pa struzem sa kreveta :grummel_2: :grummel_2:

sepratin
Posts: 9
Joined: 26 Nov 2009, 20:24

Re: bad copy,wikluh sky,ajs nigrutin,timbe

Post by sepratin » 27 Nov 2009, 10:08

cccira wrote:
ognjen93 wrote:
Inace, @sepratin, po meni je malo glupo kopirati nekoga pogotovo kada je u pitanju tako prepoznatljiv stil
da,znam,to mi svi kazu,ali ja se trenutno najvise tu pronalazim,dok se ne pronadjem u svom stilu moracu da peglam tako.

Niste mi rekli kako vam se cini spot za budvu??? 8) amaterski,sve sam radio kuci,sa miksetom xenyx 802, i mikrofonom beringer b1,zvucna neka c-media,(nije neka al nie ni integrisana),e da..i u programu-magix music maker 7..najjednostavniji za koriscenje i ok se rezultati dobijaju..VIdeo sam snimao u budvi dok sam sxljakao,i svo editovanje u movie makeru..Predlozite mi samo koji program da koristim da bi poboljsao produkciju,audio i video..znam za sve moguce programe i jedne i druge produkcije,al opet interesuje me vase misljenje..

da se vrnem na bad copy :arrow:

timbe je po meni kralj izreka,to sto on kaze u pesmi to sutra isto ljudi koriste u govoru.sad je postao dj,

ajs-jedinstven, milion pohvala,mislim da je reper No1 ..

wikluh-sam je priznao da slusa mtv i da se prema njima orijentise,u srpski svet muzike uvodi tu neku novu boju,koji tamosnji producenti stvaraju..
imam jedan zakljucak u vezi njega.....sto vlado georgiev zna u studiju-to vikler uradi sa sherpama i shpajzu..Kako covek bez gluve sobe,dobije onakav zvuk??u razgovoru sa jednim likom koji je bio bubnjar u prtee be geu,kaze da ovi iz prtija udju u orman i tako pewaju...al sta je sa viklerom???i mnogo su mi interesantni oni njegovi vokali pre i u toku refrena.. ona izoblicavanja sigurno ne mogu da dobijem u magix music makeru???....

User avatar
Doolio
Macho man-celavi batica
Posts: 3211
Joined: 09 Jun 2006, 02:27
Location: NBGD

Re: bad copy,wikluh sky,ajs nigrutin,timbe

Post by Doolio » 27 Nov 2009, 10:24

aj da i ja recem koju...necu komentarisati matori bad copy, stil, uticaj, kvalitet i tako to, mislim da tu nema neke preterane diskusije...

ajzak - dobar i 'pametan' MC, originalan i kreativan. to sto je kreten ovako nema veze sa njegovim hoperskim mocima :mrgreen:
ono sto je kod njega lose je sto se presrao i krece da se vrti oko samog sebe i na putu je da postane metalika dva, a to, ko sto svi znamo, ne valja:) tesko je balansirati izmedju odrzavanja stila i repetitivnosti, al jebiga, to mora da se radi. takodje, godine idu, a uzrast ciljne grupe mu ostaje isti ili cak ide i na dole, sto isto ne valja.

timbe - okej ovo ono, nemam nista specificno da kazem za njega.

vikler - odlican muzicar, jako talentovan i vest, steta sto je smrad, zavidljivo nezrelo dete i idiot:) al stvarno velika steta. sto se tice vokalnog performansa, jedan od tehnicki najboljih mc-eva koje sam cuo kod nas, a bogami i sire. moze da repuje na trista fazona, stilova, moze da reprodukuje fazon raznih popularnih repera (recimo basta rajms vikanje u ostrugalim petama). ali dzabe kad su mu produkti mlaki jer se rukovodi mtv fazonima, a radi ne-mtv muziku. onda nek se odluci pa nek radi timberlejk-50para fazone ili da bude cinicni alegoricni hoper crnac jer je ovako neubedljivo. svi znamo da je kompleks jer smo videli u vise navrata, tako da imam utisak da bi on radio timberlejkstine ljetni dan do podne svaki dan, ali ga je blam, onda kao radi nesto pola-pola i to ispadne bljutavo, fala bogu. stvarno steta jer je vanserijski producent, izvodjac, muzicar.

sepratin
Posts: 9
Joined: 26 Nov 2009, 20:24

Re: bad copy,wikluh sky,ajs nigrutin,timbe

Post by sepratin » 27 Nov 2009, 10:44

svaka cast za koment :bravo: u potpunosti se slazem u svemu sto si rekao

Sava
Posts: 1348
Joined: 27 Feb 2007, 13:34
Location: Beograd

Re: bad copy,wikluh sky,ajs nigrutin,timbe

Post by Sava » 27 Nov 2009, 10:59

sepratin wrote:owo postavljam kao temu jer godinama slusam bad copy..gotivim taj stil i suvisno je pricati o njihovom uspehu dok su bili zajedno.
interesuje me:
-vase misljenje vezano za ovu grupu
-od djordja do timbea,muzicke skole,matrice,studija...
u principu recite sve sto znate o njima..
To nije muzika koju slušam i poznajem, ali više puta sam slušao i gledao Đorđa u raznim fazonima i momak je sjajan. Ono što razlikuje muzičare je glava, mozak, ne samo prsti ili glas. Jednostavno rečeno Đorđe je muzičar koji u svakom trenutku ima ideju i zna šta hoće. Gledao sam ga i u momentima kada je morao brzo da improvizuje gde se njegov talenat jasno video. Iako je i Đorđe mlad čovek sigurno da bi od njega imao šta da naučiš.

Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest