bad copy,wikluh sky,ajs nigrutin,timbe

Moderators: Reverse, Trooper

User avatar
MilanChe56
Posts: 38
Joined: 08 Jan 2010, 21:43

Re: bad copy,wikluh sky,ajs nigrutin,timbe

Post by MilanChe56 » 08 Jan 2010, 23:22

timbe neaktivan?

njegove lajne su mi uvek bile najjace na BC albumima, iako na pocetku nije imao toliko dobar flow kasnije se razvio i postao je guru domaceg rapa. pored ajsa i wikluha mozda deluje zanemareno, ali lik je ostao sa obe noge na zemlji. iako mozda ne nastupa u poslednje vreme toliko cesto kao MC, on svojim hiphop zurkama gura kulturu i treba mu odati ristekpu makar za to

uostalom pazarite novi album "praznik za usi", nema 3 nedelje kako je album izasao a vec se smatra jednim od nasih najboljih rap albuma ikada, flow je nenadmasan, svaka traka je na mestu

sepratin
Posts: 9
Joined: 26 Nov 2009, 20:24

Re: bad copy,wikluh sky,ajs nigrutin,timbe

Post by sepratin » 11 Jan 2010, 20:21

ljudi,danas sam cuo nove stvari od timbea preko yutuba
bilo bi steta da se ovakav album ne kupi originalle,uostalom,nemam reci,sve sto kazem pokvarice utisak,bez comennto,

svaka cast dzutime,
hvala za ovakav album

http://www.youtube.com/watch?v=72rJoxE9ebc

User avatar
MilanChe56
Posts: 38
Joined: 08 Jan 2010, 21:43

Re: bad copy,wikluh sky,ajs nigrutin,timbe

Post by MilanChe56 » 11 Jan 2010, 23:06

dva ortaka i ja smo bukvalno cekali da dzutim donese album na kobazz te subote :D

300kinti

sepratin
Posts: 9
Joined: 26 Nov 2009, 20:24

Re: bad copy,wikluh sky,ajs nigrutin,timbe

Post by sepratin » 12 Jan 2010, 10:58

skromnije od 300 kinti nije moglo,a i za ovakve stvari i ne bi zalio kesh ni par soma dingera!!
posluzice mi kao pokloni za prijatelje,da cuju bogovski rep..
ima jos jedna mnoogoo dobra stvar od njega,po meni mozda i pesma No 1 na nasoj sceni..

http://www.youtube.com/watch?v=jo_InUBJczM

User avatar
Duane
Fenderaš
Posts: 7040
Joined: 20 May 2008, 18:42
Location: way down in the desert

Re: bad copy,wikluh sky,ajs nigrutin,timbe

Post by Duane » 12 Jan 2010, 11:38

kool su oni svi, al zna se ko je vamo Hendrix, vojvoda nad vojvodama - Mr. Moskri, Prti Bee Gee
Kad mi mozak esid na rezance kida, osecam se kao arhitekta piramida
:ziveli:

User avatar
MilanChe56
Posts: 38
Joined: 08 Jan 2010, 21:43

Re: bad copy,wikluh sky,ajs nigrutin,timbe

Post by MilanChe56 » 13 Jan 2010, 00:57

ta stvar je matora par godina, ali odlicna je svejedno :D matra je nevidjeno tvrda i ima neverovatnih lajnova

moskri jeste bio tata, ali ga je taj nacin zivota stigao jbg... :krstise:

User avatar
Duane
Fenderaš
Posts: 7040
Joined: 20 May 2008, 18:42
Location: way down in the desert

Re: bad copy,wikluh sky,ajs nigrutin,timbe

Post by Duane » 15 Jan 2010, 15:57

samo da kazem da ja nisam cuo jednu pesmu od moskrija, nego jedno šes'...

User avatar
MilanChe56
Posts: 38
Joined: 08 Jan 2010, 21:43

Re: bad copy,wikluh sky,ajs nigrutin,timbe

Post by MilanChe56 » 15 Jan 2010, 20:14

sva ta fama o moskriju je nastala tek posle njegove smrti, to se slazem, ali to je kvalitet koji, cini mi se, ti nikada neces postici :grummel_2:

ako si zaista MC kakvim se predstavljas, onda moras postovati kolege, kako zive, tako mrtve

i ja isto imam bc duks kuci, pa se ne sirim po kraju i ne govorim kako su jedino oni dobri, jer to je uskoumno. pratim domacu rap scenu i znam vrlo dobro sta se desava tako da ne mozes da me uveris da su svi ostali reperi sabani, a ni o bcu ne znas par stvari da nabrojis, bez uvrede

pozdrav

User avatar
Reverse
Urednik
Posts: 1136
Joined: 20 Feb 2007, 02:52
Location: Niš
Contact:

Re: bad copy,wikluh sky,ajs nigrutin,timbe

Post by Reverse » 15 Jan 2010, 20:42

Ajmo sad lepo :D

sepratin
Posts: 9
Joined: 26 Nov 2009, 20:24

Re: bad copy,wikluh sky,ajs nigrutin,timbe

Post by sepratin » 16 Jan 2010, 13:07

brate pod 1
uporedo slusam bs,bad copy,shortija,who see-djeda i nojza,bwanu-septicku jamu :P
a ti sto mi pricas to meni ne treba..

2.TEMA JE: KARIJERA BAD COPY-A,SNIMANJA,PROGRAMI U KOJIMA RADE,VIKLEROVI VOKALI,mogu i pozitivni i negativni komentari,ALI SAMO STO SE TICE BAD COPIJA ...

3/mislim da ne treba da mi pisete odakle ljudi traze inspiracije,jer i to sam znam, ali mi treba nesto vise od ajsa,wiklera i timbea...

4/ne unosite druge repere i poredjenja..ne koristi mi nikako,a ni drugima...HVALA :D

User avatar
SoundHybrid
Posts: 15
Joined: 18 Sep 2012, 23:31
Location: Cacak, Srbija

Re: bad copy,wikluh sky,ajs nigrutin,timbe

Post by SoundHybrid » 25 Sep 2012, 13:08

Sky - Genije, tehnicki nadprosecan ali je to daleko od perfekcije. Vrhunski zapakuje i sprdnju i ozbiljnu stvar. Pravi muzicar, svestran, ne bavi se samo repom.
Timbe - Tehnicki prosecan ali je odlican MC, harizmatican, stvarno zivi hip hop i to svako ko je preslusao njegov "Praznik za usi" zna.
Ajs - Vecina se ne slaze, al' on je lik koji baca dve blasfemicne rime po liniji koje nemaju veze s' mozgom, ali po tome je i prepoznatljiv i zbog toga je prosao iako nije nikakva senzacija.

Kao skupina, veciom su radili sprdnje koje su uvek bile okej i uspesne.

User avatar
MetalFunk
Posts: 2764
Joined: 18 Dec 2008, 20:17

Re: bad copy,wikluh sky,ajs nigrutin,timbe

Post by MetalFunk » 25 Sep 2012, 15:30

SoundHybrid wrote:Sky - Genije, tehnicki nadprosecan ali je to daleko od perfekcije. Vrhunski zapakuje i sprdnju i ozbiljnu stvar. Pravi muzicar, svestran, ne bavi se samo repom.
Timbe - Tehnicki prosecan ali je odlican MC, harizmatican, stvarno zivi hip hop i to svako ko je preslusao njegov "Praznik za usi" zna.
Ajs - Vecina se ne slaze, al' on je lik koji baca dve blasfemicne rime po liniji koje nemaju veze s' mozgom, ali po tome je i prepoznatljiv i zbog toga je prosao iako nije nikakva senzacija.

Kao skupina, veciom su radili sprdnje koje su uvek bile okej i uspesne.
Sećam se da sam negde na tv-u čuo kako je Vikler kao klinac zarađivao tako što je drugim klincima prelazio igrice, ili bar delove u igrici koje nisu mogli preći. 'akav car! Pored toga se bavi dnb-om. Čak je i napravio soundtrack za 'Srpski film'. Što se Džutima tiče, tu se slažem. Trenutno vodi emisiju na b92 - beatdown. Sat vremena predobre zike! E, Nigrutin je već posebna stvar. On nije samo prepoznatljiv zbog rima koje nemaju veze s mozgom, već je prepoznatljiv zato što je maskota bed kopija :D I naravno, ko će zaboraviti tu facu :

Image

User avatar
Void
kulen zmija
Posts: 1284
Joined: 21 Dec 2007, 19:14
Location: Novi Sad

Re: bad copy,wikluh sky,ajs nigrutin,timbe

Post by Void » 27 Sep 2012, 03:58

1. Виклер је највећи клошар од свих њих, лик који је имао сав потенцијал и таленат на свету да прави невероватну музику и завршио је на гудри и вињаку и дошао до тога да рендом смара људе кад је пијан до изнемоглости и да на крају попије батине. Рецимо код нас у Сомбору кад су били пре пар година Виклер је заспао у снегу са вињаком у рукама поред дискотеке као најгори клошар, са све балама које су му цуриле низ фацу и усрао је наступ до пања.
Да има дар да направи чудо од матрице - има!
Да може да направи озбиљну музику - може!
Да је музички најпоткованији хип-хопер са ових простора - јесте!
Да може да направи језиво добар текст - може!
Да је сам себи засрао живот и таленат до пања и дошао до тога да ми се гади и кад га чујем и скоро сваки његов део пребацим - јесте!

2. Тимбе је најјачи део те тројке који је у приципу увек био у сенци друге двојице. Ја сам тек у скорије време почео озбиљно да обраћам пажњу на његове делове из Бед Копи периода и апсолутно ме је одувао. Прејака лирика, караткеристичан глас и флоу и невероватна харизма дебелог лика :)

3. Нигрутин је заиста био маскота Бед Копија.


е сад, ово је скроз субјективно наравно, капирам да има људи који рецимо готиве Виклера највише на свету, па бих био захвалан да ме не изнабадају чакијама због овога :mrgreen:

User avatar
miodrage
Posts: 25
Joined: 08 Apr 2010, 17:39

Re: bad copy,wikluh sky,ajs nigrutin,timbe

Post by miodrage » 28 Sep 2012, 01:13

al si se isro brate ovo za viklera al nema veze:)

inace opet su na okupu i skoro ce nov bum..

User avatar
nebojsak
Posts: 2836
Joined: 14 Mar 2009, 02:26
Location: Bgd

Re: bad copy,wikluh sky,ajs nigrutin,timbe

Post by nebojsak » 28 Sep 2012, 01:23

Void wrote:1. Виклер је највећи клошар од свих њих, лик који је имао сав потенцијал и таленат на свету да прави невероватну музику и завршио је на гудри и вињаку и дошао до тога да рендом смара људе кад је пијан до изнемоглости и да на крају попије батине. Рецимо код нас у Сомбору кад су били пре пар година Виклер је заспао у снегу са вињаком у рукама поред дискотеке као најгори клошар, са све балама које су му цуриле низ фацу и усрао је наступ до пања.
Да има дар да направи чудо од матрице - има!
Да може да направи озбиљну музику - може!
Да је музички најпоткованији хип-хопер са ових простора - јесте!
Да може да направи језиво добар текст - може!
Да је сам себи засрао живот и таленат до пања и дошао до тога да ми се гади и кад га чујем и скоро сваки његов део пребацим - јесте!

2. Тимбе је најјачи део те тројке који је у приципу увек био у сенци друге двојице. Ја сам тек у скорије време почео озбиљно да обраћам пажњу на његове делове из Бед Копи периода и апсолутно ме је одувао. Прејака лирика, караткеристичан глас и флоу и невероватна харизма дебелог лика :)

3. Нигрутин је заиста био маскота Бед Копија.


е сад, ово је скроз субјективно наравно, капирам да има људи који рецимо готиве Виклера највише на свету, па бих био захвалан да ме не изнабадају чакијама због овога :mrgreen:
Jbg, to je rokenrol. Uvek se desi nešto nepredviđeno i zajebano. Mislim da bi Kit Ričards mogao svašta da ispriča o tome.

Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest