Ima li repera?

Moderators: Reverse, Trooper

bane021
Posts: 5
Joined: 27 Sep 2009, 23:22

Re: Ima li repera?

Post by bane021 » 27 Sep 2009, 23:25

http://nexftcule.webs.com/ NoVi album C.U.L.E

smpshomi
Posts: 13
Joined: 04 Sep 2009, 00:14

Re: Ima li repera?

Post by smpshomi » 01 Nov 2009, 08:36

RESPECT!!!
I ja se bavim hip hop-om bolje reci ( odmah da kazem hip hop i rep nije isto ... za sve one kojima je to isto sranje a drugo pakovanje - to ako je rep grana hip-hop-a ne mora da znaci da je isto ... jednostavno jeste slicno , ali nije isto )
Moj ortak i ja imamo grupu ... RelaX ... prve pesme ocajne , nidje veze ... tek smo sad otkrili koju vrstu hopa da kidamo ... koja nam pashe ... Meshavina Gangsta - Chill ili Club imaju neke pesme koje su radjene na bum ali retko koju smo stvar dali da se slusa ...
Repera ima ima i hopera ... khm khm HIP HOP IS DEAD ??? Realno sagledajte stvari ... necu da ulazim u neku pricu ... mislim jeste mozda mrtav jer ga ne vidjate cesto na TV-u ili tako nesto ...a li se HIP HIP scena razvija polako ... videcete
slusate Cviju??? ( OMG WTF LOL !!! ) to je pribliiiiiiiiiznooooooo domacoj muzici ... tipa ceca ili tako nesto ... krenuo ko hip-hoper , ostao zapamcen ko hip -hoper ( shatro ) i sad cepa neki R'n'B sa nekim POP ritmovima ... zali boze .. Svi misle da je to rap ili hip hop , a on cepa cecu . AUTO TUNE MAJKA ZA ONE KOJI NE ZNAJU DA PEVAJU ILI NEMAJU VISOKE TONOVE !!!
ali necemo da omalovazavamo cenjene licnosti ... ovo je moje misljenje , ja tako mislim . Decka znam i postujem ga !!! ali kroz muziku ga ne volim ... ne mozete porediti muzicki pravac i privatan zivot i da iz jednog ili drugog poredite ponasanje coveka ili tako nesto . Malo je promenio misljenja o hip hopu i unistio je scenu ali boze moj ... valjda ce neko obljasniti sta je hip hop i rap ... samo treba izaci na videlo ....
HIP HOP NAS SPAJA I CINI JACIM ( znaju hoperi na sta mislim ;))) ))
RESPECT SVIMA , Peace & Love ... djeaaaaaaaa :))

Malasvetlana
Posts: 4
Joined: 10 Nov 2013, 18:36

Re: Ima li repera?

Post by Malasvetlana » 10 Nov 2013, 18:44

Hip hop je jednostavno rec za sve grane koje se nalaze u njemu, breakdance, beat box, dj, graffiti i rap. znaci rap je dio hip hopa a sad ako se bavis necime od toga sta sam sad nabrojio se isto bavis Hip hopom

Him-Self
Posts: 3
Joined: 05 Jan 2014, 23:24

Re: Ima li repera?

Post by Him-Self » 06 Jan 2014, 22:46

neznam dali volite vako nesto.... http://www.youtube.com/watch?v=M4T_BmMoEk0

User avatar
MetalFunk
Posts: 2764
Joined: 18 Dec 2008, 20:17

Re: Ima li repera?

Post by MetalFunk » 19 Jan 2014, 22:43

Kolko je matrica obecavala dok vokal nije upao...

LGT[SB]
Posts: 10
Joined: 15 Feb 2014, 00:07

Re: Ima li repera?

Post by LGT[SB] » 15 Feb 2014, 00:14

Evo ja se bavim Rep/HipHopom vec 12-13 godina, sad otvorio sam i muzicki studio. reko da se reprezentujem :P

Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest