BS - Diskretni heroji (novi album)

Moderators: Reverse, Trooper

Post Reply
User avatar
Technoboy_90
Posts: 67
Joined: 16 Jan 2009, 12:12
Location: Beograd

BS - Diskretni heroji (novi album)

Post by Technoboy_90 » 26 Jul 2010, 13:11

Konacno novi album Beogradskog sindikata, mozete ga skinuti na njihovom zvanicnom sajtu, pa ostavite ovde komentar kako vam se cini... Po meni sve je savrseno odradjeno i prica koja stoji iza pesama realno predstavlja stanje u nasoj zemlji i gradu.

User avatar
Doolio
Macho man-celavi batica
Posts: 3211
Joined: 09 Jun 2006, 02:27
Location: NBGD

Re: BS - Diskretni heroji (novi album)

Post by Doolio » 26 Jul 2010, 13:17

cuo sam i ja da je dobar, ali moci cu da ga preslusam tek ako se izdrogiram da ne znam za sebe:)

jednostavno, ne verujem da su napustili svoj 'joj sto smo do jaja' trip koji mi uzasno ide na *****. pritom kad se pojave onako kljasti ko gomila inzenjera sa prosekom 10.0 i pice takve rime, dodje mi da pojedem najblizi ormar.



my 2 cents, continue please

User avatar
Technoboy_90
Posts: 67
Joined: 16 Jan 2009, 12:12
Location: Beograd

Re: BS - Diskretni heroji (novi album)

Post by Technoboy_90 » 26 Jul 2010, 13:21

Vidi ja ih licno nisam pratio vec duze vreme ali kako god bilo nisu zeljni para i ne kurce se toliko a i stariji su nego ovi mladi "reperi" koji su ustvari samo nadrogirani indijanci. Znaci idu protiv sistema i ja podrzavam to u potpunosti jer ni ja ne pripadam klasi koja ima pare nego jedva sastvaljam kraj sa krajem. E sad necu da prosipam pamet jer hvala bogu imam sve jeste da je nesto jadno ali barem imam dovoljno i ne treba mi vise tako da mogu da razumem njihovu filozofiju. Sad ako se kurce uzivo to vec ne znam nisam ih gledao tj. slusao nigde.

Ludi ZlOcko
Posts: 6
Joined: 12 Apr 2011, 15:37

Re: BS - Diskretni heroji (novi album)

Post by Ludi ZlOcko » 19 Apr 2011, 18:49

BS- kraljevi Srpske hip hop scene, album je dobar, vredi ga kupiti

User avatar
ssmc
Floyd
Posts: 1974
Joined: 22 Oct 2007, 02:17
Location: Beograd
Contact:

Re: BS - Diskretni heroji (novi album)

Post by ssmc » 19 Apr 2011, 20:30

Dobar ovaj BullShit

User avatar
nebojsak
Posts: 2836
Joined: 14 Mar 2009, 02:26
Location: Bgd

Re: BS - Diskretni heroji (novi album)

Post by nebojsak » 29 Apr 2012, 02:34

Sa zadovoljstvom pejstujem svoj FB status koji se tiče ovih govnarčina:
Pokenjam se na leđa Beogradskom Sindikatu, skupini državno etabliranih bumbara govnara, na čelu sa Ognjenom Jankovićem, producentom Survivora i mužem bivše voditeljke Pinka, Biljane Janković, odnedavno preko veze zaposlene u Vladi Srbije kao savetnik, na čelu sa kolumnistom Politike Feđom Dimovićem, na čelu sa ekipom koja sve vreme proziva vazduh i nikad ništa konkretno, koja upotrebljava najniže porive u širenju fejk starog Beograda, usput se ližući sa vlastodršcima, nikad ne dirajući ni u šta konkretno u vezi zločina i pljačke koji se vrše širom zemlje. ***** vam mater, govnari, državno ustanovljeni, lažno urbani, legitimni naslednici Šapera, Krstića i ekipe.

User avatar
MetalFunk
Posts: 2764
Joined: 18 Dec 2008, 20:17

Re: BS - Diskretni heroji (novi album)

Post by MetalFunk » 29 Apr 2012, 12:23

mips.

User avatar
faks
Badmotorfinger
Posts: 1322
Joined: 21 Jan 2009, 23:23
Location: raskrsnica

Re: BS - Diskretni heroji (novi album)

Post by faks » 29 Apr 2012, 21:39

jel su to oni reperi.. govedina ?

cwija
Posts: 17
Joined: 28 Apr 2012, 20:37

Re: BS - Diskretni heroji (novi album)

Post by cwija » 29 Apr 2012, 23:53

pravo dobri pjevaci

User avatar
Void
kulen zmija
Posts: 1284
Joined: 21 Dec 2007, 19:14
Location: Novi Sad

Re: BS - Diskretni heroji (novi album)

Post by Void » 02 May 2012, 15:26

:lol2:

User avatar
miodrage
Posts: 25
Joined: 08 Apr 2010, 17:39

Re: BS - Diskretni heroji (novi album)

Post by miodrage » 08 May 2012, 20:30

bolje bs nego cvija..

User avatar
Doolio
Macho man-celavi batica
Posts: 3211
Joined: 09 Jun 2006, 02:27
Location: NBGD

Re: BS - Diskretni heroji (novi album)

Post by Doolio » 08 May 2012, 20:40

Па и не баш, Цвија бар ради то што ради и не трипује да ради нешто друго, јесте то мени све гадно, ал БС је ту друга категорија (тј. друга раван битисања, која просто не може да се мери са Цвијом, какву год он музику правио и због чега год је правио), бенд на режимском платном списку који као пљуцка против режима, поготово ми је екстра кад их видим у некој фенси емисији како причају нешто, онда пребацим на други канал и видим педесет њихових спотова, онда на трећем каналу ено их опет у некој емисији где наравно причају како их забрањују по медијима, који курац... Онај Феђа је у више буља него, не знам, Цукић и Лесендрић заједно са Истоком Павловићем и има више конекција и ти мени ја теби акција него Дачић, Цвија је лик који прави дебилне песме да би прцо клинке. Што се мене тиче, но контест:)

Океј, јесам претходно написао два цента, нек их буде четири:) Мислим, да не буде да сам геј што палим, ал стварно ми се не дискутује о тим ликовима, нек буде ово мојих четири цента закуцаних у камену, а ко воли, нек слуша:)

User avatar
Void
kulen zmija
Posts: 1284
Joined: 21 Dec 2007, 19:14
Location: Novi Sad

Re: BS - Diskretni heroji (novi album)

Post by Void » 08 May 2012, 22:41

kapiram da bi i BS da prcaju od svoje rabote, samo mi deluju kao likovi koji bi da prcaju one ribe što drže do toga da su inteligentne, a dovoljno su glupe da misle da su oni carevi hip hopa na ovim prostorima. Plus da pored toga imaju i velike sise.

beside the obvious, zaista ne vidim zašto taj album nisu nazvali "Diskretni imbecili".

...naravno, samo moja 2 denara.

cwija
Posts: 17
Joined: 28 Apr 2012, 20:37

Re: BS - Diskretni heroji (novi album)

Post by cwija » 08 May 2012, 23:35

Doolio wrote:је у више буља него, не знам, Цукић и Лесендрић заједно са Истоком Павловићем

vr

cwija
Posts: 17
Joined: 28 Apr 2012, 20:37

Re: BS - Diskretni heroji (novi album)

Post by cwija » 28 May 2012, 20:57

Image

Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest