Struka

Moderators: Reverse, Trooper

User avatar
ssmc
Floyd
Posts: 1974
Joined: 22 Oct 2007, 02:17
Location: Beograd
Contact:

Re: Struka

Post by ssmc » 20 Feb 2009, 04:19

Nisu baš fejck mentoli...on to više razrađuje na misaonom nivou....dođe nu slično kao masturbacija.... :mrgreen:

Što ne znači da nije troo

User avatar
Duane
Fenderaš
Posts: 7040
Joined: 20 May 2008, 18:42
Location: way down in the desert

Re: Struka

Post by Duane » 20 Feb 2009, 11:34

ssmc wrote:Nisu baš fejck mentoli...on to više razrađuje na misaonom nivou....dođe nu slično kao masturbacija.... :mrgreen:

Što ne znači da nije troo
znaci da je false;

User avatar
Ivinci
Posts: 111
Joined: 16 Jun 2008, 17:41

Re: Struka

Post by Ivinci » 20 Feb 2009, 15:47

čekaj sad neko mora da ima opasana dva uzija i tri bombe za pojasom, da su ga karali u ćuzi, da pljačka radnje posle 12 noću i da ima toliko gelera u sebi da više nikad ne sme da ide ni blizu aerodromske kontrole kako bi stekao pravo da piše stihove ili pravi pesme??

lično ga poznajem i znam da nije neki nafuran tip ili neki gangsta wannabe nego je baš gotivan lik, jednostavno ima smisao da napiše dobre stihove
završava pravni fakultet a u slobodno vreme se igra rimama

User avatar
kurtrose
Posts: 706
Joined: 06 Oct 2008, 15:38

Re: Struka

Post by kurtrose » 20 Feb 2009, 16:25

Ma to su predrasude o reperima, kao ako repujes o ulici, kriminalu i sl moras da budes neki probisvet..
Sha, koji je sada izdao svoj album a nekada je bio sha iz Shaila rep dvojca, mi je brat i skroz je normala osoba,zajebant, opusten i sve sto ide uz to, a pogledajte na youtube-u spot i pesmu ''S krunom'' koja se vrti sa tog novog cd-a...

User avatar
HeatMan
Posts: 345
Joined: 25 Nov 2008, 03:12

Re: Struka

Post by HeatMan » 23 Feb 2009, 11:28

Ivinci wrote:čekaj sad neko mora da ima opasana dva uzija i tri bombe za pojasom, da su ga karali u ćuzi, da pljačka radnje posle 12 noću i da ima toliko gelera u sebi da više nikad ne sme da ide ni blizu aerodromske kontrole kako bi stekao pravo da piše stihove ili pravi pesme??

lično ga poznajem i znam da nije neki nafuran tip ili neki gangsta wannabe nego je baš gotivan lik, jednostavno ima smisao da napiše dobre stihove
završava pravni fakultet a u slobodno vreme se igra rimama

samo mi reci dal si ti basista iz "ochi u ochi"?

User avatar
Ivinci
Posts: 111
Joined: 16 Jun 2008, 17:41

Re: Struka

Post by Ivinci » 02 Mar 2009, 15:23

?? basista ??

ne, zasto pitas?

User avatar
bokicasa
Posts: 828
Joined: 08 Nov 2008, 11:42
Location: vozdovac,beograd

Re: Struka

Post by bokicasa » 02 Mar 2009, 21:52

video sam da je neko pisao o moskriju i prti bg-u.Ocu da vam kazem da nisam video ludjeg coveka od moskrija,tj. pokojnog davora..igrali smo basket redovno,a on nas je sve uveseljavao svojim rimama i glupiranjem,vec pred kraj se videlo da pati od neke bolestine i da se raspao totalno,al ipak,svima je bilo krivo kad je umro...dok sam bio manji,jelte sad imam 2 metra i 100 kila,znao je da me uhvati i da me nosi kroz kraj naopacke,i tako celu noc muci nas 2-3...sve u svemu,strasan lik,strasan mc,steta sto je izgubio sebe i zivot tako rano..

User avatar
HeatMan
Posts: 345
Joined: 25 Nov 2008, 03:12

Re: Struka

Post by HeatMan » 07 Mar 2009, 17:35

bokicasa wrote:video sam da je neko pisao o moskriju i prti bg-u.Ocu da vam kazem da nisam video ludjeg coveka od moskrija,tj. pokojnog davora..igrali smo basket redovno,a on nas je sve uveseljavao svojim rimama i glupiranjem,vec pred kraj se videlo da pati od neke bolestine i da se raspao totalno,al ipak,svima je bilo krivo kad je umro...dok sam bio manji,jelte sad imam 2 metra i 100 kila,znao je da me uhvati i da me nosi kroz kraj naopacke,i tako celu noc muci nas 2-3...sve u svemu,strasan lik,strasan mc,steta sto je izgubio sebe i zivot tako rano..
kakve bolesti? O.D.-ovao je..
Ivinci wrote:?? basista ??

ne, zasto pitas?
zato shto sam upoznao tog lika pa da vidim dal si to ti... :) poshto mi se chini da si reko negde da ga poznajesh i to.. :)

idi dole na vashe radove i overi moju temu.. imash par zanimljivih pesmica i strukinu jednu novu

User avatar
bokicasa
Posts: 828
Joined: 08 Nov 2008, 11:42
Location: vozdovac,beograd

Re: Struka

Post by bokicasa » 07 Mar 2009, 17:50

to ne znam,nisam siguran,al se videlo da ga nesto u bukvalnom smislu jede...kasnije su krenule one standarne price i nagadjanja,te hiv,te hepatitis c,te raznorazni kurci palci...

mcmilky
Posts: 3
Joined: 10 May 2009, 14:09

Re: Struka

Post by mcmilky » 10 May 2009, 14:31

STRUKA JE KVALITETAN MC,KAO I CEO BASSIVITY,DOK SU ONI VLADALI SCENOM REP JE BIO NA VRHU KOD NAS.KVALITENE MATRICE,TEKSTOVI,SPOTOVO.

User avatar
Nyarlathotep
MF veteran
Posts: 1625
Joined: 10 May 2007, 22:20

Re: Struka

Post by Nyarlathotep » 11 May 2009, 15:31

HeatMan wrote:
bokicasa wrote:video sam da je neko pisao o moskriju i prti bg-u.Ocu da vam kazem da nisam video ludjeg coveka od moskrija,tj. pokojnog davora..igrali smo basket redovno,a on nas je sve uveseljavao svojim rimama i glupiranjem,vec pred kraj se videlo da pati od neke bolestine i da se raspao totalno,al ipak,svima je bilo krivo kad je umro...dok sam bio manji,jelte sad imam 2 metra i 100 kila,znao je da me uhvati i da me nosi kroz kraj naopacke,i tako celu noc muci nas 2-3...sve u svemu,strasan lik,strasan mc,steta sto je izgubio sebe i zivot tako rano..
kakve bolesti? O.D.-ovao je..


nazalost, to je istina.
nisma ga licno poznavao, ali znam mnoge sa radio skca i sa Medaka i Jerkovica, i o tom coveku pljuste samo pozitivne price. svi, ali svi do jednog, govore da je bio drugarcina i veliko srce.

ja znam samo da je Moskri bio ubedljivo najludji, najprljaviji i najludicniji MC na ovim prostorima ikad. dan danas njegove rime me zaprepaste, namseju, izbedace, a smara me generalno domaca hip hop prica. Moskri je mozda bio djanki i ludak, ali i 100% inteligentan, skroman, dobar i duhovit decko iz beogradskog predgradja, a ne taj nesretni sin Minimaxa i ti ostali Pink likovi - grozota.

User avatar
bokicasa
Posts: 828
Joined: 08 Nov 2008, 11:42
Location: vozdovac,beograd

Re: Struka

Post by bokicasa » 12 May 2009, 10:15

davor(moskri) je stvarno bio totalno otkacen,pozitivan i nasmejan li..uvek nas je zasmejavao,nosio po kraju itd itd...ovo ne govorim zato sto je umro ili slicno,stvarno je bio omiljen lik..

User avatar
Nyarlathotep
MF veteran
Posts: 1625
Joined: 10 May 2007, 22:20

Re: Struka

Post by Nyarlathotep » 12 May 2009, 11:27

verujem.
nisi jedini koji to govori.

R.I.P. Moskri, najveca legendo domaceg hopa.
:ziveli:

Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest