ovo nije lose

Moderators: Reverse, Trooper

Post Reply
vasko
Posts: 1045
Joined: 12 Feb 2008, 13:21
Location: Nis

ovo nije lose

Post by vasko » 26 Apr 2009, 22:27

http://www.youtube.com/watch?v=JJdKKd3tTAQ

uopste nije lose,ovo klinci neki izgleda

meni se svidja

User avatar
Doolio
Macho man-celavi batica
Posts: 3211
Joined: 09 Jun 2006, 02:27
Location: NBGD

Re: ovo nije lose

Post by Doolio » 26 Apr 2009, 23:12

sevdah bejbi ako se dobro secam (ima tome deset godina, pa je moguce da sam oblentavio za to vreme) mu dodje ortak od mog ortaka, tako da nisu klinci, a ovo drugo nemam pojma:)

User avatar
sirac-šunka
vragolan
Posts: 4004
Joined: 10 Nov 2007, 10:02
Location: niš
Contact:

Re: ovo nije lose

Post by sirac-šunka » 26 Apr 2009, 23:43

sevdahBABY je uvaženi član: http://muzicki-forum.com/forum/memberli ... ile&u=1541 ...sa cela dva posta :)


Moj omiljeni hit:
[youtube]6wskfUdVCeM&feature=related[/youtube]
Ofišal sajt: http://www.sevdahbaby.com/
MySpace: www.myspace.com/sevdahbaby
FB: www.facebook.com/pages/sevdahBABY/7373948351

Inače, pominjao sam čoveka par puta kad se pričalo o Beoviziji, ali očigledno da to nije bilo mesto za njega pošto ga i nekon mojih postova niko nije primetio...


Pa da ispromovišem drugara kad je već pomenut :D

Milan Stanković aka sevdahBABY rođen 06.02.1980. u Nišu, gde je završio gimnaziju. U BG-u je kasnije diplomirao arhitekturu.
Sedeli smo u istoj klupi u osnovnoj školi. U prvoj godini gimnazije smo osnovali pop-aternative bend "Acid Puzzle". Bendić nam se raspao kad je ovaj otpalio za BG zbog studija, doduše malo pre toga da budem iskren.
Još od kompa PC386 i programa Fast Tracker, koji sam mu ja nabavio od drugara svog brata (program je stao na dva floppy disca :!: ), Sevdah (tada još uvek samo Milan :) ) se zainteresovao za kompjutersku muziku, ta je tako nazovemo. Može se reći da se kasnije bacio na elektroniku i house, malo kombinovao tarabuke po uzoru na dZihan&Kamien-a, npr :hide: .
Zajedno je radio i neke stvari sa svojim cimerom, čini mi se da mu je Proya ostao nick... (Ognjan M.).
Tu su u ekipi i Ape DJ (s vremena na vreme), DJ Flip, Eve Mezei (vokal), Andrija (bubanj). Na Beoviziji je pevao ovaj dečkič Miki Element.

Ako sam nešto pogrešio, neka ovaj ispravi, mogo bi nekad da se uloguje i kad ne treba da proda neku staru opremu...


Pozz

vasko
Posts: 1045
Joined: 12 Feb 2008, 13:21
Location: Nis

Re: ovo nije lose

Post by vasko » 27 Apr 2009, 19:17

prilicno impresivno !

u cemu on radi ?

User avatar
sirac-šunka
vragolan
Posts: 4004
Joined: 10 Nov 2007, 10:02
Location: niš
Contact:

Re: ovo nije lose

Post by sirac-šunka » 27 Apr 2009, 20:40

Nove informacije, Beni - kako već, jeste DJApe, koga sam pomenuo, pa čisto da dodam i ovu informaciju ako nekog zanima...
vasko wrote:prilicno impresivno !
Koliko mogu da budem objektivan, i ja bih to isto rekao. Znači, njegovu muziku mogu ladno da ubacim u playlistu uz redovne stvari koje slušam (videti temu "Šta slušate sada" :) ) i ne samo da apsolutno ne mogu da primetim da su stvari rađene u kućnoj produkciji, nego me čak i uvek pokrenu, trgnem se, oslušnem malo pažljivije i uvek mi se iznova sve više dopadnu.
vasko wrote:u cemu on radi ?
Reci, šta te još interesuje?

User avatar
DrGreenthumb
MF veteran
Posts: 1249
Joined: 31 Oct 2006, 21:42
Location: Beograd

Re: ovo nije lose

Post by DrGreenthumb » 27 Apr 2009, 20:55

Woooow! Impresivno! MOAR! :D

vasko
Posts: 1045
Joined: 12 Feb 2008, 13:21
Location: Nis

Re: ovo nije lose

Post by vasko » 27 Apr 2009, 21:20

mislio sam na software....

i sta slusa on? pretpostavljam da pise na myspejsovima i fejsbucima ali imam spor net,ne mogu da otvaram velike strane....

User avatar
sirac-šunka
vragolan
Posts: 4004
Joined: 10 Nov 2007, 10:02
Location: niš
Contact:

Re: ovo nije lose

Post by sirac-šunka » 27 Apr 2009, 21:31

A software. Pa ništa extra, Nuendo i gomilu plug-in-ova.
Ajd da spomenemo i hardware, tu je M-Audio FireWire Solo, Tapco sa 8-icama monitori, M-Audio midi klavijatura, rakao bih sa 88 dirki, zvucno tretirana soba sa onim bass trails apsorberima, gomila gitara, Line6 Pod X3... i mislim da bi to bilo to. A da i Rode N-bemliga-koji-beše (nisam još overio ovu spravu, nova je) mikrofon.

I naravno tu je mnogogodišnje iskustvo od vremena kada je postojao 386 i 486 PC :D

Od Muzike sluša Raul Midon-a, Bassement Jaxx, Roisin Murphy... možda i nije neki reprezentativan spisak, to mi je prvo palo na pamet... ne mogu sad da se setim svega, a s obzirom da sam ja ovde, a on u BG-u, nije baš da se viđamo i čujemo svaki dan.



Ajd videću da ga nateram da čekira ovu temu, ako nekog još zanima?

User avatar
Duane
Fenderaš
Posts: 7040
Joined: 20 May 2008, 18:42
Location: way down in the desert

Re: ovo nije lose

Post by Duane » 27 Apr 2009, 22:07

sirac-šunka wrote: Inače, pominjao sam čoveka par puta kad se pričalo o Beoviziji, ali očigledno da to nije bilo mesto za njega pošto ga i nekon mojih postova niko nije primetio...
primetio sam ja... ozbiljno, cak sam i klipove pogledao, bilo mi interesatno, al nisam pominjao jer kad sam video post tema sa beovizijom je vec otisla k'vragu sa pricom o korupciji i slicnome i o slicnim radostima...

User avatar
sirac-šunka
vragolan
Posts: 4004
Joined: 10 Nov 2007, 10:02
Location: niš
Contact:

Re: ovo nije lose

Post by sirac-šunka » 06 Jun 2009, 15:34

Evo malo novog od Sevdaha, terao sam ga da sam postavi, ali skroman čovek, izgleda :)




SZT
Posts: 37
Joined: 29 May 2009, 04:13

Re: ovo nije lose

Post by SZT » 20 Jun 2009, 18:04

ovo jeste lose ako cemo da repujemo o tome ko ima kakva kola i kajle fuck that ( komercijala ) ...
e da ovo je sranje... ako cemo biti u fazonu dizel , lude 90, mafijasi ovo ono onda bih vam samo rekao da odslusate South Side '' DIVLJI DIVLJI JUG''
evo jedna od pesama !
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=MzQtryZQ ... re=related[/youtube]
http://www.youtube.com/watch?v=MzQtryZQ ... re=related

User avatar
sirac-šunka
vragolan
Posts: 4004
Joined: 10 Nov 2007, 10:02
Location: niš
Contact:

Re: ovo nije lose

Post by sirac-šunka » 22 Jun 2009, 12:23

Čini mi se da si malko promašio poJentu. Ko bi zaboga želeo da je u retard gagsta rep fazonu zaboga. :roll:

Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest