Prebacivanje u drugu muzicku skolu?

Moderator: Critical

Post Reply
User avatar
Marcos88
Posts: 8
Joined: 16 Oct 2009, 15:58

Prebacivanje u drugu muzicku skolu?

Post by Marcos88 » 08 Nov 2009, 17:38

Ovako,ja sam ove godine upisao nizu solo pevanja,sad ja sam prosao u dve skole ali sam se malo pokajao oko svog odabira..pa me interesuje da li je moguce da se prebacis u drugu muzicku ali direktno u drugi razred? ili moras ponovo da budes prva? i ako je to moguce koja je procedura???..znam lika koji je pao godinu pa se prebacio u drugu skolu jer mu je laksa ali on je vec u srednjoj..

User avatar
Marcos88
Posts: 8
Joined: 16 Oct 2009, 15:58

Re: Prebacivanje u drugu muzicku skolu?

Post by Marcos88 » 08 Nov 2009, 19:41

Jos kad bi neko odgovorio..

User avatar
Kole man
Posts: 549
Joined: 04 Nov 2008, 21:56

Re: Prebacivanje u drugu muzicku skolu?

Post by Kole man » 09 Nov 2009, 00:30

brate ima 6 ljudi na forumu koji idu u muzicke tako da ces morati da sacekas malo vise od 2 sata :ziveli:

User avatar
Reverse
Urednik
Posts: 1136
Joined: 20 Feb 2007, 02:52
Location: Niš
Contact:

Re: Prebacivanje u drugu muzicku skolu?

Post by Reverse » 09 Nov 2009, 04:01

Marcos88 wrote:Ovako,ja sam ove godine upisao nizu solo pevanja,sad ja sam prosao u dve skole ali sam se malo pokajao oko svog odabira..pa me interesuje da li je moguce da se prebacis u drugu muzicku ali direktno u drugi razred? ili moras ponovo da budes prva? i ako je to moguce koja je procedura???..znam lika koji je pao godinu pa se prebacio u drugu skolu jer mu je laksa ali on je vec u srednjoj..
Mozes naravno, samo ti je potrebno svedocanstvo o zavrsenoj 1. godini i verovatno jos neka dokumentacija! Posto si ove godine upisao, zavrsi u toj skoli pa se sledece prebaci u drugu! Na kraju krajeva poseti sekretarijat te muzicke pa se raspitaj, oni najbolje znaju!

User avatar
Marcos88
Posts: 8
Joined: 16 Oct 2009, 15:58

Re: Prebacivanje u drugu muzicku skolu?

Post by Marcos88 » 10 Nov 2009, 12:23

Hvala Puno!!!! :D jos me samo interesuje,da li treba da se polaze nesto,jer predpostavljam da treba,realno sto bi bilo koja skola primala tek tako imaju oni svoje ucenike,mada ima ljudi koji odustaju jer shvate da im se ne svidja.. :ziveli:

User avatar
Reverse
Urednik
Posts: 1136
Joined: 20 Feb 2007, 02:52
Location: Niš
Contact:

Re: Prebacivanje u drugu muzicku skolu?

Post by Reverse » 10 Nov 2009, 22:43

Marcos88 wrote:Hvala Puno!!!! :D jos me samo interesuje,da li treba da se polaze nesto,jer predpostavljam da treba,realno sto bi bilo koja skola primala tek tako imaju oni svoje ucenike,mada ima ljudi koji odustaju jer shvate da im se ne svidja.. :ziveli:
Kol'ko ja znam isti je kriterijum na nivou drzave, tako da ne verujem da ce neka skola koja je "bolja" da ti trazi da dodatno polazes neki diferencijalni ispit ili tako nesto... U svakom slucaju svrati ti do sekretarijata da ne nagadjamo! Stalno nesto menjaju :lol: :ziveli:

Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest