Pomoc

Moderator: Critical

Post Reply
User avatar
Lyss96
Posts: 2
Joined: 25 Jan 2010, 20:05

Pomoc

Post by Lyss96 » 25 Jan 2010, 20:28

Ovako..imam 13 godina..uskoro punim 14...i volela bih da se upisem u muzicku skolu...ali moj otac kaze da to nema smisla...zato sto sam prerasla taj uzrast kada treba da se upisujem(on inace svira(koliko ja znam :O) gitaru(i akausticnu i elektricnu,klavjaturu..pa se razume u muziku)..volela bi da u muzickoj sviram gitaru(posto ne volim toliko klasnicnu muziku)....i da li neko moze malo da mi pojasni sta se u stvari radi u muzickoj skoli(ja sam pocetnica..pevam ceo zivot..ali sam pocela za muziku da se zanimam prosle godine u maju)...svaki komentar znaci... ;]

ognjen93
Posts: 601
Joined: 02 May 2009, 16:44
Location: Pensacola FL

Re: Pomoc

Post by ognjen93 » 25 Jan 2010, 20:38

Ne mozes da upises muzicku skolu sada trebala si to mnogo ranije , eventualno nesto vandredno sada , a i tamo se radi klasika Tarega i kompanija , ako hoces pevanje da upisujes ja mislim da treba da sacekas jos 2 god pa upisi solo pevanje... . A za gitaru najbolje da te neko nauci osnovne akorde i skale, pa onda odes kod nekog boljeg nastavnika..... Ja sam do skoro imao taj kompleks sto nikada nisam zavrsio muzicku i onda, kad sam skapirao da bolje sviram i vise znam od vecine njih koji su zavrsili nizu muzicku sam skapirao da je samo bitno da naucis ne gde ces i kada da naucis ....

User avatar
Lyss96
Posts: 2
Joined: 25 Jan 2010, 20:05

Re: Pomoc

Post by Lyss96 » 25 Jan 2010, 20:42

izvini sto te smara(verovatno ;])..a.l ista je to solo pevanje??msm gde se upisuje i tako to?? :( :( primetila sam da ne znam nista o muzici :( :(

Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest