Moj pokusaj pevanja, vredi li nastaviti?

Moderator: Critical

Post Reply
IQuser
Posts: 3
Joined: 02 Oct 2013, 19:51

Moj pokusaj pevanja, vredi li nastaviti?

Post by IQuser » 02 Oct 2013, 20:12

Pozdrav svima, ovo je moja prva poruka na ovom forumu :ziveli:

Danas je bio mnogo dosadan dan i od dosade krenem da snimam sebe kako pevam na telefon, budite iskreni i recite mi da li mogu da budem pevac (zabavnih, narodnih, rep) pesama?

Mogu reci da sam totalno muzicki neobrazovan, kad sam bio klinac na muzickom u osnovnoj skoli do cetvrtog razreda smo pevali na casu, mene su uvek hvalili kako sam odlicno skidao svakog pevaca, ucitelj me je forsirao za to i moje roditelje takodje, medjutim nisam nista sa tim nastavio i retko kad sam i kuci iskreno pevao sve do sada, (imam 20 godina), u periodu od 12-18 godine mi je glas mutirao, pa kad sam pokusao da pevam bilo je lose, sada sam evo pokusao pa poslusajte, vec sam pustio ovo par osoba i rekli su mi da je super, meni se cini solidno posto nisam vezbao ove pesme i snimano je na telefonu (Galaxy Young).

Slobodno budite iskreni, recite "pojma nemas, nikada rec da nisi progovorio", "nisi los, treba raditi sa tobom"...

IQuser
Posts: 3
Joined: 02 Oct 2013, 19:51

Re: Moj pokusaj pevanja, vredi li nastaviti?

Post by IQuser » 02 Oct 2013, 20:16

kako da okacim zvuk? ne mogu preko soundcloud-a, ispadne mi ime i prezime, jer sam se preko gmail-a prijavio?

IQuser
Posts: 3
Joined: 02 Oct 2013, 19:51

Re: Moj pokusaj pevanja, vredi li nastaviti?

Post by IQuser » 02 Oct 2013, 20:22


Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest