Razvoj benda

Moderator: Critical

User avatar
Doolio
Macho man-celavi batica
Posts: 3211
Joined: 09 Jun 2006, 02:27
Location: NBGD

Post by Doolio » 30 Dec 2006, 19:59

iz tvoje price je sasvim jasno da su u pitanju ljudi, a ne sama cinjenica da ste razliciti, kao sto sam rekao, ja sam imao super iskustva sa tim, zato sto smo cherishovali nasu razlicitost:) i nastalo je par bas blesavih pesama koje ne mozes da ukalupis.
da, vidim da kazes da cekas faks, sad je sve jasnije:) ljudima u teen godinama je mnogo bitno da se izdeklarisu i da budu iskljucivi jer ih to definise, kasnije to postaje toliko nebitno da je smesno, tako da mislim da ces imati pozitivnija iskustva sa uklapanjem razlika kako vreme bude islo:)

User avatar
LazaRocker
Posts: 739
Joined: 15 Mar 2008, 21:58
Location: Nis

Re: Razvoj benda

Post by LazaRocker » 12 Jun 2008, 19:40

Znam da odavno niko nije pisao na temu, al' ne mogu da odolim da ne kazem kakva je trenutna situacija u bendu,kad je neko to vec pomenuo.
Solo gitarista: death and trash metal
Klavijaturista: Rock, starogradske...
Basista i ritam gitarista: hard i ex-yu rock
Ja: Hard rock, rock i punk
Bubnjar: Turbo folk

vbraca
vrabac
Posts: 2107
Joined: 14 Aug 2007, 14:55

Re: Razvoj benda

Post by vbraca » 12 Jun 2008, 20:03

Bubnjar vam je najaci! :lol:
Mozda mozemo preko leta da radimo neke narodnjacke tezge! :lol:

User avatar
Blingo
Posts: 586
Joined: 04 May 2008, 19:41
Location: Beograd

Re: Razvoj benda

Post by Blingo » 13 Jun 2008, 00:16

Evo da dodam i ja neka svoja iskustva i mišljkenja na ovu temu...

Ja sam UVEK insistrirao da mi u benu budu ljudi sa kojima sam kao brat.Ko što Zoli reče,a ja ću parafrazirati,ako ne mogu da ti kažem "alo konju koji k***c to sviraš?!" to u startu,bar po meni,gubi na draži i na sveukupnom odnosu u bendu.

Iz ovog razloga nikada nisam svirao u,nazovimo ih tako, tudjim bendovima,već sam uvek želeo i svirao sa odredjenom postavkom ljudi sa kojom se i privatno družim,nevezano za bend.Naravno,ja nisam profesionalac, niti sam ikada skupljao bend s idejom da radimo svirke,tezge,turneje ili šta već.Bend je meni/nama dobra prilika da jednom/dva puta nedeljno posedimo, popijemo koje pivo,iskuliramo se od obaveza,a da pritom i uradimo nešto kreativno.

Nikada mi nije bilo jasno kako to ljudi sviraju u istom bendu,a kada se sretnu na ulici jedva da se jave jedan drugom! :grummel_2: Verujte mi,bilo mi je u najmannju ruku....čudno!

Takodje,u nekom adolescentskom periodu,svirao sam u bendu (svega par meseci) gde gitarista ne gotivi pevača,a svi oni zajedno samraju bubnjara! :? Naravno,taj bend se brzo raspao...

Raznolikost u bendu?Što se mene tiče,više je nego poželjna!

Bubnjar sluša Jazz,
ja slušam sve i svašta od hip-hopa,preko punk-a do bluza,
gitarista hoće da pravi naki samba-drum projekat
basista sluša oi! i kantri.
A kada se sakupimo,trenutno sviramo neki zajebantski-punk-rock i više smo neko srećni!

User avatar
LazaRocker
Posts: 739
Joined: 15 Mar 2008, 21:58
Location: Nis

Re: Razvoj benda

Post by LazaRocker » 17 Jun 2008, 20:04

vbraca wrote:Bubnjar vam je najaci! :lol:
Mozda mozemo preko leta da radimo neke narodnjacke tezge! :lol:
Moze, pitacu ga da vidim dal' ce da pristane :lol: :lol: :lol: . No seriously, on je jedan od onih koji metal zovu metalica. :roll: :roll: :roll:

Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest