Koje pojačalo do 15W sa dosta opcija?

Moderator: Critical

Post Reply
User avatar
CharlieFSA
Posts: 158
Joined: 30 Jan 2009, 11:28
Location: Stadium
Contact:

Koje pojačalo do 15W sa dosta opcija?

Post by CharlieFSA » 28 Feb 2009, 10:52

E ovako ljudi reseno je kupujem novo pojacalo. E sada, potrebne su mi preporuke dakle voleo bih da kupim pojachalo za koje se kasnije neche ispostaviti da nesto nece moci da se prikljuchi na njega dakle da ima moguchnost za foot-switch ili bilo sta slichno shto che meni kasnije trebati tj. procesori, pedale ... i tako to. Mogu samo da kazem da bi mi mi bilo vazno da je pojachalo nekog normalnog kvaliteta nista extra ali ne ni neki krs. Odgovaralo bi mi da je jacina 15w i to bi bilo to. Eto chekam vase preporuke. Unapred zahvalni Charlie.

User avatar
dejankuki
Ćale - moderator
Posts: 4054
Joined: 13 Aug 2007, 21:54
Location: Knjazevac
Contact:

Re: Koje pojačalo do 15W sa dosta opcija?

Post by dejankuki » 28 Feb 2009, 11:57

Pogledaj Randall RX25R...


Ja sam odlepio koliko se meni svidja. Cak.. Ima veeeoma pristojnu distorziju, reverb... i samo dodas eventualno delay i WAH i apsolutno ti nista vise ne teba. Ima i footswitch opciju.


Mislim jedino sto ima 8" zvucnik, pa za neke bolje svirke i nije... ali za kucno sviranje i vezbanje u nekoj prostoriji gde bubnjar nije zverko... ma dushu dalo!



Image

User avatar
CharlieFSA
Posts: 158
Joined: 30 Jan 2009, 11:28
Location: Stadium
Contact:

Re: Koje pojačalo do 15W sa dosta opcija?

Post by CharlieFSA » 28 Feb 2009, 13:30

Tvoja preporuka je odlichna i ovo je neshto shto bi odgovaralo onome shto sam trazio. Hvala puno. Medjutim, znam da chu da ispadnem malo date ali uzasno mi se ne dopada taj njegov moderan "look" i taj font i tako to sve, nadam se da sam uspeo da objasnim ono na shta mislim. Vise bih vole neki kao "vintage stayle" dakle te karakteristike i sve to ali malo taj izgled drugachiji da bude. Znam da je to poslednje na shta bih trebalo da obracham paznju ali mi je ipak mi jevazno.

User avatar
sl0e
Posts: 1495
Joined: 17 Feb 2008, 03:00
Location: Beograd

Re: Koje pojačalo do 15W sa dosta opcija?

Post by sl0e » 28 Feb 2009, 14:45

CharlieFSA wrote:uzasno mi se ne dopada taj njegov moderan "look" i taj font i tako to sve
:shock:
Kao sto si i sam rekao, to je zadnje na sta treba da obracas paznju. Moj savet ti je da ides i probas gomilu pojacala (Vox, Roland itd), ali istovremeno keep an eye na oglase, posto mozes da napravis super-povoljan deal. Ne znam koliki ti je budzet, ali ti preporucujem nesto sa lampom u pretpojacanju. :ziveli:

User avatar
CharlieFSA
Posts: 158
Joined: 30 Jan 2009, 11:28
Location: Stadium
Contact:

Re: Koje pojačalo do 15W sa dosta opcija?

Post by CharlieFSA » 28 Feb 2009, 14:55

Ma znam ali realno i na to treba obrachati paznju zashto da ne ... ipak trebam imati ono zbog chega chu biti srechan. Ukupno.

Da svakako chu uraditi tako kako si mi rekao ali sam hteo sa nekim predznanjem da odem tamo :)

Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest