Help a noob (da li da kupim Eko GG3 gitaru)

Moderator: Critical

Post Reply
Dusank_ns
Posts: 9
Joined: 05 Jan 2009, 22:39
Location: Novi Sad

Help a noob (da li da kupim Eko GG3 gitaru)

Post by Dusank_ns » 22 Mar 2009, 15:40

Uglavnom, reshio sam da naucim da sviram gitaru, i razmishljam da kupim elektricnu i za oko mi je zapala ova gitara:
Image
Eko GG3 See thu blue finish

uglavnom, italijnaska prizvodnja, super izgleda i koshta nekih 250-300e, valjda, treba jos da proverim
ovo je oficijalni link
http://www.eko.it/international/prElKad ... lFlmTp.htm

svi komentari, utisci saveti su dobro dosli :)

User avatar
kosta
Posts: 25
Joined: 04 May 2009, 16:19

Re: Help a noob

Post by kosta » 07 May 2009, 19:06

Gitarica izgleda sooper ali ne preteruj.... Za pocetak bih ti preporucio neku kao moju.
Ja imam Squier gitaru. Platio sam je 125evra ali prezadovoljan sam. Naravno, posto si pocetnik kao i mi sto smo bili napalis se na boju i izgled gitare i to cesto zna da sj*b#...

Izvoli site pa proceni http://www.squierguitars.com/

Inace, postoje i paketi a Squier gitare su najvernije kopije Fendera Stratokastera tako da....kvalitet je kvalitet bez obzira na cenu..

User avatar
muki17
Urednik
Posts: 1472
Joined: 16 Apr 2007, 17:59
Location: Bg

Re: Help a noob

Post by muki17 » 07 May 2009, 19:46

Squier gitare su najvernije kopije Fendera Stratokastera
mozda,po izgledu,po zvuku :roll: ..Arijine kopije su po meni mnogo bolje nego gore pomenuti..znam iz iskustva...mozda sam naleteo na losih primera squiera,ali od njih 15 da je svaka krs...to nije slucajnost..

User avatar
Rocket Roll
Posts: 7274
Joined: 09 Jul 2006, 00:47
Location: Beograd
Contact:

Re: Help a noob

Post by Rocket Roll » 07 May 2009, 22:37

Izgleda fino. Gde može da se nađe kod nas?

User avatar
bokicasa
Posts: 828
Joined: 08 Nov 2008, 11:42
Location: vozdovac,beograd

Re: Help a noob

Post by bokicasa » 07 May 2009, 22:51

uz duzno postovanje,ja sa skvajerom ne bi obrisao ni zadnjicu da mogu..

User avatar
Duane
Fenderaš
Posts: 7040
Joined: 20 May 2008, 18:42
Location: way down in the desert

Re: Help a noob

Post by Duane » 07 May 2009, 23:33

bokicasa wrote:uz duzno postovanje,ja sa skvajerom ne bi obrisao ni zadnjicu da mogu..
?
u mandusica vuka svaka je puska ubojita... skvajeri uopste nisu lose gitare, cak ima veoma solidnih komata...

User avatar
DrGreenthumb
MF veteran
Posts: 1249
Joined: 31 Oct 2006, 21:42
Location: Beograd

Re: Help a noob

Post by DrGreenthumb » 08 May 2009, 02:21

Duane wrote:
bokicasa wrote:uz duzno postovanje,ja sa skvajerom ne bi obrisao ni zadnjicu da mogu..
?
u mandusica vuka svaka je puska ubojita... skvajeri uopste nisu lose gitare, cak ima veoma solidnih komata...
Otprilike... Ko zna zna, ko ne zna vadi se na neodgovarajucu opremu ili neki drugi izgovor. Cnc i ostale masine koje prave doticne a i more drugih (Samick pravi u istoj fabrici/istim masinama i Ibanez i Squier i Aria-u i svasta drugo) su do te mere unapredjene da je svaki od tih instrumenata vrlo svirljiv, i za pocetnika koji ubada tu istu gitaru u procesor (soft/hard svejedno) je to samo stvar estetike, nista vise...

Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest