Časovi bas gitare?

Moderators: dejankuki, Reverse

Post Reply
gorstan
Posts: 1
Joined: 30 Jul 2008, 13:49
Location: Beograd

Časovi bas gitare?

Post by gorstan » 30 Jul 2008, 16:04

Cao forumasi! Moj instrument je klasicna gitara ali sam sve vise fasciniran bas gitarom pa bih se oprobao.Na internetu se moze naci masa skola i instrukcija ali mi se cini da osnovne stvari poput pravilnog polozaja leve i desne ruke , uglova i sl. , ne mogu tako savladati, gledanjem klipova !Da li sam u pravu!? S obzirom da ne znam ni jednog basistu licno , interesuje me misljenje ljudi koji su na ovom forumu a sviraju ovaj instrument. Svaka pomoc za pocetak od buducih kolega bi mi dobrodosla a spreman sam i na casove bas gitare ako neko zna za dobrog ucitelja...

User avatar
MetalFunk
Posts: 2764
Joined: 18 Dec 2008, 20:17

Re: casovi bas gitare

Post by MetalFunk » 25 Dec 2008, 11:33

E tebra moj, nemoj se ljutit na ostale, mozda nisu vidjeli tvoj topic...e ovako da ti objasnim, nemoj da se zamaras nekim lekcijama ofo ono, uzmi tab i uci pesmu koju oces, osim toga imas znanje od klasicne gitare. Ako ti jos nes' treba evo ti moj msn jokxa@hotmail.com slobodno pitaj... :lol: 8)

User avatar
fiti93
Posts: 158
Joined: 19 Jan 2009, 01:21
Location: Beograd
Contact:

Re: Časovi bas gitare?

Post by fiti93 » 09 May 2009, 11:20

gorstan wrote:Cao forumasi! Moj instrument je klasicna gitara ali sam sve vise fasciniran bas gitarom pa bih se oprobao.Na internetu se moze naci masa skola i instrukcija ali mi se cini da osnovne stvari poput pravilnog polozaja leve i desne ruke , uglova i sl. , ne mogu tako savladati, gledanjem klipova !Da li sam u pravu!? S obzirom da ne znam ni jednog basistu licno , interesuje me misljenje ljudi koji su na ovom forumu a sviraju ovaj instrument. Svaka pomoc za pocetak od buducih kolega bi mi dobrodosla a spreman sam i na casove bas gitare ako neko zna za dobrog ucitelja...
http://www.studybass.com

Imas na tom sajtu sve. Sve sto ti je potrebno da bi svirao bas. Ja ga i dalje koristim. :ziveli:

Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest