Disciplina

Moderators: dejankuki, Reverse

User avatar
Tenji
Posts: 971
Joined: 08 Dec 2009, 19:12

Re: Disciplina

Post by Tenji » 04 Oct 2010, 19:31

Uf, najgore je kad ujutru ides u skolu, nikad ne mozes da se naspavas, i onda kad dodjes kuci nisi nizasta, a kamoli za neko malo jace vezbanje... :grummel_2: Al zato nedeljom rezervisem 5 sati za gitaru, minimum... :)

User avatar
Hotstepper
Posts: 1046
Joined: 08 Apr 2010, 10:30
Location: Novi Sad (New Now)

Re: Disciplina

Post by Hotstepper » 04 Oct 2010, 19:46

Tenji wrote:Uf, najgore je kad ujutru ides u skolu
Ne, najgore je kad budesh na faxu, pa te niko ne tera da idesh nigde, nego samo po ceo dan svirash... pa onda jedva polozhish bilo koji ispit.. :mrgreen:

User avatar
Hotstepper
Posts: 1046
Joined: 08 Apr 2010, 10:30
Location: Novi Sad (New Now)

Re: Disciplina

Post by Hotstepper » 09 Oct 2010, 10:32

Rax13 wrote: Ja nisam vezbao ne pamtim do pre 2 meseca kad sam slucajno otvorio Joe Passovu video shkolu, mnogo je dobra, fenomenalne stvari lik objashnjava i to jako dobro, preporuka!
Gde si to nashao? Na YouTube ili...? Ako mozhe neki link ili sl.. :ziveli:

Edit: ne treba, sad sam nasho na YT.. U prvom pokushaju nisam uspeo, dobio sam samo nekog lika koji objashnjava njegovu pesmu.
:ziveli:

User avatar
Tenji
Posts: 971
Joined: 08 Dec 2009, 19:12

Re: Disciplina

Post by Tenji » 09 Oct 2010, 13:37

Hotstepper wrote:
Tenji wrote:Uf, najgore je kad ujutru ides u skolu
Ne, najgore je kad budesh na faxu, pa te niko ne tera da idesh nigde, nego samo po ceo dan svirash... pa onda jedva polozhish bilo koji ispit.. :mrgreen:
Pa mozda jedva polozis bilo koji ispit, al si se bar nasvirao... :mrgreen:

User avatar
Spark
Posts: 3
Joined: 23 Oct 2010, 23:48
Location: Srbija, Šumadija, Kragujevac

Re: Disciplina

Post by Spark » 24 Oct 2010, 00:02

Pa ako stvarno volis toliko gitaru i bavljenje muzikom disciplina nebi trebala da ti bude toliki problem, kazes da te brzo smori onda je najbolje da pogledas dal te neki drugi instrument vise zanima jel bolje uloziti vreme u nesto drugo nego se muciti sa 1 stvari i kasnije shvatis da nisi uradio nista :lol: . Ali takodje kao sto su vec neki ljudi ovde napomenuli pokusaj da vezbanje gitare razvuces na ceo dan po meni to je i efikasnije nego sedeti 3h za gitarom bez prestanka.

ps: sa srecom :metal:

Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest