Odsek za džez gitaru u muzičkoj školi "Stanković"?

Moderators: dejankuki, Reverse

Post Reply
Paja_rezim
Posts: 18
Joined: 13 Jul 2009, 13:30

Odsek za džez gitaru u muzičkoj školi "Stanković"?

Post by Paja_rezim » 17 Jan 2010, 14:16

Pa ovako, nisam znao gde da otvorim temu tako da se izvijnavam administratoru ako sam na pogresnom mestu ovakvu temu otvorio.
Ja sam Paja, vec sam dugo na ovom forumu, i idem u muzicku skolu vuckovic na klasicnu gitaru. Zelim se prebaciti na jazz gitaru, posto se vise pronalazim u tome. Interesuje me da li neko zna kakav je taj odsek u Stankovicu, kakav je prijemni i tako dalje. Ja ne sviram nista posebno od Jazza, tacnije zelim nauciti na ovom odskeu. Hvala vam unapred!

User avatar
manda
Posts: 70
Joined: 01 Nov 2009, 13:34

Re: Odsek za džez gitaru u muzičkoj školi "Stanković"?

Post by manda » 20 Jan 2010, 17:53

Ja sam bio neformalno u Stankoviću, na džez gitari - nisam bio upisan i pohađao sam one predmete koji se nisu plaćali - išao sam kod Danila Karamarkovića (izuzetan muzičar, svirač i pedagog). Profesor je sada promenjen, časove drži njegov učenik, Boris. Atmosfera je izuzetna, bar kada sam ja bio (98-99). Definitivno može dosta da se nauči. Klasično obrazovanje može da ti koristi.

... Što se tiče prijemnog, ne sećam se (a i nisam ga polagao) ...

... Pitaj dalje ...

User avatar
*Missy Dreamer*
Posts: 155
Joined: 20 Nov 2007, 00:05
Location: putem melodije...

Re: Odsek za džez gitaru u muzičkoj školi "Stanković"?

Post by *Missy Dreamer* » 22 Jan 2010, 01:26

Pretpostavljam da si srednja na klasicnoj gitari?
Dzez odsek u Stankovicu ne samo sto je jedini takav u Beogradu vec se na njemu i radi prilicno ozbiljno, i profesori su zaista dobri. Mislim da mozes regularno da se prebacis ali da bi morao da radis prijemni u svakom slucaju, mogu da proverim u ponedeljak ako hoces u odseku.
Ako se u tome pronalazis i zelis dzez, mislim da ti je to odlican izbor :)
javi se ako te nesto zanima, mogu pitati za tebe, posto sam u Stankovicu na pevanju.
Pozz :)

Paja_rezim
Posts: 18
Joined: 13 Jul 2009, 13:30

Re: Odsek za džez gitaru u muzičkoj školi "Stanković"?

Post by Paja_rezim » 30 Jan 2010, 00:42

Jesam prvi srednje. Interesuje me da li bi mogao da ostanem u Vuckovicu pa Dzez da upisem u junu i da idem redovno na dva odseka?

Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest