A tenzijan pero sokolovo?

Moderators: dejankuki, Reverse

User avatar
glavaG1
Posts: 21
Joined: 01 Feb 2008, 18:47

Re: A tenzijan pero sokolovo?

Post by glavaG1 » 03 Feb 2008, 02:08

Funkomat wrote:
glavaG1 wrote: ok, ako je tako ispadaj iz teme. Ostavi ti "gore pomenutog" i mene da isprobava to. Ako je to sto pisem glupo a ti pametan, onda nema potrebe da se zamaras sa tim.
Ako ne zelis da ti ljudi upadaju u temu koji je kur*c otvaras?
Sa "gore pomenutog" sam mislio na na ono sto sam ja napisao - nokte i veliki izbor trzalica.
svejedno, palo mi je na pamet i sta sad? Ko voli nokte tome ce past na pamet mozda da proba i sa nekom drugom koznom noktastom tvorevinom.

User avatar
dejankuki
Ćale - moderator
Posts: 4054
Joined: 13 Aug 2007, 21:54
Location: Knjazevac
Contact:

Re: A tenzijan pero sokolovo?

Post by dejankuki » 03 Feb 2008, 10:36

Ja ozbiljno pocinjem da razmisljam da zakljucam ovu temu....

Prvo, pitanje je tako postavljeno da nam nije jasno STA zapravo hoces da pitas...
kada ti neko nesto i odgovori, tj. trazi da pojasnis ti se ljutis i vredjas sto nije lepo ...
A onda tvoje objasnjenje jos vise zakomplikuje stvar... ???

Mozda neki savet za ubuduce Ili lepo objasni sta si hteo i prihvati odgovore ili nemoj da postavljas pitanja na koja ne zelis odgovore...

BTW.
Uzmi ti i probaj da napravis tu trzalicu od kokosijih pera ili bilo koje druge price i prenesi nam svoja iskustva....

Ja niti sam ikada cuo, niti video da neko koristi trzalicu od bilo cega sem plastike ili metala ( novcic na primer)... tako da je tvoje pitanje u stvari i odgovor...
Probaj pa nam javi! ok?
A sto se pera neke ptice tice, mslim da je jednostavno isuvise neupotrebljivo... za trzalicu...

User avatar
Guitar_thrill
MF veteran
Posts: 2741
Joined: 06 Jan 2008, 16:35
Location: Zrenjanin-Novi Sad

Re: A tenzijan pero sokolovo?

Post by Guitar_thrill » 03 Feb 2008, 21:28

Mislim da shvatam o cemu govoris, mislio si da bude slicna kao finger picks? Ali onda je ne bi svirao kao obicnu trzalicu nego kao finger pick,a drugacije se svira sa te dve stari,da bi svirao kao obicnu trzalicu moras imati siri deo za koji ces da je drzis....bar je to moje mislenje....
btw. zasto pravis jos jedan account kad nisi banovan??? Nema potrebe...znam da nije moje da se mesam u ovo,ali ne vidim svrhu toga...

User avatar
KnightOfDoom
Site Admin
Posts: 2608
Joined: 15 May 2006, 19:08
Location: Beograd

Re: A tenzijan pero sokolovo?

Post by KnightOfDoom » 03 Feb 2008, 22:16

glavaG1 = upadljivo_tih__ ?

User avatar
Guitar_thrill
MF veteran
Posts: 2741
Joined: 06 Jan 2008, 16:35
Location: Zrenjanin-Novi Sad

Re: A tenzijan pero sokolovo?

Post by Guitar_thrill » 04 Feb 2008, 11:22

Da, mislio sam da to znas...?

User avatar
glavaG1
Posts: 21
Joined: 01 Feb 2008, 18:47

Re: A tenzijan pero sokolovo?

Post by glavaG1 » 04 Feb 2008, 12:16

KnightOfDoom wrote:glavaG1 = upadljivo_tih__ ?
@
znam da se drugacije svira sa te 2 stvari.
i sto sad bi ti da me banuju jer uzimam duple nikove jeli? C c c///

@
___glavaG1 = upadljivo_tih__ ? Ne. GlavaG1 = GlavaG1.
________________
jesam bio banovan (neznam zasto) do 7mog 2god. Pa sam napravio drugi acount. Zasto sam napravio drugi akount = zato sto sam banovan. Zasto sam banovan to pojma nemam.

__________________
Tema nije napravljena za clanove STUFF, nego za Registrovane korisnike. Iz tog, i slicnih razloga, nisam OBJASNJAVAO, svjestan da sa tim zbunjujem mnoge. Razlog tome je to sto na temi zelim ljude koji su bar jednom u zivotu probali da sviraju noktom, I AKO nisu morali, jer su imali i trzalice. Ti bi znali o cemu pricam i sta ocu, a oni koji neznaju sad, oni nebi znali ni kad bi objasnio, ali bi se javili ne temu, i spamovali, i trazili da im se objasnjava. Dakle, htio sam na temi ljude sa dovoljno sluha da razlikuju zvukove od nokta, debele, tanke trzalice, metalne/plasticne itd. a ne ljude koji zele samo da "brzo" (ali ne i dobro) sviraju, pa onda uzmu najdeblje trzalice i najtanje zice -a takvih je 90posto na svakom forumu. Znaci necu objasnjavati, s toga, a oces li zakljucati temu ili ne zabolje me *****.

Locked

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest