Video skola Paul Gilbert

Moderators: dejankuki, Reverse

User avatar
Guitar_thrill
MF veteran
Posts: 2741
Joined: 06 Jan 2008, 16:35
Location: Zrenjanin-Novi Sad

Re: Video skola Paul Gilbert

Post by Guitar_thrill » 06 Apr 2008, 17:57

a sta mislite o skoli Michael Angela?

User avatar
dejankuki
Ćale - moderator
Posts: 4054
Joined: 13 Aug 2007, 21:54
Location: Knjazevac
Contact:

Re: Video skola Paul Gilbert

Post by dejankuki » 06 Apr 2008, 18:05

Nije losa, cak je i dobra, ali ukoliko necete da svirate onoliko brzo i ludo ko on.
Btw, on pokazuje i neke druge nacine sviranja gitare pa ko voli...

User avatar
Guitar_thrill
MF veteran
Posts: 2741
Joined: 06 Jan 2008, 16:35
Location: Zrenjanin-Novi Sad

Re: Video skola Paul Gilbert

Post by Guitar_thrill » 06 Apr 2008, 18:13

da, evo upravo je gledam zato i pitam, iznenadio sam se....posto i meni deluje prilicno dobro, a od njega sam ocekivao samo neko brzanje kao sto je Malmteenova skola....jedino mi nije jasan onaj tremollo picking na pocetku kako ga on naziva,ja kad tako sviram meni se ruka iz lakta pomera,a njemu cini mi se ne.....

User avatar
Critical
PedoBear
Posts: 3417
Joined: 28 Jan 2007, 22:31
Location: Vienna - San Sabacisko
Contact:

Re: Video skola Paul Gilbert

Post by Critical » 06 Apr 2008, 18:23

Romeova skola je odlichna ,ali odlichna,imam ja guitar pro fajlove tih vezbica iz skole,tako ako ti treba vici.

P.s. kuzi C dur arpedjio ,znaci ludacki ,skinuo sam ,zvuci super ,jos bolje izgleda

User avatar
Guitar_thrill
MF veteran
Posts: 2741
Joined: 06 Jan 2008, 16:35
Location: Zrenjanin-Novi Sad

Re: Video skola Paul Gilbert

Post by Guitar_thrill » 06 Apr 2008, 19:36

evo vicem :D btw. Romeo=Michael Angelo Batio ?


User avatar
goodlikesweeper
Posts: 375
Joined: 12 Mar 2008, 21:36

Re: Video skola Paul Gilbert

Post by goodlikesweeper » 06 Apr 2008, 19:59

Critical wrote:Romeova skola je odlichna ,ali odlichna,imam ja guitar pro fajlove tih vezbica iz skole,tako ako ti treba vici.

P.s. kuzi C dur arpedjio ,znaci ludacki ,skinuo sam ,zvuci super ,jos bolje izgleda
Hehe,znam ja sam skinuo isto,mada ne bas sjajno.Jedno 80% :) Mnogo dobra fora...a sto je jos gore,secam se kako sam gledao to pre jedno godinu i po dana otvorenih usta,kao vidi molim te sad mu ruka vamo sad tamo,a sad i sam mogu to da odsviram! :shock: :shock: :shock: :shock: Bas shock...lol

Michael romeo-Symphony x.Nije bas dobra za ucenje tehnika razlicitih vec za ucenje novih fora,koje Rome okoristi.
A kako da niko nije spomenuo Petrucija?Ja sam znao ponesto pre gledanja te skole,ali nista kako valja dok je nisam odgledao.Sweepinge na primer.Bas sam se patio dok nisam poslusao njegove savete.Ovo toplo preporucujm svima!!!!

I dobro,jeste da je vec 25 ljudi reklo da Malmsteenovu ne vredi gledati,al ajde ja cu biti 27-mi! :lol: :lol:
Dakle,Malmsteenovu "skolu" gitare nemojte gledati! :lol: (hint:primetite " ") :lol:

User avatar
Critical
PedoBear
Posts: 3417
Joined: 28 Jan 2007, 22:31
Location: Vienna - San Sabacisko
Contact:

Re: Video skola Paul Gilbert

Post by Critical » 06 Apr 2008, 20:01

http://www.tabsheaven.net/tab.php?id=47830

Neko je vikao,hahha :D

Batio = Romeo ,daleko bilo, po meni Romeo ima bolji nacin soliranja, tipa osetis da zna sta radi i da je slusao klasiku blabla, dok Batio reseta i reseta ,ono zanimljiv je :mrgreen:

Edit:

Tachno tako ,upravo ovo sto je sweeper rekao, Romeo je za ucenje fazona ,i to kakvih ,string skiping ,arepdja i ostale ludosti,mada dobro dodje i primeniti neke vezbe koje on ,kako kaze, vezba :D

Jebote tek sam sada primetio da covek gleda Batio-vu skolu,jbg nemam za njega tabove ,ono probaj nadji, btw ,dobar je samo malo me smara sa oni rrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrtttttttttttttttrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr, ali ima smisla za humor pa ga je zanimljivo slusati :D

User avatar
goodlikesweeper
Posts: 375
Joined: 12 Mar 2008, 21:36

Re: Video skola Paul Gilbert

Post by goodlikesweeper » 06 Apr 2008, 20:18

Critical wrote:
Batio = Romeo ,daleko bilo
Bas tako!!!Demonstacije koje Romeo svira u guitar chapter-u su pravo remek delo.To vredi videti...
Ej Dimebag loveru( :lol: ) jesil uspeo skinuti one tapinge sa preskakanjem zica?To mi bas zajebano deluje al mozda kasnije probam.Jednostavno deluje mi kao nesto sto on bas cesto koristi pa onda je li,mnogo je dobar u tome,sto nas dovodi do cinjenice da se tesko da skinuti! :lol:

A da li zna neko da li Satriani ima nesto poput skole gitrare?Uh tog coveka vredi slusati...i slusati i slusati!Svaka rec mu je na mestu!Pravi virtuoz.Gledao sam neke kratke videe na youtubu pa znam,ali bas za skolu gitare njegovu nisam cuo,nazalost :( Pa,jel' zna neko,mozda?

User avatar
Critical
PedoBear
Posts: 3417
Joined: 28 Jan 2007, 22:31
Location: Vienna - San Sabacisko
Contact:

Re: Video skola Paul Gilbert

Post by Critical » 06 Apr 2008, 20:40

sweeper loveru :mrgreen:

SKinuo sam onaj Am skipping ,a ostalo nisam ,nisam odavno gledao skolu,moram ponovo uzeti da nucim nesto :)

Edit:

Imam ja neku skolu Satriani dok je imao kosu,hahah,mislim da mi je deki dao :D

User avatar
YeaH_LefT
Posts: 25
Joined: 18 Nov 2007, 16:54
Location: Bar

Re: Video skola Paul Gilbert

Post by YeaH_LefT » 06 Apr 2008, 23:54

Pozdrav svima, odgledao sam i skolu MAB-a (lik je stvarno vanzemaljac, a i fore su mu genijalne :P ) ako nekome trebaju tabovi za MAB speed kills i speed kills 2, neka kaze, pa da okacim. :)

User avatar
Guitar_thrill
MF veteran
Posts: 2741
Joined: 06 Jan 2008, 16:35
Location: Zrenjanin-Novi Sad

Re: Video skola Paul Gilbert

Post by Guitar_thrill » 07 Apr 2008, 10:58

YeaH_LefT wrote:Pozdrav svima, odgledao sam i skolu MAB-a (lik je stvarno vanzemaljac, a i fore su mu genijalne :P ) ako nekome trebaju tabovi za MAB speed kills i speed kills 2, neka kaze, pa da okacim. :)
e meni treba! A cekaj sta je speed kills 2? ja sam gledao do onog kad svira na onoj njegovoj cuvenoj gitari kao s dva vrata,sto moze da se odvoji......to je valjda prvi...

User avatar
YeaH_LefT
Posts: 25
Joined: 18 Nov 2007, 16:54
Location: Bar

Re: Video skola Paul Gilbert

Post by YeaH_LefT » 07 Apr 2008, 12:53

Pa Batio ima 4 skole Speed Kills, Speed Kills 2, Speed Kills 3 i Speed Lives

A i preporucujem svima da odgledaju skolu Malmsteena, da vidite kako izgleda prava prepotentna svinja (da 'prostite) i kako ne treba praviti skolu :D

p.s. Guitar_thrill poslah ti tabove od SK 1

User avatar
goodlikesweeper
Posts: 375
Joined: 12 Mar 2008, 21:36

Re: Video skola Paul Gilbert

Post by goodlikesweeper » 07 Apr 2008, 13:00

YeaH_LefT wrote:Pa Batio ima 4 skole Speed Kills, Speed Kills 2, Speed Kills 3 i Speed Lives
Pa da.A jos ima i Need for speed:Undergroud, Need for speed:Most wanted, Need for speed:Carbon i jos sad skoro je izasla Need for speed:Pro street skola gitare!Mnogo dobre stvari,nema sta...svasta moz nauciti... :lol: :lol:

Eh,svasta majka rodi...ccc...Petrucci, Gilbert i Romeo su izmislili gitaru naspram njega...

User avatar
YeaH_LefT
Posts: 25
Joined: 18 Nov 2007, 16:54
Location: Bar

Re: Video skola Paul Gilbert

Post by YeaH_LefT » 07 Apr 2008, 16:16

goodlikesweeper wrote:
Eh,svasta majka rodi...ccc...Petrucci, Gilbert i Romeo su izmislili gitaru naspram njega...
Pa zar neko tvrdi suprotno, ali ipak svaka njemu cast za trud (ima MAB izuzetno finih stvari, a i skola mu je korisna)... :P :D
Bas moram i tu skolicu Romea da odgledam.

Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest