Guitarist

Moderator: Critical

Post Reply
User avatar
BIZARRO
Posts: 59
Joined: 14 May 2008, 21:36
Location: Srbija,Nis,DurlanCity

Guitarist

Post by BIZARRO » 14 Jun 2008, 10:45

Zanima me gde mogu da kupim casopis Guitarist posto ga u Nisu nema
Ako postoji neko mesto u BG gde prodaju strane casopise molim vas recite mi

davidgilmour
Posts: 80
Joined: 03 May 2008, 14:33

Re: Guitarist

Post by davidgilmour » 20 Jun 2008, 18:29

postoji...imas na platou pred knjizare Plato, njihov jedan deo koji prodaje sve casopise....a imas i na blicovim nekim standovima u Kneza Mihaila :)
samo skupi su....

User avatar
Duane
Fenderaš
Posts: 7040
Joined: 20 May 2008, 18:42
Location: way down in the desert

Re: Guitarist

Post by Duane » 24 Jun 2008, 17:46

ma mani se tih casopisa... total waste of money... video sam kako izgleda, naci 20% reklame, 30% prodaja i o instrumentima a mi generalno gledano nismo u toj poziciji da bas mozemo da biramo neke egzoticne insturmente kakve oni nude jer prvo treba da se totalno ***** da bi napustili zemlju a onda 30 dana da nejedemo nista da bi kupili tako nesto(pod uslovom da ste stedeli 3 godine)... 20% kao neki intervjui i nesto kao o nekim facama muzickim i 10% o nekim tehnikicama koje mozete da nadjete na netu bez problema i 10% neko tabche koje mozete da nadjete na jedno 2002 sajta na netu... mislim nije los casopis sve u svemu ali cena me odvrce... znaci radije bi propustio 3 broja i kupio stan... a bilo bi kulije da daju neke savete koji su kao trademark nekih muzicara ili pesama... npr. mogu da se kladim da 95% gitarista nemoze da odsvira heartbreakera od zeppelina kako se zapravo svira... al jebiga... MONEYTALKS...

User avatar
sl0e
Posts: 1495
Joined: 17 Feb 2008, 03:00
Location: Beograd

Re: Guitarist

Post by sl0e » 06 Jan 2009, 19:18

Ja ga uzimam redovno (imam predplatu), i mogu ti reci da nije los... Inace, izadje me oko 750 kinti jedan, pa ono, sto vise meseci, to je cena nesto niza... Najpovoljnije ti je da uzmes stare brojeve casopisa koji te zanimaju kod lika u prolazu kod McDonald's restorana, tamo kada ides ka domu sindikata... Kod njega su stari brojevi (3-4 meseca stari) oko 300-400 din... Noviji su oko 500-600 din. :)

Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest