uzasno su mi potrebne slike...upomoc!!!

Moderator: Critical

Post Reply
mazza
Posts: 3
Joined: 02 Jan 2008, 20:33
Location: beograd

uzasno su mi potrebne slike...upomoc!!!

Post by mazza » 02 Jan 2008, 21:09

pozrdav svima!ja sam nova na forumu(koji,kao i svi moji prethodnici, moram da pohvalim) i pronasla sam ga sasvim slucajno...dakle,sta je moj problem?radim maturski rad u gimnaziji sa temom"anatomija i fiziologija glasovnih organa kroz prizmu solo-pevaca" iz biologije,a mentor mi je prof.pevanja iz muzicke...i, sve bi to bilo savrseno, samo ja nemam ni jednu jedinu sliku za taj rad...koristim neke stare knjige i skripte sa akademije,ali su slike u njima jako loseg kvaliteta...molim sve dobrice, koje ovo procitaju, da mi pomognu, ako mogu...unapred sam im zahvalna :bow:

User avatar
Fox IV
Unretired
Posts: 1157
Joined: 31 Jul 2006, 08:05
Location: Novi Sad
Contact:

Re: uzasno su mi potrebne slike...upomoc!!!

Post by Fox IV » 03 Jan 2008, 02:37

Pokušaj pogledati u podforumu "Vokali i tehnike pevanja" u nekom od postova koleginice Tenebre ima dosta slika zarad objašnjenja tehnika. Možda ti bude od pomoći. Cheers i dobro nam došla na forum!

User avatar
Dusan
MF veteran
Posts: 291
Joined: 08 Oct 2007, 18:30

Re: uzasno su mi potrebne slike...upomoc!!!

Post by Dusan » 04 Jan 2008, 16:32

Posto sam buduci doktor stomatologije procitao sam mnogo anatomskih knjiga,naravno imas u otorinolaringologiji; odi do biblioteke medicinskog fakulteta

User avatar
b-Looser
MF veteran
Posts: 368
Joined: 03 Aug 2007, 12:04

Re: uzasno su mi potrebne slike...upomoc!!!

Post by b-Looser » 04 Jan 2008, 22:36

Video sam snimak, bas pravi snimak glasnica pevaca u procesu pevanja. Ne znam da li je to ono sto bi zelela da vidis, ali stvarno izgleda odvratno. Ako ne nadjes na YouTube taj film (ja ga nisam tamo video ali sad ne znam link), javi pa cu da ga potrazim.

mazza
Posts: 3
Joined: 02 Jan 2008, 20:33
Location: beograd

Re: uzasno su mi potrebne slike...upomoc!!!

Post by mazza » 04 Feb 2008, 23:20

hvala svima na korisnim informacijama...i, svakako, moram da se izvinim sto mi je ovoliko vremena trebalo da odgovorim...Volela bih da odgledam taj snimak, bilo bi mi vise nego korisno...ajde potrazi link, ako ti nije problem...

Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest