free drum loops download

Moderator: Critical

Post Reply
vasko
Posts: 1045
Joined: 12 Feb 2008, 13:21
Location: Nis

free drum loops download

Post by vasko » 04 May 2008, 01:35

kazite sajt na kome su besplatni,lepo sortirani po zanru,mogu da se skinu pojedinacno i djuture...

znam da ce neko reci "ukucaj u google",ali te nisu dzabe ,te treba registracija itd....

User avatar
Zlo
Posts: 403
Joined: 11 Apr 2008, 02:19

Re: free drum loops download

Post by Zlo » 04 May 2008, 04:22

vasko wrote:kazite sajt na kome su besplatni,lepo sortirani po zanru,mogu da se skinu pojedinacno i djuture...

znam da ce neko reci "ukucaj u google",ali te nisu dzabe ,te treba registracija itd....
Ja pitao google i on mi kaze
http://www.groovemonkee.com/home/

Ovde imas oko 300 blues-metal-rock free.Kompletni paketi se placaju.Samo malo pogledaj sajt.Zaboravio sam na kom linku je ovih 300 free.
Mada ne razumem potrebu za tim.Mnogo lepse moze da zvuci ako sam iscrtas bubanj nego ako koristis vec gotov loop.
Ok su dok razradjujes ideje-metronom je malko dosadan :D


Edit:

Evo druze-nasao sam link za 300 free
http://www.groovemonkee.com/home/index. ... &Itemid=34
Last edited by Zlo on 04 May 2008, 04:36, edited 2 times in total.

vasko
Posts: 1045
Joined: 12 Feb 2008, 13:21
Location: Nis

Re: free drum loops download

Post by vasko » 04 May 2008, 12:40

kavalera hvala na trudu,drugi link ti je mrtav,nasao sam neki free na prvom....to je to valjda

a u kom programu mislis da pravim paterne?

meni je ovo trebalo da sviram uz ritam

ja taman sve podesim u fruity loops i on se pokoci,stvarno me nervira....valjda je los "magicni broj"

/////////////
Edit:
izgleda da se ipak nisam snasao...skinuo sam neke midi gluposti
Last edited by Critical on 04 May 2008, 18:13, edited 2 times in total.
Reason: Ljudi koristite ovo dugmence gore IZMENI :) (ne mogu vise da editujem :)) (evo editovao sam opet :))

User avatar
Zlo
Posts: 403
Joined: 11 Apr 2008, 02:19

Re: free drum loops download

Post by Zlo » 04 May 2008, 15:37

Uh ....uh Onda se nismo razumeli.Ja u demo verziji nuenda pravim bubanj u midi track.Onda mu semplove dodeljujem iz demo verzije ezdrumera.naravno -ne radim nsita profi pa mi demo verzije zadovoljavaju kriterijume.
Tebi u stvari treba neka stand-alone ritam masina?
Postoji jedan program koji sam nekad imao.Radi na istom principu kao i bubanj u FL ali sam imao problema sa importovanjem semplova pa sam bio osudjen na jedan set koji me i nije zadovoljavao.

I molim te da editujes oko "krek" u svom postu.Na ovom forumu nije pozeljno pominjati te gadosti. :metal4:

Mislim da ce ovaj put link raditi.Prosli post sam poslao jutros posle gomile piva i stomaklije :metal4:
Znaci 300 loopova rock metal jazz blues
http://www.groovemonkee.com/home/index. ... id=7&id=69

Legalno su free.Sluze proizvodjacu kao reklama za prodaju komercijalnih ,mnogo vecih baza midi loopova.

Evo linka za direktni download programa koji ce ti zavrsiti posao.Program je demo i limitiran je na 7 dana rada.
Pogledaj PP imas poruku od mene.
http://acoustica1.cachefly.net/Acoustic ... taller.exe

vasko
Posts: 1045
Joined: 12 Feb 2008, 13:21
Location: Nis

Re: free drum loops download

Post by vasko » 04 May 2008, 18:09

Zlo wrote:Tebi u stvari treba neka stand-alone ritam masina?
pa moze i samostalna,a moze i vst...
Zlo wrote:I molim te da editujes oko "krek" u svom postu.Na ovom forumu nije pozeljno pominjati te gadosti. :metal4:
nema mi dugmeta za edit
Zlo wrote:Mislim da ce ovaj put link raditi.Prosli post sam poslao jutros posle gomile piva i stomaklije :metal4:
Znaci 300 loopova rock metal jazz blues
http://www.groovemonkee.com/home/index. ... id=7&id=69
znaci ipak se nisam zaj....ali ja ovo kad pustim cujem klavir,ne znam kako se to trigeruju bubnjevi ovime i u kom programu,morao bi neko da me uputi

////////////////

a ne mogu sad da importujem u ovaj beatcraft ove loopove sa linka...ima samo za bf ,bf2,ezd idt....sta sad?

///////////////////

evo mogu u fruity al svira mi klavir ....u piano rolu vidim note ,al kako da zamenim da mi svira neki drum kit a ne klavir???

nek urednik zbudzi sve ovo u jedan post
Last edited by KnightOfDoom on 04 May 2008, 22:11, edited 1 time in total.
Reason: Evo admin je zbudzio sve u jedan post i dodelio warn. Nema na cemu.

User avatar
Zlo
Posts: 403
Joined: 11 Apr 2008, 02:19

Re: free drum loops download

Post by Zlo » 04 May 2008, 21:17

Uh........uh..uh :shocked3:

Ja sam program koristio 1 minut-da proverim da li je to ono sto mislim da ti treba.Mislim da ne mozes da importujes midi u njega.On ima svoj interni format za save-ovanje paterna i loopova.

Ja sam nov na ovom forumu i trudim se da budem koristan.( I zabavan tamo gde je pozeljno)
Ljudi,potrudite se da kad trazite neku pomoc jasno definisete sta vam treba i da ne pametnujete mnogo.

Desice se da pitanje nekog pocetnika ostane bez odgovora jer je ljudima dosadilo da postave 10 podpitanja kako bu uopste znali na sta treba da vam odgovore

Budite svesni toga da ce neko u potrazi za resenjem istog problema naleteti na vas post.I morace da citaju gomilu nebuloza da bi dosli i do dela teme u kojoj se nalazi resenje problema.

Nije tesko biti fin :metal4:

I za Boga miloga,nemojte uciti modere i admine kako da rade svoj posao.Oni su verovatno ovde duze od nas ostalih i ulazu svoje slobodno vreme i trud u to da ovaj forum funkcionise kako treba. :bow:
(e ovako se uvlaci moderatorima :D )

Respect for Critical

User avatar
Critical
PedoBear
Posts: 3417
Joined: 28 Jan 2007, 22:31
Location: Vienna - San Sabacisko
Contact:

Re: free drum loops download

Post by Critical » 04 May 2008, 21:23

I za Boga miloga,nemojte uciti modere i admine kako da rade svoj posao.Oni su verovatno ovde duze od nas ostalih i ulazu svoje slobodno vreme i trud u to da ovaj forum funkcionise kako treba.
(e ovako se uvlaci moderatorima )
Potpisujem! I ako nije problem da procitate pravilnik da se ne bi posle cudili ako nesto bude obrisano itd... (ako je problem onda jebiga)

P.S. Kako sad da te izvucem :mrgreen:

User avatar
Zlo
Posts: 403
Joined: 11 Apr 2008, 02:19

Re: free drum loops download

Post by Zlo » 04 May 2008, 21:29

Orisao sam post.Nikako nisam mogao da napisem to sto zelim i da deluje gramaticki ispravno.
Svodilo se na to da bih otisao i od Avril Lavigne ako osetim da je u blizini Jelen pivo :D

Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest