Edukativni paketi

Moderator: Critical

Post Reply
User avatar
Ivinci
Posts: 111
Joined: 16 Jun 2008, 17:41

Edukativni paketi

Post by Ivinci » 05 Sep 2008, 11:18

Pozdrav svima, imam jedno pitanje

švrljao sam malo po netu i naišao na ovu stranicu: http://www.akordi.co.yu/index.htm

e sad me zanima vaše mišljenje... da li bi mi kao apsolutnom početniku preporučili da kupim ove kompletne pakete knjiga i DVD-a koja su prikazani na ovoj stranici i koliko je tačna ova rečenica: "Svi akordi su višestruko provereni i garantovano tačni" ???

User avatar
sinisake
The original one
Posts: 5732
Joined: 04 Jun 2008, 02:10

Re: Edukativni paketi

Post by sinisake » 05 Sep 2008, 11:29

Ne.
Radi na skalama i teoriji akorada sam, a posle ces lako skinuti ono sto te zanima.

Narucivanje bi bilo cisto bacanje para.
Jednom sam imao u rukama neku knjigu tog tipa. Pola pesama nije bilo dobro skinuto.

Da, govorim o jednostavnijim stvarima (neces valjda zbog hitova sa domace scene, crnih leptira i Balasevica da trosis pare?!?), a ako hoces da skidas Malmstina ili jazz, dobro bi dosle knjige i kojekakvi notni zapisi. :wink:

User avatar
Critical
PedoBear
Posts: 3417
Joined: 28 Jan 2007, 22:31
Location: Vienna - San Sabacisko
Contact:

Re: Edukativni paketi

Post by Critical » 05 Sep 2008, 12:06

Jednom sam imao u rukama neku knjigu tog tipa. Pola pesama nije bilo dobro skinuto.
I agree :D

Analiza
Posts: 1
Joined: 06 Feb 2013, 09:53

Re: Edukativni paketi

Post by Analiza » 06 Feb 2013, 10:00

Nisam znala gdje bih postavila ovo pitanje. Potrebna mi je pomoc, da li negdje ima muzicki recnik, tj. muzicka terminologija na engleskom.Treba da drzim casove djeci u jednoj americkoj skoli, pa mi fali veliki broj rijeci.... Unaprijed hvala..

Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest