Kolja (Mi nismo andjeli 3) - Jasmina tab

Moderators: Critical, Reverse

Post Reply
Duke
Posts: 77
Joined: 16 Mar 2008, 03:51

Kolja (Mi nismo andjeli 3) - Jasmina tab

Post by Duke » 06 Mar 2012, 01:06

Strasno dobra stvar! Ima li ko tab za solo koji Kolja svira u filmu?

User avatar
doyle777
Posts: 1209
Joined: 01 Jan 2010, 23:30
Location: Čačak
Contact:

Re: Kolja (Mi nismo andjeli 3) - Jasmina tab

Post by doyle777 » 06 Mar 2012, 05:15

Solo:
E|--------------------------------------|
H|---6~8-6-6~8~6---6-4-3-4-6-4-3--------|
G|-5-------------5---------------5-3-5b-|
D|--------------------------------------|
A|--------------------------------------|
E|--------------------------------------|

E|------------|
H|---6~8-6...- (dalje ne mogu da skinem)
G|-5----------| :/
D|------------|
A|------------|
E|------------|

Ovo sam našao preko Googla za 5sekundi.
http://www.akordi-za-gitaru.com/k/kolja ... smina.html
http://muzikazaponeti.com/akordi/kolja- ... a-jasmina/

Dalje možeš sam ili neko sa foruma da proba, ukoliko je ovo uopšte tačan tab, ja nisam gitarista, pa neću više da se mešam. :mrgreen:

Duke
Posts: 77
Joined: 16 Mar 2008, 03:51

Re: Kolja (Mi nismo andjeli 3) - Jasmina tab

Post by Duke » 06 Mar 2012, 05:33

Znam to, ne bih rekao da je tacno. Ja sam po sluhu skinuo sve do onog brzog dela, ali nemam zivaca za dalje.. Pretpostavljam da ih ni autor postovane tablature nije imao. :D

User avatar
SoundHybrid
Posts: 15
Joined: 18 Sep 2012, 23:31
Location: Cacak, Srbija

Re: Kolja (Mi nismo andjeli 3) - Jasmina tab

Post by SoundHybrid » 15 Aug 2013, 07:58

E|-------------------------------------------------------------------------------------
H|------------------------------------------------------------------------------------
G|----10h12--10~~~~--12p10------8h10--8~~--7--8--10--8--7------------------
D|10-----------------------------10---------------------------------10--8--10~~~~
A|-------------------------------------------------------------------------------------
E|-------------------------------------------------------------------------------------

E|-----------------------------------------------------------11h13p11--11----------
H|---------------------------------13--15b17br--13--11---------------------------
G|----10h12--10~~~~--10--12-----------------------------------------------------
D|10---------------------------------------------------------------------------------
A|------------------------------------------------------------------------------------
E|------------------------------------------------------------------------------------

E|13b15----------------------------------------------------------------------------
H|-----------------------------------------------------------------------------------
G|-----------------------------------------------------------------------------------
D|-----------------------------------------------------------------------------------
A|-----------------------------------------------------------------------------------
E|-----------------------------------------------------------------------------------


Ja ne mogu da skinem, cini mi se da ide ovako, ali se posle toga pogubim. Je l' ko u medjuvremenu skinuo sve?

Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest