Help...hocu da sviram klasiku na bass-u

Moderators: Critical, Reverse

Kristijan
Uvaženi član
Posts: 4347
Joined: 09 Aug 2007, 12:20

Re: Help...hocu da sviram klasiku na bass-u

Post by Kristijan » 05 Jan 2013, 15:05

Тако сам и претпоставио. Много лако се оде у бендинг када се на електричној свирају овакви комади. Но ово је свакако леп снимак, и супер је што се с тим занимаш.

User avatar
karton
Posts: 752
Joined: 09 Dec 2008, 23:45
Location: Novi Sad

Re: Help...hocu da sviram klasiku na bass-u

Post by karton » 05 Jan 2013, 15:24

Kristijan wrote:Тако сам и претпоставио. Много лако се оде у бендинг када се на електричној свирају овакви комади. Но ово је свакако леп снимак, и супер је што се с тим занимаш.
bending je sa namerom - procenio sam da je takav ukras na ponekom mestu ok, obzirom da je upravo električna u pitanju, a ne klasična...prosto me je ''povuklo'' na tih par mesta...
thanx...zanimam se ja Bahom, takoreći, od rođenja - keva mi je profesor klavira i često je držala časove i na gajbi, a i mene je vodala po muzičkoj školi i po koncertima...tako da sam ''u tome'' hteo-ne hteo oduvek... :)

User avatar
laza
Posts: 282
Joined: 27 Jun 2008, 23:26
Location: Beograd

Re: Help...hocu da sviram klasiku na bass-u

Post by laza » 05 Jan 2013, 16:27

karton wrote:bending je sa namerom - procenio sam da je takav ukras na ponekom mestu ok, obzirom da je upravo električna u pitanju, a ne klasična...prosto me je ''povuklo'' na tih par mesta...
To mi se baš i dopalo. Dabome, ne zvuči autentično, ali to na stranu, ti si taj bending ne samo izveo lepo i diskretno, nego si ga, takoreći, dobro plasirao. »Da, ovo je električna gitara: Bach or no Bach, ona se svira ovako« -- tako sam te ja shvatio i to mi se svidelo.

User avatar
nemanjavelimirovic
u zemlji telecastera
Posts: 4491
Joined: 11 Aug 2008, 16:33
Location: Sremska Mitrovica
Contact:

Re: Help...hocu da sviram klasiku na bass-u

Post by nemanjavelimirovic » 05 Jan 2013, 16:32

Help...hocu da sviram klasiku na bass-u
Just do it mejt.

User avatar
karton
Posts: 752
Joined: 09 Dec 2008, 23:45
Location: Novi Sad

Re: Help...hocu da sviram klasiku na bass-u

Post by karton » 05 Jan 2013, 17:11

laza wrote:
karton wrote:bending je sa namerom - procenio sam da je takav ukras na ponekom mestu ok, obzirom da je upravo električna u pitanju, a ne klasična...prosto me je ''povuklo'' na tih par mesta...
To mi se baš i dopalo. Dabome, ne zvuči autentično, ali to na stranu, ti si taj bending ne samo izveo lepo i diskretno, nego si ga, takoreći, dobro plasirao. »Da, ovo je električna gitara: Bach or no Bach, ona se svira ovako« -- tako sam te ja shvatio i to mi se svidelo.
:ziveli:

User avatar
karton
Posts: 752
Joined: 09 Dec 2008, 23:45
Location: Novi Sad

Re: Help...hocu da sviram klasiku na bass-u

Post by karton » 22 Jan 2013, 19:15

još jedan komadić, ovaj put ontopic:
https://soundcloud.com/pecans84/bach-g-major-2-bass

Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest