riblja corba prezir!

Moderators: Critical, Reverse

Post Reply
Lepi Stane Mafija
Posts: 30
Joined: 05 Jun 2008, 12:07
Location: Sremska Mitrovica

riblja corba prezir!

Post by Lepi Stane Mafija » 05 Jul 2009, 00:52

pitanje jel ima na jeb***m netu da se nadje tabovi za presmu Prezir od Corbe. kako mi je krivo trazim vec sat vremena i ne mogu da nadjem nigde a tako dobra pesma i dobar bend i nema tablatura a od onog smeca granda ima (nista trazio al predpostavljam da kad bi ukucao zvezde granda pobednicka pesma izbacilo bi mi tabove u guitar pro-u jbt!) jel zna neko hvala u napred!

User avatar
MetalFunk
Posts: 2764
Joined: 18 Dec 2008, 20:17

Re: riblja corba prezir!

Post by MetalFunk » 05 Jul 2009, 00:54

(nista trazio al predpostavljam da kad bi ukucao zvezde granda pobednicka pesma izbacilo bi mi tabove u guitar pro-u jbt!)
:XD: :XD: :XD: :XD:
:ziveli:

User avatar
mislim_stvarno
Posts: 4837
Joined: 02 Jul 2008, 17:28
Location: down the street

Re: riblja corba prezir!

Post by mislim_stvarno » 05 Jul 2009, 01:23

matoreee, imas podforum note i tablature, ovo ide tamo ne u rock...

:ziveli:

User avatar
pax404
Posts: 359
Joined: 13 May 2009, 17:51
Location: PO - BG

Re: riblja corba prezir!

Post by pax404 » 05 Jul 2009, 02:33

Lepi Stane Mafija wrote:pitanje jel ima na jeb***m netu da se nadje tabovi za presmu Prezir od Corbe. kako mi je krivo trazim vec sat vremena i ne mogu da nadjem nigde a tako dobra pesma i dobar bend i nema tablatura a od onog smeca granda ima (nista trazio al predpostavljam da kad bi ukucao zvezde granda pobednicka pesma izbacilo bi mi tabove u guitar pro-u jbt!) jel zna neko hvala u napred!
Ma koji GP, samo MIDI batice, pa diskete (cdejovi) pa metes u klavijaturu od boga oca evrica pa sviras bez ruku! Sta ti je biznis. Koja RC, nece se leba najedes od toga :P

Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest