Daars handwired pedals

Moderators: dejankuki, Trooper, Nedalm

User avatar
pisac
Posts: 547
Joined: 15 Dec 2012, 00:02
Location: Krusevac

Re: Daars handwired pedals

Post by pisac » 22 Feb 2016, 08:12

Prokleta nostalgija koja razjeda dusu,vlazi ti oko i tera te da grizes tudje nebo,tudju zemlju, od besa.Nisu sve price tuzne,al njihova dusa zna kako im je.Postojao je jedan momak iz Bg,Darko Cvetkovic,svirao gitaru majstorski,imao neki bend i u Krusevcu.Posle studija otisao za USA,ili Kanadu,osamdeset neke,cini mi se...znate li ga mozda?
Rockatansky,ne znam cenu,hteo sam reci da pored kvaliteta i cena odlucuje hoce li preziveti na trzistu ili ne.Dosta ambiciozno je krenuo,i zelim mu svaku srecu.

User avatar
pisac
Posts: 547
Joined: 15 Dec 2012, 00:02
Location: Krusevac

Re: Daars handwired pedals

Post by pisac » 22 Feb 2016, 12:49

Ova Tube Tities nije losa,malo,,tvrdji''i ,,suvlji''zvuk.Zavisi i od pojacale i gitare,i podesavanja.Ja volim svoj BB Driver.No,mislim da su Tities prilicno nezasticene ovako...i za svirku doma,a kamoli za polumracnu binu.Par santimetara pogresis pri gazenju i kvrc,ode 15 evra.Lampe bi morale da budu zasticene-moje skromno misljenje.

User avatar
Rockatansky
Posts: 1241
Joined: 18 Sep 2014, 15:28
Location: Sad Novi

Re: Daars handwired pedals

Post by Rockatansky » 22 Feb 2016, 15:58

Aha onda ok. :)

User avatar
komil
Posts: 1652
Joined: 26 Dec 2010, 16:21

Re: Daars handwired pedals

Post by komil » 23 Feb 2016, 22:12

Dersu je u pravu za Guns'n'Roses! Biće to ,,mali korak za jednog novosađanina, ali veliki za Novi Sad"! :)









p.s. Zeznuo sam vas još u prvoj poruci, čovek uopšte nije iz NS, nego iz okoline NS. Njanjanja!
Last edited by komil on 23 Feb 2016, 22:18, edited 1 time in total.

User avatar
komil
Posts: 1652
Joined: 26 Dec 2010, 16:21

Re: Daars handwired pedals

Post by komil » 23 Feb 2016, 22:18

pisac wrote:Par santimetara pogresis pri gazenju i kvrc,ode 15 evra.Lampe bi morale da budu zasticene-moje skromno misljenje.
Potpuno te razumem, ali u praksi sam utvrdio da to nije tako. Naime, ja sam pravio ovako nešto i potrošio vreme na razmišljanje oko pravljenja nekog kaveza koji bi zaštitio lampu. I onda posle svog cimanja shvatim da je to baš preterana bojazan. Slike varaju, u smislu odnosa veličine noge i takve pedale. Noga je maltene široka kao pedala i ne možeš da nabodeš lampu, a da prethodno nisi zaustavljen na nekom potenciometru. Jedino da prilikom transporta padne nešto direktno na lampu, što je verovatno već ioanako svakome rešeno u pedalboardu i koferu. A čak i u toj situaciji zaboravljamo da staklena lampa nije baš pero da ne sme ni da se dodirne nečim, trebalo bi nešto fino da tresne da bi je oštetilo...

User avatar
pisac
Posts: 547
Joined: 15 Dec 2012, 00:02
Location: Krusevac

Re: Daars handwired pedals

Post by pisac » 23 Feb 2016, 23:37

Mozda je moja bojazan totalno suvisna,ja se u te stvari ne razumem,elektronika konstrukcija i sve to,no ,nekako mi je pedala delovala ranjivo sa isturenim tities...Ali opet kazem,covek je ambiciozan i uporan(iako nije N.Sadista),i sa tim izvucenim lampama bas izgleda vintage opasno.

User avatar
ssmc
Floyd
Posts: 1974
Joined: 22 Oct 2007, 02:17
Location: Beograd
Contact:

Re: Daars handwired pedals

Post by ssmc » 24 Feb 2016, 01:46

komil wrote:Dersu je u pravu za Guns'n'Roses! Biće to ,,mali korak za jednog novosađanina, ali veliki za Novi Sad"! :)
Svaka čast i way to go! :bravo:

User avatar
Cortex
The Necromancer
Posts: 4800
Joined: 21 Feb 2008, 23:38
Location: Twang City

Re: Daars handwired pedals

Post by Cortex » 24 Feb 2016, 10:59

stvarno svaka cast. zajebo i gorana customa hahaha

ProfessorBaltazar
Posts: 546
Joined: 27 Aug 2015, 07:38

Re: Daars handwired pedals

Post by ProfessorBaltazar » 24 Feb 2016, 20:47

Zale se ljudi da Fat Boy slabo radi sa 'buckerima pa je to veliki problem. Kazu, moralo bi tu nesto da se preradi. Sa singlovima kazu radi ok. Verovatno mu treba saopstiti to licno. :kokice:

Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest