Les Paul 1960 Limited Edition - napukao vrat :(

Moderators: dejankuki, Trooper, Nedalm

LesPaul60
Posts: 11
Joined: 16 Sep 2011, 03:53
Location: Novi Sad, Srbija

Re: Les Paul 1960 Limited Edition - napukao vrat :(

Post by LesPaul60 » 16 Jul 2013, 10:06

Kad mi se to desilo, mislio sam da vise nema pomoci, da nikad vise necu moci da osjetim i cujem svoju staru gitaru, ali mnogo ljudi mi je reklo da se to moze popraviti i da se razlika nece ni osjetiti.

A u Mitrosu su mi preporucili servisera "Kikija"...Sad ne znam da li si mislio na njega. Ovaj put mi nije do para, zelim da platim koji dinar vise, ali da mi se to bas dobro odradi, pa ako znas nekoga.... :)

Kill surf city
Posts: 2527
Joined: 10 Jan 2009, 10:56

Re: Les Paul 1960 Limited Edition - napukao vrat :(

Post by Kill surf city » 16 Jul 2013, 10:26

Druga strana, i jos nema fotki?

Image

Kristijan
Uvaženi član
Posts: 4347
Joined: 09 Aug 2007, 12:20

Re: Les Paul 1960 Limited Edition - napukao vrat :(

Post by Kristijan » 16 Jul 2013, 10:44

Неће их ни бити. Ово је још једна од оних тема за иницирање отварања трећег ока, тренирање телекинезе и стицање напредних знања везаних за гледања у пасуљ. Ја не смем више да долазим овде, већ је почело свашта да ми се "јавља". Пошаљите човеку на ПП телефоне мајстора за које мислите (пардон, за које вам се јавља) да могу да му помогну, па да може тема да оде у заборав.

User avatar
komil
Posts: 1652
Joined: 26 Dec 2010, 16:21

Re: Les Paul 1960 Limited Edition - napukao vrat :(

Post by komil » 16 Jul 2013, 11:08

Nisam mislio na Kikija... Kikija ne znam, ali znam neke ljude koje veoma cenim koji su njime bili zadovoljni (profi muzičari, nosili su mu i vrlo vrlo skupe gitare). Znam jednog koji je bio nezadovoljan Kikijem, u smislu da mu je Kiki basnoslovno naplatio zamenu pickupa na gitari, nešto reda cene samog pickupa.. Tako da, dogovori cenu pre intervencije da ne bi bilo iznenađenja.
Podvlačim da ne znam detalje o majstoru, ne znam šta mu je jača strana itd. Ja i dalje pitam za iskustva svakoga baš zato što nisam još naleteo na Novosadskog majstora u kojeg bih imao veliko poverenje. Do sada se moja potraga otprilike završavala tako da je lakše za moje nerve da sam naučim da uradim neku intervenciju i kupim alat, nego da rizikujem (mada, naravno, kad sam radim i to je veliki rizik :lol: )...

nesharm
Posts: 520
Joined: 15 Feb 2011, 01:05
Location: Beograd

Re: Les Paul 1960 Limited Edition - napukao vrat :(

Post by nesharm » 17 Jul 2013, 00:56

Mogli bi aktivnije da zakljucavate teme :).

LesPaul60
Posts: 11
Joined: 16 Sep 2011, 03:53
Location: Novi Sad, Srbija

Re: Les Paul 1960 Limited Edition - napukao vrat :(

Post by LesPaul60 » 17 Jul 2013, 09:15

Aj molim te, sjaši sa slikama vec jednom...Napomenuo sam da radim i da nemam vremena, u frci sam, i ne mogu jos da postavim sliku, a nije toliko ni bitno!!
Opisao sam problem, i trebala mi je pomoc, mnogi su mi pomogli, ne vidim razlog zasto da se tema zatvara samo zato sto jos nisam postavio pogane slike....
Rekao sam da cu postaviti kad stignem, dodjavola vise...zatvarajte ako hocete.

User avatar
fattwang
Posts: 1063
Joined: 23 Apr 2011, 08:32

Re: Les Paul 1960 Limited Edition - napukao vrat :(

Post by fattwang » 17 Jul 2013, 09:53

LesPaul60 wrote:Aj molim te, sjaši sa slikama vec jednom...Napomenuo sam da radim i da nemam vremena, u frci sam, i ne mogu jos da postavim sliku, a nije toliko ni bitno!!
Opisao sam problem, i trebala mi je pomoc, mnogi su mi pomogli, ne vidim razlog zasto da se tema zatvara samo zato sto jos nisam postavio pogane slike....
Rekao sam da cu postaviti kad stignem, dodjavola vise...zatvarajte ako hocete.
A drugi ne rade, imaju vremena na pretek, nisu u frci ???
Mnogi su ti pomogli, a da li bi ti nekome pomogao?

LesPaul60
Posts: 11
Joined: 16 Sep 2011, 03:53
Location: Novi Sad, Srbija

Re: Les Paul 1960 Limited Edition - napukao vrat :(

Post by LesPaul60 » 17 Jul 2013, 10:42

Naravno, razumem. Ja sam za sebe pricao...
A naravno da bih uvek pomogao ako mogu, barem nije tesko podeliti iskustvo i savet sa ljudima.


User avatar
dejankuki
Ćale - moderator
Posts: 4054
Joined: 13 Aug 2007, 21:54
Location: Knjazevac
Contact:

Re: Les Paul 1960 Limited Edition - napukao vrat :(

Post by dejankuki » 17 Jul 2013, 23:55

Posto je zakljucana tema.. postavljac teme me je zamolio samo da postavim slike...

Image


Image


sva pitanja i predloge... na PP dok se ne otkljuca tema, AKO se uopste otkljucava....

Locked

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest