Maf Maf

Moderators: dejankuki, Trooper, Nedalm

User avatar
Rax13
MF veteran
Posts: 1619
Joined: 14 Aug 2007, 04:08

Re: Maf Maf

Post by Rax13 » 27 Jan 2014, 21:17

Bruka izgledaju, jedva cekam da ih vidim i cujem...

Funkomat
MF veteran
Posts: 7846
Joined: 22 Aug 2006, 21:47
Location: Novi Sad
Contact:

Re: Maf Maf

Post by Funkomat » 27 Jan 2014, 22:34

Baba Slim wrote:Super izgledaju. :ziveli: :bravo:

Ima li razlike u zvuku zbog delova u odnosu na tvoj prvi Triangl Maf koji vec dugo koristis, jesi uporedio?
Ima brate. Uporedio sam na sobnij glasnoci i velika je razlika (velika u smislu ipak su to dve identicne pedale :) ), ali ne bih rekao da je jedan bolji od drugog. Moras cuti sam jebiga.
Sve u svemu, da pravim sebi jos jedan, ponovo bih dao malo vise para i uzeo skuplje komponente ali to je vec vise do nekog mog tripa u glavi.

Mislim da je najbitnije da uporedim stari maf i ovaj burzujski na binskoj glasnoci jer tu maf zna da poludi.
Rax13 wrote:Bruka izgledaju, jedva cekam da ih vidim i cujem...
Imas br matori, javi se. :ziveli:

Baba Slim
MF veteran
Posts: 2861
Joined: 01 Sep 2006, 09:28
Location: Novi Sad / Vrbas

Re: Maf Maf

Post by Baba Slim » 27 Jan 2014, 22:39

Ajd cujemo se da svratim neko popodne pre vikenda da cujem razliku, bas me zanima sta i kako, a svakako bih uzeo neki od ta dva da probam za vikend na svirci u Zrenjaninu, ako tebi ne treba tada... :ziveli:

User avatar
nemanjavelimirovic
u zemlji telecastera
Posts: 4491
Joined: 11 Aug 2008, 16:33
Location: Sremska Mitrovica
Contact:

Re: Maf Maf

Post by nemanjavelimirovic » 27 Jan 2014, 22:53

Svakako mozes uzeti moj maf, meni nije frka, treba da prosirujem bord svakako, ali to cu raditi tek za dve tri nedelje. :-)

@David, dojajno, testiracu naravno :-) :ziveli:

Funkomat
MF veteran
Posts: 7846
Joined: 22 Aug 2006, 21:47
Location: Novi Sad
Contact:

Re: Maf Maf

Post by Funkomat » 27 Jan 2014, 23:00

Baba Slim wrote:Ajd cujemo se da svratim neko popodne pre vikenda da cujem razliku, bas me zanima sta i kako, a svakako bih uzeo neki od ta dva da probam za vikend na svirci u Zrenjaninu, ako tebi ne treba tada... :ziveli:
Svakako s tim sto kapiram da je pametnije da je uzmes koji dan ranije posto treba dosta vremena da se covek navikne na mafa.
Nije faz fektori ali def nije ni ds-1 pa da ustekas i ne razmisljas.
Dinamika jako puno utice na zvuk i zajebavanje sa volume potom gitare je skoro neizbezno, mikrofonija i bezbroj drugih sranja sa kojima moras da se pozabavis kako bi skapirao koliko je genijalna pedala. :D
nemanjavelimirovic wrote:@David, dojajno, testiracu naravno
:ziveli:

Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest